Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond vasárnap, 21:02
Előzmény: #79657  capaeledel
"Nem értek vele hogy MINDENKI érdemel egy második esélyt. Van amikor vállalni kell a tetteid következményeit.
A tanulókat kirúgták az iskolából (egyet értek vele). Szerinted akkor ők miért nem érdemeltek egy második esélyt?"
.
Tessék elolvasni az ELSŐ kommentem. mindkettőre már válaszoltam benne. Nem MINDENKINEK jár egy második esély. És pl a tanulóknak is igen jár 8 másik iskolában, ahogy anno a tanárnak is, és pont én is azt mondtam hogy kell legyen következménye a tetteknek. Szóval egy véleményen vagyunk a legtöbb részben.
Biorg
Biorg vasárnap, 20:48
elcsalták most is múltkor is
capaeledel vasárnap, 20:28
Előzmény: #79656  Peterbond

"Nem ismerve az ügyet én alapvetően úgy vagyok hogy érdemel mindenki egy 2. esélyt. Valószinűleg nem agyonvert valakit mert akkor biztos nem kapott volna lehetőséget hanem valami kisebb eset miatt."
.
Nem értek vele hogy MINDENKI érdemel egy második esélyt. Van amikor vállalni kell a tetteid következményeit.
A tanulókat kirúgták az iskolából (egyet értek vele). Szerinted akkor ők miért nem érdemeltek egy második esélyt?
Peterbond vasárnap, 20:05
Előzmény: #79646  capaeledel
""Itt alapvetoen pampanak van igaza."
.
Én teljesen elfogadhatatlannak tartom, hogy egy iskolából erőszakos cselekedett miatt elküldik és átteszik egy másik iskolába:((("
.
Nem ismerve az ügyet én alapvetően úgy vagyok hogy érdemel mindenki egy 2. esélyt. Valószinűleg nem agyonvert valakit mert akkor biztos nem kapott volna lehetőséget hanem valami kisebb eset miatt.
Bekre_Pal
Bekre_Pal vasárnap, 19:53
Előzmény: #79653  Airmail
Bár volna kedvem nekem is hasonlókat remélni vele kapcsolatban.
badsector1 vasárnap, 19:50
"A Kispaládon élő helybeliek összeszólalkoztak azokkal a nem ott lakó, vélhetően ukrán–magyar kettős állampolgárságú emberekkel, akik ma szavazni érkeztek a településre. Erről az RTL Klub Házon kívül című műsorának stábjától értesültünk, akik a helyszínen forgatnak. Az adás kedden 23:20-kor lesz adásban.A kispaládiak számára teljesen ismeretlen emberek sorban érkeztek szavazni a településre, a szavazóhelyiség mellett pedig egyre több helybéli gyűlt össze, akik hangosan méltatlankodtak, és oda-oda kiabáltak az érkező ismeretleneknek.Húzzatok el innen! Ne ti döntsétek már el, hogy ki lesz a polgármester!Ilyen és ehhez hasonló mondatokat kiabáltak felé"
Airmail vasárnap, 19:43
Előzmény: #79648  badsector1
Hende Csaba eléggé lefogyott, rosszul néz ki. Remélem, hogy nincs komoly betegség mögötte.
badsector1 vasárnap, 19:41
"Alsószentmártonban még legalább 2 órán át tart a szavazás"
"A Nemzeti Választási Iroda nem tudja, mi a csúszás oka."

Na máe megint kezdik a szavazatszámlálás bütykölését.
badsector1 vasárnap, 19:39
"A képviselő-jelölt azt is elmondta, hogy az öt autó között volt egy taxi is, amelynek sofőrjét látták kijönni az önkormányzat épületéből. Egy köteg papírt láttak az autóban, ami szavazólapnak tűnt, de hiába kérték a közelben állomásozó rendőröket, azok igen lassan érkeztek ki a helyszínre, és nem vizsgálták át a gépkocsit.  Egy másik ellenzéki aktivista, aki kérte neve elhallgatását, megerősítette, hogy órákon keresztül azonos rendszámú kocsik köröztek folyamatosan a szavazókör és a Haller utcai benzinkút között. A Magyar Hang szintén írta vasárnap délután, hogy „egész nap nagyüzemben megy a szavazók szállítása a Ferencvárosban, a Balázs Béla utca és a Lenhossék sarkánál például gátlástalanul hozták-vitték az embereket, miközben nagy hangon listákról, pártokról kiabáltak. Mint annak fültanúi lehettünk, komplett lista alapján szervezik, kit, hova kell vigyenek. Hasonló esetek sora zajlott a kerület más részein is.”   "
Biorg
Biorg vasárnap, 19:32
Előzmény: #79648  badsector1
 Fisesznek igen.
Biorg
Biorg vasárnap, 19:32
Előzmény: #79647  csibe74
Árnyakkal nem foglalkozom.
badsector1 vasárnap, 19:02
Most harangoztak.
csibe74
csibe74 vasárnap, 18:02
Előzmény: #79645  Biorg
Bocs, ne haragudjon! Nem tudtam , hogy vakon született!!! 
capaeledel vasárnap, 17:53
Előzmény: #79627  Peterbond

"Itt alapvetoen pampanak van igaza."
.
Én teljesen elfogadhatatlannak tartom, hogy egy iskolából erőszakos cselekedett miatt elküldik és átteszik egy másik iskolába:(((
Biorg
Biorg vasárnap, 17:47
Előzmény: #79643  csibe74
Ki maga? Nem látok senkit.
csibe74
csibe74 vasárnap, 17:44
Előzmény: #79641  Biorg
Szereted a linkeket vagy mi van? 
capaeledel vasárnap, 17:39
Előzmény: #79634  capaeledel

"Ha gyerekek nevelésén kísérletezzenek"
.
Bocsi, helyesen : NE a gyerekek nevelésén kísérletezzenek.
Biorg
Biorg vasárnap, 17:36

http://www.atv.hu/belfold/20191013-fidesz-a-kommunistak-mind-szavaznak-legyunk-ott-mi-is/hirkereso
a fideszben vannak csak igazán kommunistál jol mondja a fideszes
Biorg
Biorg vasárnap, 17:34
Ha megtudnák a politikusokrol,és sokan másokrol ,borkai ügyfélékhez képest sokkalta,mocskosabb dolgokat ,polgárháború robbana ki Mo gon.
capaeledel vasárnap, 17:32
Előzmény: #79625  novotrade
" Érdeke megközelítése a problémának.
Hibázott , elbocsájtották, többet már ne taníthasson.
??????????"
.
Igen, egyetértek. Ha gyerekek nevelésén kísérletezzenek.Tessék előbb máshol bizonyítani...
"Akkor azokkal a fiatalokkal mi legyen akiket eltanácsolnak egy suliból és egy másikba fel kell venni?"
.
Ha a képességük, tudásuk miatt, akkor miért ne kapnának másik esélyt, más feltételekkel.
Ha pl. erőszakos cselekedet miatt, akkor ők se kapjanak.
Biorg
Biorg vasárnap, 17:31
Előzmény: #79631  Airmail
Jogilag biztosan.Én Budapesten születtem és itt is élek mégsem szavazhatok Budapesten.
Biorg
Biorg vasárnap, 15:59
Húzzatok el innen, ne ti döntsétek el!
Peterbond szombat, 22:40
Előzmény: #79625  novotrade
Azert masodik esely jar de nem minden esetben. Nem mibdegy hogy az a "hiba" mi is. Pl kisgyermek megrontasa eseten nem igazan gondolkodnek masodik eselyen akar 30 ev mulva se. Lopas eseten meg azert lehet meg egy eselyt adni bar mondjuk nem epp penzugyi teruleten vagy kozja ak felett rendelkezesben.
.
A gyerekeknek is jar masodik esely szerintem amugy viszont kell legyen kovetkezmenye a tettuknek.
Peterbond szombat, 22:35
Előzmény: #79624  capaeledel
Itt alapvetoen pampanak van igaza. A tanar megfeleloen viselkedett es nem adott okott ra hogy kotozkodjenek vele. Azt tette amit elvarnal tole amikor adsz egy masodik eselyt. O itt szerintem semmikepp sem veheto elo. Az hogy pampa ezt tultolja es ebbol is azt akarja kihozni hogy a mostani generacio mar menthetetlen az megint az o baja. Itt szerintem az iskola is maximalisan jol jart el a gyerekek azonnali elbocsatasaval. Hogy hol ment felre ezen gyerekek necelese mar egy osszetettebb kerdes.
Tozsdemagia szombat, 21:47
Törölt hozzászólás
novotrade szombat, 07:57
Előzmény: #79624  capaeledel
Nem gond hogy erőszakos cselekedért már máshonnan elbocsátották, tanárnak, attól még jó lesz, fiatalokkal attól még foglalkozhat:((("
.
 Érdeke megközelítése a problémának.
Hibázott , elbocsájtották, többet már ne taníthasson.
??????????
.
 Legyen.
.
 Akkor azokkal a fiatalokkal mi legyen akiket eltanácsolnak egy suliból és egy másikba fel kell venni?
.
 Nekik járjon még egy vagy több lehetőség?
capaeledel szombat, 06:43
Előzmény: #79620  novotrade

"A haladók pedig háborognak, hogy mennyi tanár hiányzik az oktatásból!"
.
A maradiak pedig elhiszik hogy tanárnak már mindenki megfelel.
Nem gond hogy erőszakos cselekedért már máshonnan elbocsátották, tanárnak, attól még jó lesz, fiatalokkal attól még foglalkozhat:(((
_Sigorszky
_Sigorszky szombat, 06:00
Előzmény: #79617  novotrade

Viszont kapálni kell és az keményebb munka, mint a fűnyírás.
Shortelek szombat, 05:26
Előzmény: #79615  Airmail
Lehet, de a sajátjából és nem a közösből lopottból!
Biorg
Biorg péntek, 23:57
A politológusok egyöntetűen azt nyilatkozták: Tarlósnak árt a Borkai-ügy, mivel a választópolgárok most már pontosan értik, hogy Tarlós és Borkai ugyanabban a társaságban mozognak és jól ismerik egymást. Tarlós István meggondolatlan volt, ami nagyon valószínű, hogy a választási győzelmébe kerül vasárnap.

Topik gazda

saru
4 4 1

aktív fórumozók

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza
      • Forgalom
      • Nyertesek
      • Vesztesek