Topikgazda: zborde 2006. 09. 15. 09:20

Demszky készülhet az utolsó négy évre  

Ugrás a cikkhez
Egyre több olyan közvéleménykutatás lát napvilágot, melyek szerint Tarlós Istvánnak statisztikailag kevés esélye van átvenni a főváros irányítását Demszky Gábortól. A Szonda Ipsos legfrisseb közvéleménykutatása szerint az MSZP-SZDSZ közös jelöltje a biztos szavazók között 10 százalékponttal vezet a függetlenként induló, de Fidesz támogatást élvező kihívóval, Tarlós Istvánnal szemben.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=73596
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kiegyezo 2019. 06. 07. 08:59
#19
Szerintem nyiss új topikot, vagy keress egy aktuálisabbat.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 07. 08:19
#18
2006. szeptember 15. - 09:20
Egyre több olyan közvéleménykutatás lát napvilágot, melyek szerint Tarlós Istvánnak statisztikailag kevés esélye van átvenni a főváros irányítását Demszky Gábortól. A Szonda Ipsos legfrisseb közvéleménykutatása szerint az MSZP-SZDSZ közös jelöltje a biztos szavazók között 10 százalékponttal vezet a függetlenként induló, de Fidesz támogatást élvező kihívóval, Tarlós Istvánnal szemben.
2006-ban a fidesz magabiztosan hozta a várható vereséget. Most viszont nem közvéleménykutatásra, hanem nagymintás, meghackelhetetlen adatokra támaszkodhatunk. Mit tud ezekből kihozni a megrémült fidesz és a töketlen ellenzék?
Kálmán Olgát indítja a főpolgármesteri előválasztáson a DK
https://hvg.hu/itthon/20190606_Kalman_Olgat_inditja_a_fopolgarmesteri_elovalasztason_a_DK
A DK egészen eddig Karácsony Gergelyt támogatta. Most szereztek egy saját jelöltet az előválasztás második fordulójára, az egykori tévés Kálmán Olgát. Momentumosok szerint "most van vége a Karácsony-projektnek".
---------------
Mi ez az előválasztósdi, ami az ellenzéki pártokat izgatja, de a választókat baromira hidegen hagyja?
A hírben második forduló szerepel. Ezek szerint volt már első forduló is?
Szerintem az ep-választás keretében lezajlott egy előválasztás. Nagy mintán és meghackelhetetlenül.
A pártok nyilván ismerik az ep-választás fővárosi eredményét.
FIDESZ-KDNP 282 583 (41,17%)
DK 135 821 (19,79%)
MOMENTUM 119 088 (17,35%)
MSZP-PÁRBESZÉD 62 019 (9,04%)
MKKP 26 290 (3,83%)
JOBBIK 21 797 (3,18%)
LMP 20 473 (2,98%)
MI HAZÁNK 15 921 (2,32%)
MUNKÁSPÁRT 2 321 (0,34%)
A töketlen  ellenzéki pártokat rendkívül izgatja minden olyan kérdés, ami viszont a választókat tökélesen hidegen hagyja. Az előválasztás is ilyen. A fővárosi szavazók  üzentek a pártoknak az ep-választáson. Az adatokat kerületi  bontásban is meg lehet nézni. Mit nem lehet érteni ezen az üzeneten?
Ha valaki nem finnyás és fontosnak tartja az összefogást, akkor álljon de a dk mögé, ha finnyás vagy van valamilyen képe saját magáról, akkor felejtse el a saját saját képét és fogadja el azt a képet, amit abban a tükörben lát, amit a választók tartottak elé.
A fidesz is azzal a 41%-kal indul fut neki a választásnak, ami csupán relatív többség. Ők az aggastyán Tarlóst tartják jó jelöltnek és elképzelhető, hogy a következő öt évben tényleg nem kell időközi főpolgármester választást kiírni haláleset miatt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 14:00
#17
sorry, de általános alanyt használtam. ráadásul 2 külön mondatban szerepelt a két gondolat. nem te voltál a második mondat cimzettje.mégegyszer: bocsi!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 13:26
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Felkészült a kormány a helyzet szakszer kezelésére.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 13:21
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
gubaan

én nem idiótáztalak le öreg, úgyhogy tekintve, hogy ilyen stílusban szóltál hozzám, én is így tudok neked válaszolni

pofád lapos putana

Egyébként pontosan és világosan látszik, hogy mi folyik ebben az országban. Nem tudom kettőnk közül barátom ki az idióta. Ne idiótázz le ismeretlenül, mert brutál zokon veszem.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 12:57
#14
ez jól esett. hogy mennyi idiótának van véleménye a politikáról, az elképesztő. gentlem, remélem, a tőzsdén hihetőőbb ötleteid vannak...
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 12:53
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Ide minek tank? Tanker a jó kis urali oil-lal bátyuska. Stabil többsége van a progresszív eroknek.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 12:40
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Buxer!

Hát mer csak ti lehettek hatalmon, egész életetekben, örökös hatalmi jogon.

Moszkva intézné most is, csak már nem annyira gagyi a magyar. Még most is, csak már nem annyira.

Vajon jönnek most is a tankok Buxer bácsi?
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 12:30
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
A Torgyán doki történelmi bne az, hogy a stikli viktor kezére játszotta az országot 98-ban bátyuska!
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 12:14
Előzmény: #9  zborde
#10
Buxer!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muhhhhhhhhhhahahahahaha.
Testvér, jön vissza Torgyán papa, le fog benneteket váltani, meg az egész bagázst.

link
zborde
zborde 2006. 09. 15. 12:10
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
floater,

Tehát aki buzi vagy genetikailag hibás (a biztosítéka) csak az nem szereti Tarlóst?
Hm szép-szép, akkor inkább a genetikailag hibásat választom.

Az Estében láttam nyilatkozni valamelyik nap és egy riportot hallottam vele, amelyik a főpolgármesteri vita megrendezésérők folyt.
Mind a kettő alapján az alakult ki bennem, hogy egy taplót látok, hallok. (Korábbna hallottam, hogy mit csinált a Szigettel kapcsolatban, de mivel nem vagyok szigetre járó ezért nem érdekelt.)

Tehát nem az MSZP, SZDSZ, MDF, MIÉP négyesnek sikerült velem megetetnie, hogy Tarlós nem hozzáértő, és nem az a problémám, hogy a FIDESZ áll mögötte, hanem Tarlósnak sikerült meggyőznie, hogy ő egy Tapló.

Visszatérve a Birkára, szerintem az a birka akinek bemutatnak egy piros, narancs, zöld, kék, színes csíkos (melegek), akármilyen zászlót és gondolkodás nélkül megy utána. Én nem egyik zászló után sem.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 11:58
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Dübörög a Demszky, bátyuska!
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 11:47
#7
Az elég gáz, hogy a legnagyobb ellen oldalán található idézeteiben sincs semmi kivetnivaló. Jó néhány pedig egyenesen humoros.

Milyen kijelentéseire utalt az előző hozászóló, ami kiverte nálla a biztosítékot. Vagy netalántán buzi az illető, vagy genetikailag hibás a biztosítéka?
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 11:34
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Buxer!

Minek őriztetni kemény pénzekért? Minden ajtóban egy biztonságival? Ez egyenesen abszúrd! Erre ( is ) van pénzetek barátom!

Tarlós Pista bácsi majd haza fogja szépen küldeni ezeket a szemeteket, ahonnan előhozta őket deszky bátyád, meg a zimesz.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 11:27
Előzmény: #1  portfolio
#5
Birka főváros birka népe meg is érdemli Demszkyt ha megint megszavazza...
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 10:40
Előzmény: #3  watson
#4
Jobban kéne ríztetni éjszakánként a combinókat, nehogy megint megrongálják a választás eltt a huligánok.
watson
watson 2006. 09. 15. 10:30
Előzmény: #2  zborde
#3
Mit mondott?

Azért a Schmidt gyereknél egy fokkal jobbnak tűnik...
zborde
zborde 2006. 09. 15. 10:05
Előzmény: #1  portfolio
#2
Amíg nem láttam Tarlóst nyilatkozni, addig én is gondolkodtam rajta, hogy rá szavazok.
De nem tud Demszky annyi hülyeséget csinálni, hogy egy ilyen vaskalapos taplóra adjam a szavazatom.

Miért nem tud a fidesz egy normális embert találni???
Álljon inkább a MIÉP jelöltje mögé, még azt is tudnám támogatni.
(Katon egy vicc)

Topik gazda

zborde
zborde
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek