Miert feltetelezed igy lesz? Masreszt ha valaki 3x többet jobbat dolgozik mint mas miert fizetne 4x tobb adot? Mindenki a kovetkezo sav aljaig fog dolgozni.es vagy visszafogjak teljesitmenyt vagy zsebve kapjak penzt. Volt ilyen. 3millio minimalberes orszaga voltunk. Ausztriaban minden ingatlan utan fizetsz adot. Es fizetsz a tokejovedelmek és kamatok utan is, itt is fogsz.nem lesz allampapir vagy tbsz sem adomentes.
Magyar Állampapír tulajok