Topiknyitó: Törölt felhasználó 2020. 03. 21. 18:41

KoronaVírus  

Új topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo ma, 16:56
Előzmény: #2764  ronaldinyo
#2765
kovidnak és az oltásnak az utohatásai és persze mindent a kovidra fognak -még jo hogy nem a denevérre fogják.a sátánisták
Zanza2 szombat, 19:13
Előzmény: #2762  Phylaxa
#2763
Phylaxa szombat, 18:29
Előzmény: #2759  ronaldinyo
#2762
Most olvadnak ki a permafrost-ból. Tudod, amikor még emberek sem voltak. :)
Zanza2 szombat, 17:19
Előzmény: #2759  ronaldinyo
#2761
A vírusok léteznek a természetben, csak önmagukban életképtelenek, szükségük van egy gazdaszervezetre, abban szaporodnak.
Zanza2 szombat, 17:16
Előzmény: #2759  ronaldinyo
#2760
Az ókori, középkori vírusos járványokról (pl. fekete himlő) mi a véleményed? Azokat is az ember állította elő? Pedig akkortájt még nem is voltak víruslaborok....
https://ng.24.hu/tudomany/2023/01/13/a-fekete-himlo-mar-az-egyiptomiakat-is-sujtotta/
ronaldinyo szombat, 15:24
Előzmény: #2758  ronaldinyo
#2759
egy baj van a virusokkal hogy nem léteznek a természetben-ugyanis az emberiség állitotta elö-nemcsak a laborban.szoval ez is hazugság mint minden-amit propagálnak most már az egész földön.
ronaldinyo 2024. 07. 01. 22:13
Előzmény: #2756  ronaldinyo
#2757
nagyon helyes -ébresztő van.mig nem késő
ronaldinyo 2024. 07. 01. 17:28
Előzmény: #2754  ronaldinyo
#2755
éljen a sok féknyuz virus..laborokbol öntögetik égen-vizen és talajon.és amugy minek piszkálják a halottakat nem szegyellik magukat? nemm mert olyanjuk nincs is de lelkük sincs.
Zanza2 2024. 06. 29. 14:51
Előzmény: #2752  Zanza2
#2753
Szar a gépem, most már azért is befjezem:
Eminensként sokáig "mindent tudnom kellett", most már egyre több dologra merem mondani, hogy nem tudom. Ez óriási szabadság, megkönnyebbülés.
Ez van.
Zanza2 2024. 06. 29. 14:49
Előzmény: #2751  Zanza2
#2752
Korán ment el, folytatás:
Nincs elég tudásom, tapasztalatom a témában, és nem is kell IGEN-t vagy NEM-et mondanom, jogom van azt mondani,  NEM TUDOM.
Hosszú út vezetett udáig, eminensként sokáig mindent tudn
Zanza2 2024. 06. 29. 14:46
Előzmény: #2749  kukker
#2751
Minden szavad elhiszem és elfogadom.
A természettudományok az anyagi világgal foglalkoznak, a lelki folyamatok (még) ennél (is) sokkal bonyolultabbak, a pszichológia, filozófia, vallások tárgykörébe tartoznak.
Ezek sokkal kevésbé objektívek, egzaktak, érzések, egyéni prefernciák alapján döntünk rólunk.
Én vallásos nevelést kaptam, egy ideig hívő voltam, aztán ateista, mostanában inkább agnosztikusnak tartom magam, ami azt jelenti, nem tudok dönteni a kérdésben, bincs hozzá elég tudás
Phylaxa 2024. 06. 29. 14:10
Előzmény: #2748  Zanza2
#2750
Töretlen az optimizmusom a szabad választás és döntés, mint a legalapvetőbb emberi jog intézményének irányába! :)
kukker 2024. 06. 29. 14:09
Előzmény: #2741  Zanza2
#2749

"Azért hablatyolok itt ennyit, mert biokémikusként kb 25 évig dolgoztam különbözö kutatóintézetekben,"
Na.
Akkor nyilván a test - az emberi test - működésével is tisztában vagy sokkal jobban, mint az átlag, illetve a testben lévő érzékekkel, anatómiájával.
És mondjuk tisztában vagy vele, hogy áramütés következtében - amit meg is tud tapasztalni az ember, mondjuk elég sok esetben a hálózati 220/230-as áramütés, amit nem halálosan "mennyiségben" szerez, hanem úgy, hogy elkapja a kezét - mit érez a test illetve milyen folyamatok történnek vele.
Velem ha jól teszem időben, 2020 március-április környékén volt, hogy filóztam egy olyan részében a világnak illetve a dolgoknak, hogy mi van azzal a lénnyel, akire azt mondjuk a világban, hogy: Isten.
És eljutottam magamban egyedül ücsörögve egy hétköznapi délelőtt - éjszaki beosztásban voltam a munkámban - hogy filóztam és filóztam és bejött az a gondolatsor bennem - amit egyébként mondanak is a vallások - hogy Isten a szeretet. De ez a gondolat nagyon egyértelmű, valami tökéletes tényként és igazként jelent meg bennem valami végső következtetésként a gondolataimban és ezt ilyen "Heuréka" érzettel párosítva ki is mondtam az üres szobámban, ahol ücsörögtem:
"hiszen ő a szeretet!".
:)
És abban a pillanatban az egész testemet elöntötte az az intenzitású, jellegű rázási erő, amit a 220 voltos otthoni konnektornál érez az ember, amikor véletlen megrázza, de a fájdalom helyett olyan mélységű és olyan intenzitású szeretetben éreztem magam így a testemben, a test által, hogy lerogytam a szőnyegre és zokogni kezdtem - és mellette nevettem is - mert olyan csodás és brutál erejű volt a szeretet érzetet így felém, hogy nem tudtam mit tenni, olyan csodálatos volt az érzet.
És ez tartott úgy 15-30 másodpercig valahol talán, amíg ez az intenzitás volt, ez az érzet, ami számomra megmutatta például azt, ami nincs benne a biológiai könyvben, miszerint:
- képes valaki - valami - éreztetni a testünkben ilyen módon egy hatalmas érzést
- van olyan is, amiről az emberiségnek lényegében vélhetőleg pár százalék emberen kívül erről fogalma nincs, hogy a testben milyen dolgok is vannak úgy, hogy az úgy el van rejtve, úgy van "lockolva", amiről fogalma nincs.
Tessék.
Itt van egy ilyen akkor a biokémikus tanulmányaidhoz egy olyan, ami után ha gondolod keresgélhetsz....
:)
Ez amit leírtam, ez az, ami megtörtén velem így, kb tehát 3 éve és pár hónapja.
És így.
És van egy ilyen a világban is.
Ami nincs az iskolákban és nincs abban, hogy: mi mindent tudunk a világról és önmagunkról, hogy mi van.
Zanza2 2024. 06. 29. 14:05
Előzmény: #2747  Phylaxa
#2748
Ezek után van még kedved élni?
Phylaxa 2024. 06. 29. 13:41
Előzmény: #2744  ronaldinyo
#2747
Most folyik a 3. fázis rengeteg emberen. Ilyen még nem volt. Lehet gyűjteni a tapasztalatokat.
        
A legújabb mainstream is aktualizálódik hamarosan. Már nem a megélhetésükből zárják majd ki azokat az embereket, akik nem hajlandóak a kötelező felnőtt szűrővizsgálatokra vagy oltásokra, hanem a vagyonukat veszik el. Kemény globális diktatúra alakul, ha jól figyelem. Ebből már nem mászik ki az emberiség, ha tényleg belemegy. Az "önkéntes" szót ki lehet törölni a nyelvekből a demokrácia nevében. Hűűű apám, ezek a komcsik csak megcsinálják a végén. :)
Zanza2 2024. 06. 29. 12:53
Előzmény: #2744  ronaldinyo
#2746
Aids frekvencia? Az micsoda? Esetleg szekvencia? De az sem értelmezhető.
Itt valami félreértés lehet.
ronaldinyo 2024. 06. 29. 12:22
#2745
ronaldinyo 2024. 06. 29. 12:21
#2744
kovid 19 áll .náthavirusból-aids fekvenciájából és a joég ki tudja mibül.ezek a vakcinák sem tudjuk mibul állnak.jansen oltásrol olvastam-magyar nyelven jansen oldalrol abban 3-az egyben van.tudjuk teher alatt nő a pálma.aids-imminhiányos betegség.tehát jol meggyengitették a vakcinákkal és koviddal az emberiség immunrendszerét.28 millio halott lett.és ez csak a kezdet volt.
ronaldinyo 2024. 06. 29. 12:15
#2743
amig az igazságot nem találja meg az ember feltéve ha keresi mert keresés nélkül nincs igazság addig van kétely -.de mihelyt megtalálta nincs tovább kétely csak meggyőzödés van az igazságban.de a sötétség nem akarja hogy az ember megtalálja a fényt-ezért minden hazugságot-megtévesztést-küld az emberiségre és ezt el is fogadta az emberiség-tehát lucifer az antikrisztus az ö szempontjábol jol tevékenykedett-az emberiség nagy része nem is marad meg-hála a lustaságának.föleg
Zanza2 2024. 06. 29. 11:40
Előzmény: #2739  kukker
#2742
A kétely szerintem is az egyik legjobb dolog a világon, előre visz, főleg, ha magunkkal szemben is alkalmazzuk.
Sőt, magával a kétellyel szemben is kételkedni kell, és kellő mennyiségű és minőségű bizonyíték alapján ki lehet/kell mondani valamiről, hogy az már kétségtelen.
Zanza2 2024. 06. 29. 11:22
Előzmény: #2740  Zanza2
#2741
Azért hablatyolok itt ennyit, mert biokémikusként kb 25 évig dolgoztam különbözö kutatóintézetekben, és ma is ezen a területen tevékenykedem, de inkább elméleti síkon. Soha nem voltam kiemelkedő, nem lettem nemzetközi szaktekintély, nyilván nem voltam eléggé tehetséges és/vagy szorgalmas, kitartó. De sok minden ragadt rám a tudomány világából, szemléletéből, módszereiből, megközelítéséből. 
Ezekből próbáltam/próbálok itt egy kis ízelítőt adni, bemutatni a másik oldalt. Nem célom senkit megtéríteni, elég ha mindenkiben kialakul egy kétely a saját nézeteivel kapcsolatban, és időnként felülvizsgálja azokat. Ez persze igaz a tudományos nézetekre is. Sok visszásságot is láttam a kutatóintézetekben, de mindent összevetve, igyekezvén minden oldalról megvizsgálni minden kérdést, a magam részéről még mindig a tényalapú, bizonyítékokkal alátámasztott, hiteles forrásokból származó tudományos nézeteket tartom elfogadhatónak.

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek