Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs szombat, 06:03
Előzmény: #7268  Shortelek
#7270
Azért mert kritikus vagyok GyF-cel szemben, az még nem egyenlõ azzal, hogy nem szeretnék változást akár GyF-cel is.
Viszont marhára nem akarom Gyurcsánnyal leváltani Orbánt.
MP-vel szemben én is kritikus vagyok, de vele már leváltanám Orbánt.
Ha valaki kritikus bárkivel szemben, az pusztán azt jelenti, hogy vagy le akarja váltani ezzel a bárkivel Orbánt vagy nem akarja leváltani ezzel a bárkivel.
combo péntek, 20:27
Előzmény: #7265  Istvan78
#7269

Hát, pont ezért linkeltem, mert szerintem a fidesz leválthatatlan választáson (sportszerűtlenek, és nincsenek gátlásaik - ha azt mérik, hogy a nyilvános kövezés népszerű lenne, akkor bevezetik).
2022-ben kollaboránsnak tartottam mindenkit, aki beült a parlamentbe. (Ebben következetlen vagyok, mert már nagyjából "elfelejtettem".)
Hogy mit kellene tenni? Az jó kiindulópont, hogy MP képes tömegeket az utcára vinni (nekem ez az egy dolog szimpatikus benne)...
Shortelek péntek, 18:28
Előzmény: #7267  user01
#7268
Azért mert kritikus vagyok mp -vel szemben az még nem egyenlõ azzal, hogy nem szeretnék változást akár mp- vel is.
user01
user01 péntek, 18:15
Előzmény: #7266  Shortelek
#7267
Látszik, hogy ki küzd a fideszmaffia ellen, és ki az, aki valamelyik leszerepelt pártocska kitartottja. 
Shortelek péntek, 17:53
Előzmény: #7255  user01
#7266
Ismét hülyeség, vagdalkozól ennyi.
Istvan78 péntek, 17:18
Előzmény: #7261  combo
#7265
Ha te ellenzéki vagy, biztosan van egy-két keresetlen szavad, a Fidesz terveiről, arról, hogy lehetne ugyanannyi vagy kevesebb szavazattal mégis biztosítani a kétharmadot.
Egy autokrata rendszerben választási csalásról beszélni értelmetlen. Már amiatt sem lehetnek tisztességes, szabad választások, mert a rendszer autokrata, a választási csalás két ciklus között folyamatosan zajlik, amikor a hazug propagandát ezerrel nyomják, amikor a választási törvényeket, sőt az alkotmányt változtatgatják az aktuális érdekeik szerint.
user01
user01 péntek, 12:10
Előzmény: #7261  combo
#7264
Jut eszembe, miért is töröltétek 2022. nyarán a korábbi álellenzéki profilokat? Tudod, akkor, amikor azt regisztráltátok, amit most használsz... Már akkor is kérdeztem, hátha azóta sikerült valami választ összebarkácsolni a megafon központban 
user01
user01 péntek, 12:05
Előzmény: #7261  combo
#7263
Mit össze nem kinlódsz itt, hogy ellenzékinek add el magad....
Már korábban lebuktál. Hekki, wlm, stb. 
Próbáljátok meg felépíteni egy olyan felhasználót, amelyik nem ófideszül beszél 
Dehogynincs
Dehogynincs péntek, 12:00
Előzmény: #7261  combo
#7262
Ez sem #nnnn sorszám.
combo péntek, 11:58
Előzmény: #7259  Dehogynincs
#7261

Amíg megvan az elég szavazójuk, addig nem kell csalni...
Ezért fontos, hogy a legutolsó kis faluban is legyen ellenzéki delegált 2026-ban is, nem kell elaludni.
user01
user01 péntek, 11:56
Előzmény: #7258  combo
#7260
Ide jutottatok, megafonosok.  
Dehogynincs
Dehogynincs péntek, 11:55
#7259
Állítólag ezt pletykálják:
1. Igenis hozzányúlnak a választási rendszerhez
2. Csökkentenék a budapesti választókerületek számát
3. Kormánypárti mandátumokat remélnek a határon túli választókerületekből
4. A kis pártokat életben tartanák a 3 százalékos küszöbbel
5. Visszahozzák az automatikus újraszámolást
______ vegyük sorra _____________
1. Kétharmaduk van, megtehetik. Az orbáni kétharmad abban különbözik gyökeresen a szépemlékű mszp-szdsz koala kétharmadától, hogy az a kétharmad is kedvvel formálta a saját (vélt) előnyére a választási rendszert.
2. Ez a fidesznek lenne előnyös, mert a fővárost elvesztette.
3. Ez is megalapozott remény, de a módosítások nem mindig jönnek be. Az ogy-választásokkal egyidőben tartott népszavazástól, azt várták, hogy átlépik az 50%-os érvényességi küszöböt, ám volt 20% megátalkodott, akik szándékosan érvénytelen szavaztot adtunk le az lmbtq-népszavazáson. Ez akkora blamázs a hatalomnak, hogy azóta sem beszél róla.
4. Ez a kétfarkúakan és a momentumnak jelentene valami, de nem sokat. A jobbik is 1% alá küzdötte le magát.
5. Ezzel nincs baj. Nem a számolásnál csalnak. Pontosan szokták számolni a göbbelsi propagandával megdolgozott alattvalók szavazatait.
+1 Eddig a fidesz nyugodtan matathatta a választási törvényt, mert az óellenzék alkalmatlan és tehetségtelen volt. Most már nincs óellenzék és amit a pletykák beigazolódása után MP mondani fog a facebookon és a neten, az egyszerű lesz és milliók fogják érteni és beszélni róla a kis környezetükben.
combo péntek, 11:53
Előzmény: #7257  user01
#7258
Te meg segghülye vagy. (Ebben ugyanannyi érv van, mint a Te hozzászólásaidban, és kisebb sértés, mint valakit lefideszesezni.) Na pá.
user01
user01 péntek, 11:51
Előzmény: #7256  combo
#7257
Te a fideszmaffiát képviseled itt...
2 hozzászólas után buktál le..  Mint a hekki felhasználónév annó :-)
combo péntek, 11:40
Előzmény: #7255  user01
#7256

"Most látszik csak igazán, hogy az elmúlt tizenévben ki küzdött azért, hogy az orbán-maffia tagjai sitten végezzék"
Ki? Magyar Péter a felügyelőbizottságokban, vagy kire gondolsz? :) Mégsem Hadházyért lelkesedik a tisztelt nép.
user01
user01 péntek, 11:31
Előzmény: #7254  Shortelek
#7255
Elfelejtetted a caps-lock-ot bekapcsolni...
 
Most látszik csak igazán, hogy az elmúlt tizenévben ki küzdött azért, hogy az orbán-maffia tagjai sitten végezzék, és ki küzdött csak azért, hogy többet nyúlhasson le az adófizetők pénzéből.
Titeket kiráz a hideg, látva, hogy mi történik.
Shortelek péntek, 10:09
Előzmény: #7252  user01
#7254
Hūlyeség!!
Istvan78 péntek, 09:50
Előzmény: #7250  bronz
#7253
Orbán nem igazán jó vitázó (már). Lehet, hogy fiatal korában az volt, de a sok év alatt megszokta, hogy mindig neki van "igaza", 14 év óta ott van a kétharmad mögötte a parlamentben és tapsol neki, bekiabál az ellenzék hozzászóláskor és egyébként is gyorsan lezárható a vita.
user01
user01 péntek, 09:13
Előzmény: #7251  Shortelek
#7252
Nektek tökéletesen megfelelt az, ami az elmúlt 20 évben itt volt, és most be vagytok sz.rva, mert ez a végéhez közelít.
Shortelek péntek, 08:57
Előzmény: #7249  euler
#7251
Avagy miért nem hozza el a rendszerváltást mp.
bronz péntek, 08:24
Előzmény: #7248  Mississippi
#7250
Az ügynöklista takargató Orbán nem mer kiállni vitázni senkivel, mióta 2006-ban Gyurcsány lealázta.
Itt se fog kiállni, mert a propaganda duma ehhez kevés lenne.
euler péntek, 08:12
Előzmény: #7246  combo
#7249
Avagy miért van igaza Hadházynak és Jakabnak.
Mississippi
Mississippi péntek, 07:13
Előzmény: #7247  Dehogynincs
#7248
orbannak a Szeptember 18-20 nem lesz jó. Már Moszkva, Peking, N'Djamena beütemezve.
Dehogynincs
Dehogynincs péntek, 06:45
#7247
Magyar és Orbán rövidesen farkasszemet nézhet egymással az EP-ben
https://www.szabadeuropa.hu/a/magyar-es-orban-rovidesen-farkasszemet-nezhet-egymassal-az-ep-ben/33098596.html
Előreláthatóan szeptember 18-án délelőtt Strasbourgban kerül sor a magyar miniszterelnök és a legerősebb hazai ellenzéki párt vezetője közötti első szóbeli összecsapásra ...
_______ nem biztos, hogy Orbán ott lesz ___________
Nem biztos, hogy Orbán ott lesz, de eddig is voltak legerősebbnek tűnő kihívói, ám nem emlékszem arra, hogy különösebb reményeket fűztünk volna ahhoz, hogy mondjuk Dobrev Klára és Orbán összecsap az ep-ben.
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 11:15
Előzmény: #7243  combo
#7245
Ez nem #nnnn sorszám.
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 11:15
#7244
Őrsi Gergely szerint csak idő kérdése volt egy Magyar Péteréhez hasonló politikai erő felemelkedése
https://telex.hu/belfold/2024/08/28/orsi-gergely-mszp-kilepes-ii-kerulet-polgarmester
Őrsi szerint a június 9-i választási eredmény azt mutatja, hogy a választóknak elegük van „az örökös egymásra mutogatásból, a folytonos huzakodásból a listahelyekért és a jelöltségért, sőt most már magukból a pártokból is”.
...
„Egyszerűen elunták, hogy a pártok saját magukkal vannak elfoglalva, az általuk képviselt közösség gondjai helyett. Egy ilyen helyzetben csak idő kérdése volt egy új, mindent elsöprő politikai erő felemelkedése. Ez történik most. Nem kellene, hogy ez bárkit meglepjen.”
combo szerda, 11:11
Előzmény: #7242  Dehogynincs
#7243

"Ettől te még nyugodtan szavazhatsz a fideszre vagy a dk-ra, nem kell feltétlenül a tiszára."
Miért, te a Fideszre vagy a DK-ra szavaztál 2022-ben? Nem kell ez az olcsó csúsztatás. :P
Hát, nekem MP egyáltalán nem szimpatikus, arról meg nem tudom semmit, hogy mit akarnak. De eddig úgy gondoltam, hogy azért a Tiszára szavazok, mert a kormányváltás fontosabb. De ha annyira akarod, elgondolkodom a trendy Kutyákon. :)
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 11:05
Előzmény: #7240  combo
#7242
Kérek #nnnn sorszámot arra, ahol azt írtam, hogy a tiszára kell szavazni!
Éppen az ellenkezőjét írtam #7163-ban.
"Itt vannak Gyurcsány-ellenesek és Gyurcsány-hívők. Olyan ajánlatot nehéz tenni, ami az egymást kizáró értékeket és érdekeket ötvözi.
Hatalomtechnikailag az a legbölcsebb, hogy megnézed, melyik halmazt véled nagyobbnak és annak a halmaznak teszel ajánlatot, a másikról pedig lemondasz."
Neked jogod van felületesnek vagy funkcionális analfabétának lenned, "csak akkor ne oszd itt az észt lécci".
Eddig soha nem szavaztam a tiszára. De most választók millióival együtt úgy vélem, hogy érdemes, mert nem vagyok rá finnyás és nem látok jobb ajánlatot.
Ettől te még nyugodtan szavazhatsz a fideszre vagy a dk-ra, nem kell feltétlenül a tiszára.
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 10:54
Előzmény: #7236  Shortelek
#7241
Még nem láttam tőled indoklást egyetlen lényeges kérdésben sem.
Az orosz-ukrán háború topicjában sem, pedig abban a kérdésben azonos oldalon állunk.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek