Megnéztem BX chartját, akár egy dupla is benne lehet a jelen szintekről - bár hetes chart alapján nem vagyok teljesen biztos, hogy az alját látta e már, de a rizikót mindenki maga lövi be. A kérdés viszont az számomra, ha BX-ben látsz potenciált, akkor vajon reális e a crash várakozásod. Vagy ezt is úgy látod, mint az olajat, mindennel (is) képes szembe menni. Ha a piac egyszer valóban erősen beszakad, akkor az olajat nem fogja érinteni, mondván szar gazdasági környezetben még több olaj fog fogyni - ez csupán irónia természetesen. Viszont azt el kell ismerni, hogy BX-ben valóban jöhet még egy top és ott elvileg egy újabb hullám szakasz lenne kész - szerintem -, amit erősebb korrekció is követhet. De nagyjából ez az egész piacról a véleményem, nem hiszem, hogy kész és innen évekig le. Szerintem még a jövő év is bull lesz, okokat már korábban leírtam. Mindenkinek jó döntéseket, sok nyerőt! 😉
Financial Forecasts
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.