Dehogynincs

Regisztráció: 2015-12-20 15:58:33

Hozzászólások száma: 11 846

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 17:02


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

DAX
305 390
2026. 05. 30. 09:49
1 091
2026. 03. 10. 17:57
4 426
2026. 03. 28. 14:25
1 063
2026. 04. 23. 19:08
419
2025. 07. 06. 10:23
482
2026. 05. 05. 14:33
43 733
2026. 04. 17. 10:38
81 031
2026. 04. 19. 16:44
2 970
2026. 05. 21. 16:36
211 145
2026. 05. 30. 10:35
315
2021. 03. 25. 15:55
5 860
2026. 05. 29. 15:56
249
2024. 06. 04. 14:15
75
2020. 12. 27. 05:03
59 657
2024. 05. 21. 21:41
52
2020. 12. 27. 05:04
170
2021. 08. 07. 16:44
1 691
2024. 02. 22. 23:45
4 521
2022. 07. 16. 15:49
219
2023. 05. 14. 09:49
82 159
2026. 05. 30. 00:28
164
2024. 02. 20. 18:30
419
2024. 02. 27. 12:44
6 518
2026. 01. 25. 13:38
148
2026. 05. 11. 13:51
71
2026. 05. 14. 09:11
3 828
2026. 05. 04. 10:13
29
2026. 04. 20. 10:22
36
2024. 02. 16. 12:09
691
2024. 12. 20. 10:00
33
2024. 08. 15. 18:48
100 831
2026. 05. 30. 10:01
3
2025. 05. 07. 18:14
96
2025. 06. 27. 10:07
277
2025. 09. 12. 14:16
1 229
2026. 04. 22. 06:23
246
2026. 03. 06. 15:17
2 985
2026. 05. 28. 14:28
6 165
2026. 05. 30. 10:40
9
2026. 05. 05. 20:06

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-04-30 22:22-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-08 08:01-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

OROSZ-UKRÁN háború csütörtök, 17:02
A Született feleségek (Desperate Housewives) című sorozatban a pikáns, szókimondó jelenetéről híres Gabrielle "Gaby" Solis (Eva Longoria) az, aki viccesen feldobja a témát a lányok között. Amikor a társaságban megfeszül a hangulat, Gaby azzal töri meg a csendet: "Na, kezdetnek indítsuk be a csajos beszélgetést. Valakinek van hüvelygombája?"
__________ amikor ________
Amikor megfeszül a hangulat az orosz agresszió kapcsán, elő szoktad hozni Ursula sms-eit.
OROSZ-UKRÁN háború csütörtök, 16:57
Ebből kellene kihüvelyeznem, hogy az orosz agresszió ELŐTT vagy UTÁN történhetett?
OROSZ-UKRÁN háború csütörtök, 16:33
Nem néztem meg a linket, de erős a gyanúm, hogy ilyesféle események csak az orosz agresszió után történhettek.
A demokratikus és európai, orosz agresszió után.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! csütörtök, 10:19
Navracsics és Ferencz Orsolya
" A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.
Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését. "
_______ kullancs ______
A magyar nyelvben gyönyörű rokon értelmű szavakat találunk a kullancsra:
- nemzeti tőkés
- mecénás
Mennyivel másként hangzik, mint a
- vérszívó
- parazita
- élősködő
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 18:11
Megbocsátom.
De éppen azt magyarázom, hogy bár az oroszok viselik a háború rájuk eső terheit, nem az oroszok indították a háborút, hanem a Kreml (Putyin, cár).
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 16:45
A náciellenességet csak feltételeztem, de rákerestem a "kereső súlyozás náci"
AI-alapú áttekintés                 
A keresőmotorok, mint a Google, az algoritmusok (pl. PageRank) súlyozását és rangsorolási szempontjait a legutóbbi években szigorúan frissítették. A gyűlöletbeszédet, holokauszttagadást és nácizmust népszerűsítő tartalmakat a legtöbb platform moderálja, hogy megakadályozza azok előresorolását a találati listákban.
___ érvelésed ? ________
Érvelésem szempontjából mellékes, hogy a keresők miért náciellenesek, de az okát az AI annyira kifejti, hogy még én is értem.
Az okokat nem írtam be, ám ha nagyon érdekel, most már tudod, melyik háromszóval érdemes előcsalogatnod.
Továbbra is állítod-e, hogy a keresők nem náciellenesek?
Állítod-e, hogy a náciellenesség németellenességet jelent?
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 15:46
A A média, keresők, YT stb. 99%-a náciellenes, de nem feltétlenül németellenes.
Nem a németekkel van baj, hanem a nácizmussal.
Nekem sem az oroszokkal van bajom, hanem az autoriter, illiberális rendszerükkel.
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 14:36
Az oroszok ekézésén kívül másra nem figyeltél föl.
Ha sarkítok, akkor visszavághatnék azzal, hogy tőled sem láttam mást az orosz agresszió csodálatán kívül.
Az "érvelésed" (mentegetésed) arra futott ki, hogy bezzeg mások milyen aljasságot tesznek.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 12:01
Nincs miért bocsánatot kérned. Nem sértettél meg.
Józan ésszel én sem értettem, hogyan lehetett ennyire elrajongani a gyurcsányos összefogást.
Most már nem kell érvelni, csak rá kell nézni a 2022-es választások eredményére. 
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 11:57
Kevesen értették meg 2022-ben, hogy Gyurcsánnyal nem lehet nyerni. Sajnos még te sem.
Gyurcsány nemcsak a támogatottságát hozta az összefogásba, hanem az elutasítottságát is.
Az összefogásnak nem volt elelnszere az őszödi beszéd és a 2006-os karhatalmi harcászat ellen.
Nem nekem kellett volna alternatívát állítanom.
Gyurcsány kormányfői lemondása után sem volt alternatíva. Három hetes szórakoztató casting után jött Bajnai és sokkal jobban kormányzott Gyurcsánynál.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 11:16
Hülyének lenni nem törvénytelen.
A 2022-ben én is hiába győzködtem az összefogás ellen a Gyurcsány-kedvelőket. Már nem emlékszem, köztük voltál-e. 
A szerencsétlen sorsú gyurcsányisták mindenféle alapítvány nélkül is jól elfelejtették Gyurcsányt és feldolgozták a vereségét meg a visszavonulása utáni égető hiányát.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 10:31
A mágnesszalagokra vagyok kíváncsi.
Sértetlenül megvannak, mindenféle belepiszkálás nélkül. Még digitalizálni sem kell, anélkül is föl lehet tenni a netre a négy évtizeddel ezelőtti adatokat.
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:26
Amikor kitör a béke, akkor egy ukrán menekültek milliói fognak visszatérni Ukrajnába.
Magyarországról háború nélkül is sokan menekültek az eu más országaiba.
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:22
Az az elv jól leírja a valáságot, hogy az erősebb kutya ... előbb kerül sorra.
De nem mindig tetszik, bár a természetes kiválasztódásban hasznos szerepe van.
A saját szuverenitásom azért érdekel jobban, mert annak hiányáról személyes tapasztalataim vannak.
Azzal az elvvel nem értek egyet, ha más is lop (háborúzik), akkor én is lophatok (háborúzhatok).
Az orosz uktán háború nem miattam és nem az elveim miatt tört ki.
Vannak elveim. Ha az elveimből az jön ki, hogy az agresszornak van igaza a megtámadottal szemben, akkor erősen hajlamos vagyok fölülvizsgálni elveim fontossági sorrendjét és a gondolatmenetem helyességét.
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:13
A lengyelek utálják és joggal utalják az oroszokat, de látják, hogy az ukránok a kisebbik rossz.
Nem gyűlölöm az oroszokat, nem vagyok ruszofób. Az autoriter, illiberális rendszerek, a háborúk és az orosz birodalmi terjeszkedés nem tetszik.
Ha ruszofób lennék, nem tanultam volna meg oroszul. A kádári diktatúrában kötelező volt orosz tanítani, de többség nemtanult meg oroszul és azt is elfelejtette, amit tanult.
Egyetemen az első orosz órán fölmérték a tudásunkat. Könyvből olvastunk egy-két bekezdést egyesével. Az egyik tankörtársam olvasás közben egy nagy cirill "ZS" betűhöz ért. Oldalba bökte a szomszédját és megkérdezte:
- Te, ez milyen betű?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 16:45
Széky János: Szombat esti láz LXX. évfolyam, 25. szám, 2026. június 19.
https://www.es.hu/cikk/2026-06-19/szeky-janos/szombat-esti-laz.html
...
Azt mégse mondhatta, miszerint  "olyan embertelenül, arcátlanul, nemzetrontó mértékben rosszul kormányoztam, hogy az összes médialenyúlás és szavazatvásárlás plusz a kedvemre igazított politikai intézményrendszer ellenére is sikerült megbuknom, tartsatok tehát meg pártelnöknek, mert az nekem jár”.
OROSZ-UKRÁN háború kedd, 16:08
Katasztrófaturistaként eljutottam a net olyan bugyraiba, ahol eddig nem jártam.
https://www.instagram.com/reel/DZJ_4Hvu7Es/
Dezse-Zelenka Dóri 
Ezt a fideszes/megafonos/mandineres/pestisrácokos propagandisták jó videónak tartják - az áprilisi bukás után.
A bukás előtt még ilyeneket tartottak jónak.
https://www.facebook.com/61579339648850/videos/mutatom-a-szegedi-bulik%C3%A1t-/852187270748825/
Dezse-Zelenka Dóra újságíró: Győrben is összegyűltek a józan eszű emberek!
https://www.facebook.com/hirtv/videos/dezse-zelenka-d%C3%B3ra-%C3%BAjs%C3%A1g%C3%ADr%C3%B3-gy%C5%91rben-is-%C3%B6sszegy%C5%B1ltek-a-j%C3%B3zan-esz%C5%B1-emberek-/989939030037212/
______ akarsz _______
Akarsz beszélni arról, hogyan működik a propaganda?
OROSZ-UKRÁN háború kedd, 16:07

Abban igazad van, hogy már nem így hívják.
A megboldogult szovjet korszakban sem cárnak hívták, hanem pártfőtitkárnak. 
OROSZ-UKRÁN háború kedd, 14:55
Éltem a Kádár-rendszerben. Akkoriban a szovjetek által megszállt lakosság töredéke akarta volna a nato-t (persze csak titokban), de még ennek a töredéknek is 
volt annyi esze, hogy merő életösztönből úgy álcázta magát, hogy a varsói szerződés és a kgst hívének látszódjék.
A fidesz propagandája csak annyival közeledett a nézeteimhez, hogy az áprilisi bukás óta a fidesz sem költ állami pénzeket az oroszbarát politikájára.
Abban egyetértünk, hogy a lefideszezés eléggé sértő. Van aki nácizással hízeleg nekem, van aki fideszezéssel. Nekem hiába hízelegtek.
OROSZ-UKRÁN háború kedd, 14:42
A kisebbik rosszat választottam.
Utolsó kis senki vagyok, nem tábornok.
Vitakozzak veled, hogy az elszabadult orosz cár emberségesen agresszorkodik-e?

friss hírek További hírek