Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Beze
Beze csütörtök, 22:54
Figyuzzatok már, kéne néznünk valami mást. Az ezüsttel nem buktam még sose, de most nem látom mi lenne az irány. Sp500 dax nasdaq-ot nem nézegettetek? Valamibe át kéne menni. Vagy várom a Ricsit vagy lépek onnan, de egyre inkább nem tetszik. Rossz nézni. 
Beze
Beze csütörtök, 22:48
Előzmény: #2273  Lolmachine
Én buktam már minddel, kivéve a telkót, de mondjuk 22'-ben nem volt nehéz bukni. :))
Beze
Beze csütörtök, 22:46
Előzmény: #2271  Lolmachine
Engem az zavar hogy nem korrekció ez hanem valami brutális short. Egy korrekciónál nincs felfüggesztéses esés....És zigzag módon esik, nem pedig hullik mint a kő és átesik mindenféle fajta támaszt, 200 napos mozgót! úgy hogy vissza se néz!! Ekkora esés után az lenne a minimum hogy visszanéz 9300-ig, ahol aztán persze újbóli elutasítás jönne, de legalább ki lehetne szállni. Igen, használni kell stopot, mi vagyunk a hibásak, de a rohadt életbe mi az hogy egy blue 5,5%-ot zuhan a semmire! Se különadó se semmi, akkor mégis mi a francért számítana rá az ember. Ez vagy valami eszetlen shortos meló vagy kurvaszar lesz a negyedév és azért adják? Már ez is megfordult a fejemben. De egyszerűen nem akarom elhinni. És ha valaki hűdejó áron vette miért nem adogatja el feljebb? Simán lehetne adogatni 9500-nál is , minek kell egyszerre rádobni? Azt mondom a shortosok műve ez. Az a kérdés kitartsunk-e a kgy-ig vagy adjuk most. Ezt nem tudom én se. A maradék 39-et eladjam vagy várjak . És ott van még a 38 is már abba se vagyok biztos azzal mi lesz... 
Lolmachine
Lolmachine csütörtök, 22:43
Előzmény: #2272  aetzw4zer
OTP-ből nem egyszer 100% felett szálltam ki. Most is 60% + a TL90. Bár az előző 17.600 feletti árfolyamnál egy jó adagot eladtam belőle. Igazából soha nem buktam még vele, ahogy Mol-al, és Telekommal se. Csak ez a fránya Ricsi sz0pat meg már nem először…
aetzw4zer csütörtök, 22:38
Előzmény: #2271  Lolmachine
én úgy futottam neki, hogy 15 esetleg 25% már nagyon jó, csak amikor megugrott 38ra mohó lettem és akkor jött a képbe a jelentés és a 10k..a többi ismert. 
eddig tkomnal mindig pluszom volt. otpvel is jókat mentem. sajnos most ott is mohó vagyok és a tl90et még 48% pluszban sem adtam el. persze miért adnám el 17500nel🙂
Más 
tkomnal is kijott az új certi, tl23 de ott még maradok a 22ben
Ricsi.. hát meglatjuk.. 
ezüst meg szépen csorog le napi alj felé 
Lolmachine
Lolmachine csütörtök, 22:29
Előzmény: #2270  Beze
Nem látom én azt az emelkedést sajnos. Túl optimista voltam, nagyon benéztem. Ha reálisan próbálom felmérni a helyzetet, akkor azt lehet mondani, hogy 8.300-400 között talán valahol megáll az esés. Egyszer azt mondta egy igazán sikeres daytrader, hogy certifikátot trend irányba veszünk és 50% nyerő felett megérte a kockázatot, 80% felett pedig ügyesek voltunk, csak igyekezzünk ne elbízni magunkat!
Kérdés a shortos barátaink hogy állnak?!
Beze
Beze csütörtök, 22:15
Előzmény: #2269  Lolmachine
Nem shortolom a Ricsit mert a kedvenc papírom (volt?), de már nekem is ez jár a fejemben, de nem hiszem el hogy nem tud emelkedni legalább 200-at... 700-nál már szállnék kifelé a tl39-böl, és adnám a 38-akat is
Lolmachine
Lolmachine csütörtök, 21:50
Előzmény: #2267  Beze
Szép estét! 
Én csak most figyelem miről beszéltek. Nem is tűnt fel, hogy van új TL. Ricsi kicsit elvonta a figyelmem, no meg fél szemmel az OTP-t is lesem. Én végül eladtam 2.000db TL39-et, szépen apró adagokban. Figyeltem, hogy ne borítsam a piacra, mert ki akartam szállni belőle 5-600 között. Így is maradt még 4.000db. Szívem szerint átülnék shortba, és egybe ráönteném a maradék TL-t egy gyenge pillanatban… de nem szeretnék senkivel kiszúrni! Holnap nyitóban meglátjuk talán, hogy merre van az előre!
Iszom egy pohár jófajta whisky-t és átgondolom az elmúlt néhány nap történéseit. Egészségetekre! 🥃
aetzw4zer csütörtök, 18:52
Előzmény: #2267  Beze
ujbol aljon vettem, 25bol max kozelben tudtam eladni ma. darabszam valtozatlan. a kulonbseget elteszem, jo lesz az még :)
Beze
Beze csütörtök, 17:39
Vettem pár új certit a régiből meg eladtam. Semmi extra.
De hogy az a ****************** Richter mit művel annyira de annyira elegem van belőle, hogy nem tudom elmondani. Ha pattan 300 ft-ot ráborítok nem érdekel
Bpali
Bpali csütörtök, 13:44
Előzmény: #2265  aetzw4zer
mint mindig majd jön az usa azt vissza, ebből lett tele a tököm kb:_) de htha ma végre nem..
aetzw4zer csütörtök, 13:42
ezust is fasza ma, arany bandukol fel ez meg oldalazgat :D
Valiz csütörtök, 12:27
Előzmény: #2263  Beze
Ah, már vártam a válaszod :-) Igyekszem vigyázni rá a KO után. Ezt tettem közben: 800db TL39-ből eladtam 500 db-ot, 300db 400-as stoppal várakozik baj esetén, de lehet előbb is eladom jobb áron.  Vettem 1100 db TL38-at darabokban, átlagáram 1100 ft/db.  KO után azonnal vettem sok ricsi részvényt, még úgy sem volt soha, nem probléma ülni benne, biztosan visszahozza a kiütés veszteségét. Véleményetek??? 
Beze
Beze csütörtök, 12:17
Előzmény: #2260  Valiz
Shortolják keményen. Mert nincs vevő. Veszélyben a TL39 is. Vigyázz a pénzedre.
Bpali
Bpali csütörtök, 11:31
tegnap elnézve az USA-t nem akarok vészmadárkodni de megy 5000 al az mege gyet jeelnt. én eladogatok azt félre llok mert van sajnos esély r, hogy ez olyan lesz mint 2022be..
gyula1971
gyula1971 csütörtök, 10:38
Jó napot! Private Banking friss:-Ezüst, napi: A trendszerűség kezd nagyon magas lenni, így elnézve a jelentős forgalmat is, megnőtt az esélye a megállásnak.  A 28,125-ös természetes szint környékén sokan zárták a longokat, így az eladói oldal erősödése miatt megállt az emelkedés, de még nem adott eladási jelzést a görbe. A 25-25,78 közötti zóna nagyon erős támasszá vált a kitörés miatt, ez nem eshet el. Távolabbi célár a 31,25 környéke lehet, amely célár az elmúlt év oldalazásából adódik.  Ellenállások: 29,68; 31,25. Támaszok: 25,78; 25. 
Valiz csütörtök, 08:31
Olvastam olyan cikket, hogy az arany 2200 dollárig is korrigálhat. Ezért próbáltam tegnap részben eladni. Sebaj, meglátjuk ma mi lesz. Én is ricsiért idegeskedem napok óta. Beze, te ismered a legjobban, kérdeznélek arról a gondolatomról, hogy egyszerűen be akarják az ijesztgetésünkkel gyűjteni a papírjainkat jó áron gyj előtt? 
Beze
Beze csütörtök, 07:45
Ezüstnél fej váll veszélyt látok megint, de még alakulhat ez. Rsi alapján még 1-2 nap pihi benne lehet, de 28$ alatt nem nézne ki jól. És akkor se ha letöri az RSi csatornát. Figyelni kell!
Beze
Beze csütörtök, 07:43
Előzmény: #2257  Lolmachine
Írtam amoda is. Jön a közgyűlés, addig kellene kitartani. Ott csak mondanak már valamit, ha ennyire balfaszok is, ott kell valami jó szó, mert ez így nagyon cudar. 
Én nem játszottam meg, mert mondhatni az összes pénzem Ricsiben van....Amúgy én az olajat akartam shortolni már 1-2 napja. De hülye voltam megint hogy elRicsiztem... Kicsit hidegebb fejjel nézve már mást csináltam volna. A nagy leszúrást meg lehet megnézi és bejárja még egyszer (ahogy anno 8600-nál is tette), de előtte csak kellene egy kis patt. No meg most kgy is jön, ezért az is bekavar a képbe. Bizonytalan vagyok. Ha még egy nap kibírja 9000 felett kicsit talán megnyugszik. De olyan érzésem van, hogy bármikor le tudják borítani a másik tl-ig, és nagyon nem tetszik ez. Milyen papír ez hogy 3-4-500 ft-ot tudnak önteni egy szempillantás alatt?? Rohadék orbánc meg a bandája támogatni kéne az ilyen cégeket nem elvenni a hasznukat. Legyen inkább akku gyár....
Lolmachine
Lolmachine szerda, 23:48
Köszi Beze a chartot! Amúgy innentől, ha azt mondod, hogy baj lehet, én eskü hanyatt-homlok adok el mindent! Mindkét ezüst certikiütésem előtt szóltál, hogy baj lehet! A TL41 előtt pont egy nappal írtad, hogy kiüthetik, nem akartam hinni Neked! Most azt mondd meg kérlek, hogy melyik fog kitörni holnap??? Veszek - veszek! :D
Amúgy mondtam, hogy USD/HUF shortot kell venni, de nem nyitottam ma ki a BÉT-et, így lemaradtam róla. Valaki megjátszotta?
Beze
Beze szerda, 19:57
Régóta nem jelentkeztem charttal. Rsi csatorna még mindig él, és az oldalazással lehűtötte magát.
https://ibb.co/gyB5cWq
97raglop szerda, 19:41
Előzmény: #2254  Beze
Nekem vissza is jött a  reggeli TL39- védelemmel a tegnapi veszteség de ez már vetekszik a szerencsejátékkal.  Szépen kezdi össze kapni magát az ezüst is ahogy most ránéztem.
Beze
Beze szerda, 19:36
Előzmény: #2252  Bpali
Legyél türelmesebb. Mindig lehet rajta keresni. De most nem néztem rá erre se mert Ricsiztem és ott eszem a kefét.
97raglop szerda, 19:16
Előzmény: #2250  Bpali
Ez annyiból rosszabb, mert kereskedési időn kívül is bármi történhet és tenni nem tudsz ellen. Amikor megveszi az ember tudja mit vállal .
Bpali
Bpali szerda, 18:52
Holnap eladom otpt is ezt is azt ennyi volt várok pár hetet amég látom  hogy mit akarnak..  szerencsémre pluszba vagyok 
Bpali
Bpali szerda, 18:45
Előzmény: #2250  Bpali
Putyin belőhetne nekik valamit csakhogy értsen mitől kell félni 😂
Bpali
Bpali szerda, 18:44
Megbántam hogy vettem ezt a szart... Ugyanaz a bohockodas , otp dettó, Richter dettó .. Értelmetlen itt bármit is venni ..  
Beze
Beze szerda, 18:39
El kellett volna adni ezt is megint leverték...
97raglop szerda, 16:58
Előzmény: #2247  Valiz
Vissza rángatják folyamatosan.
Valiz szerda, 16:55
El nszerettem volna adni egy keveset 2700-on. Hát nem fog sikerülni.
97raglop szerda, 16:40
Lesz valami jelentés holnap nyitásig ami lenyomhatja megint reggelre?
97raglop szerda, 16:13
Előzmény: #2243  Valiz
Ez már a sokadik amit jelezni kell nekik, kabaré az egész, pedig lehetett volna ma keresni vele.
Valiz szerda, 16:12
Előzmény: #2238  97raglop
Még most sem ismeri.
aetzw4zer szerda, 16:02
Előzmény: #2238  97raglop
TL026
vettem egy keveset, 25öt meg csökkentettem, a különbözet is szép az elmúlt napok fényében :D
remélem egyelőre nem döntik be az ezüstöt, végre kicsit feljebb ment
Bpali
Bpali szerda, 16:00
Előzmény: #2240  97raglop
Értem .

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók

friss hírek További hírek