2012. október 18. | 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......

magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy

ORBÁN TAKARODJ!!!!!
11 11 válasz erre
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
június 23. | 12:44
előzmény: #5036  Vazsmegyei
Emlékszel még amikor kirobban ez az ügy azt írták itt a megmondó emberek:
Az USA részéről nem lesz tárgyalás!
És mit olvasunk a napokban, az USA kijelölte a tárgyalót.
június 23. | 12:38
előzmény: #5035  Alilou3
Rosszul használod a szavakat a fórumon! A meghatározásokkal is hadilábon állsz!

Ha a moderáció engedi ezt a hangnemet, azt írhatsz amit akarsz!
június 23. | 12:35
előzmény: #5034  Alilou3
Éghet az USA is ha nem hozza létre azt az oktatási intézményt, amire hivatkoznak! Hozzanak törvényt, ne már a külügyminiszter fenyegessen törvénytelenül!
június 23. | 12:32
előzmény: #5033  Vazsmegyei
Mi van geci gyerek, megy a trolkodás------
június 23. | 12:31
„....Az Egyesült Államoknak támogatnia kell az amerikai akkreditációval rendelkező, külföldön működő oktatási intézményeket, amelyeket diszkrimináció, zaklatás, nyomásgyakorlás ér külföldi kormányok részéről. Ilyen esetekben gyors válasz szükséges, hogy megakadályozzák ezen oktatási intézmények indokolatlan bezárását vagy átvételét. A WASHINGTONI KÉPVISELŐHÁZ EZÉRT FELSZÓLÍTJA AZ AMERIKAI KÜLÜGYMINISZTERT, HOGY TEGYEN HATÁROZOTT ÉS KEMÉNY VÁLASZLÉPÉSEKET, amennyiben az Egyesült Államokban akkreditált, más államokban működő egyetemeket ilyen bánásmódban részesítenek...” ÉGHET KORMÁNYUNK!... EZ BIZONY KEMÉNY KOKI!... KEDVES FIDESZ....NEM LESZ EGY KICSIT SOK EGY NAPRA! EZ ÉS MÉG MACRON IS: AZ EU NEM SZUPERMARKET!!... SÜLLYEDÜNK RENDESEN!!...

link
június 23. | 10:15
előzmény: #5029  Alilou3
Lehet, hogy én is így vagyok ezekkel a nickkekel, akik nem akarnak nemzetközi szinten elfogadni?
június 23. | 10:12
előzmény: #5031  rockmaster
Fogalmam sincs, hogy ki ez a Habony!

Ellenben az ellenzéki oldalon nagyobb tudással bír mint az Orbán! Valamit tud, amivel nem tud mit kezdeni, még a mainstrém sajtó sem!

Ne várjátok, hogy én nyomozzak utána!
június 23. | 09:38
előzmény: #5029  Alilou3
A maradék szövetségeseinket is elvesztettük, és ez nagy baklövés a mindenkori magyar kormány részéről.Már előbb kellett volna valakinek megszólalnia az orbáni politikával szemben, de talán még most se késő.
június 23. | 09:35
előzmény: #5025  Vazsmegyei
Amíg nem jön legalább valamiféle válasz a kormány részéről, hogy ki ez a jóember, aki évek óta tárgyal a kormánnyal teljes titoktartás közepette, addig azt gondolhatunk mit akarunk.1000x megkérdezték már az Orbán-párt ügynökeit, de egyik se válaszolt rá, inkább tereltek, ez elég beismerő tett, hogy valami nem tiszta körülötte.
június 23. | 09:25
előzmény: #5028  Alilou3
Ennek a orcátlan tahó miniszterelnöknek, fogalma nincs a diplomáciához. Szerintem a tárgyaló teremben még a s....-t is kinyalta Macronnak, míg kívül üzent a fajtájának, hogy én itt Brüsszelben meghatározó ember vagyok. Remélem minél előbb rájön arra, hogy ő egy senki és megkapja büntetését amiért ekkora károkat okoz az országnak a nemzetközi szintéren.
június 23. | 09:24
"....Macron egyáltalán nem újonc a pénzügyi-politikai világ magasabb szféráiban. Befektetési bankár volt, majd a francia államfő tanácsadója, az Elysée-palota főtitkárhelyettese lett. A második Valls-kormányban két éven át volt gazdasági, ipari és digitálisügyi miniszter. Ebben a minőségében meglehetősen sokat előfordult Brüsszelben, belülről ismeri az európai politikai viszonyokat. Macron tehát egyáltalán nem új fiú. Ráadásul az sem ő volt, aki tudatlanul és illetlenül viselkedett..."

link

szotyis bírálja MACRONT, lehídalok
június 22. | 14:01
előzmény: #5025  Vazsmegyei
"Emberbarát milliomos?"
Hát, inkább nyugdíjasverő... :)
június 22. | 14:00
előzmény: #5024  rockmaster
+++ ))))
június 22. | 13:59
előzmény: #5024  rockmaster
A logika csodája!

Ki az a Habony Árpád? Emberbarát milliomos? Válasz nincs tehát emberbarát milliomos!
június 22. | 08:11
Titkolja a Fidesz és a kormány, hogy hirdetett-e kedvezményesen:
link

Tehát igen!
Ki Habony Árpád? Orosz ügynök? Válasz nincs, tehát igen!
június 22. | 06:56
előzmény: #5021  salve
Rendben, hozzanak egy ilyen jogszabályt. De csak a következő választás utántól legyen érvényes, akkor lépjen életbe. Addig legyen lehetőség a "nemes bosszúra". Ne azt védje a törvény, aki a legtöbb tüntetést szervezte a korábbi ellenfelei háza elé... :)
június 21. | 13:15
előzmény: #4996  NagyBarnaMacika
Válasz Macikának az Egyesült Államok Külügyminlsztériumától!
link
június 21. | 10:40
előzmény: #5020  bigyula
bocs szerintem nem figyeltél eléggé: kihangsúlyoztam, hogy a mindenkori miniszterelnökre értem azt, hogy inkább ne lehessen közvetlenül a háza előtt 10-30 méterre tüntetni, bármikor. szimplán azért mert neki is van joga, meg főleg a családtagjainak ahhoz hogy magánemberként pihenshessen és békén hagyják. meghúznék egy mindenkor érvényes határt, amin belül ne közelíthesse meg az előre bejelentett tüntető csoprt a házát, mondjuk legyen ez 300 vagy 500 m.
azon meg kár rágódni - és itt jogos az észrevételed - hogy a múltban, korábban mennyire volt ebben jó vagy rossz vagy ésszerűtlen a jogi szabályozása ennek a kérdésnek. abban nem vagyok naprakész hogy a Parlamentnél per pillanat miylen szabályozás van a demonstrációkra de ami kapásból beugrik az a kifütyülősdi pl. tavaly okt. 23-án, hát az pl. szerintem úgy rendben volt hogy egy állami rendezvényt konkrétan testközelből ne lehetetleníthessen el a tiltakozó ellenzék, viszont a közelben, 100-200 méteres távolságból hallathassa a hangját ami meg is történt, jól behallatszott a tv közvetítésbe is.
június 20. | 18:28
előzmény: #5017  salve
Akkor tudnám elfogadni az érvelésedet, ha Gyurcsány, és Bajnai háza előtt sem tüntettek volna az elvetemült fidesznyikek a magánszférájukat tiszteletben tartva. Az sem tűnt fel neked, hogy ma nem lehet közvetlenül a Parlament előtt tüntetni...
június 20. | 18:19
június 20. | 18:16
"másrészt ő is csak egy magánember is, neki is van emberi és személyes
szférája tehát aki tiltakozni tüntetni akar ellene az tegye meg az utca
lezárt bejáratánál vagy a parlament előtt, stb., de ne közvetlenül a
lakóháza előtt 3 méterrel, vagy tőle 10 méterre, nem?"

Akkor menjenek a "szomszéd" elé tiltakozni?
Neki nincs "személyes szférája"? Ráadásul nem is ellene tiltakoznak.
június 20. | 17:37
előzmény: #5015  bigyula
"Ma is teljesen értelmetlenül zárja le a TEK évek óta Orbán lakhelyének utcáját"
ezt nem vitatom, jogi értelemben vszínű felesleges lezárni, mert joguk van tiltakozni az embereknek.
viszont most tekintsük semlegesen a mindenkori miniszterelnökre: ha az emebri oldalát nézem a dolognak akkor azt mondom, ha én lennék miniszterelnök/államelnök stb., én sem szeretném hogy az elvetemültek egy csoportja még álmomban is mondjuk petárdázzon az ablakom alatt (nem beszélve a nemzetbiztonsági kockázatról, egy miniszterelnököt mégiscsak védenie kell az államnak). tehát itt mégsem értek veled egyet: szeintem belefér hogy lezárják az utcáját mert akár teroristák is bemehetnének oda robbantani vagy hasonló, másrészt ő is csak egy magánember is, neki is van emberi és személyes szférája tehát aki tiltakozni tüntetni akar ellene az tegye meg az utca lezárt bejáratánál vagy a parlament előtt, stb., de ne közvetlenül a lakóháza előtt 3 méterrel, vagy tőle 10 méterre, nem?
június 20. | 16:15
előzmény: #5015  bigyula
Tudod a szezon meg a fazon!
június 20. | 16:05
előzmény: #5012  salve
Sajnos akkor nem jártak el ellennük. Tök mindegy, hogy milyen értelmetlen rendelet volt, mert az volt érvényben! Ma is teljesen értelmetlenül zárja le a TEK évek óta Orbán lakhelyének utcáját. Kb. annyira törvényes, mint hogy 2006-ban kordon volt a Kossuth téren.
június 20. | 15:35
előzmény: #5011  NagyBarnaMacika
Reszkessenek a RÖFösök! Hajrá CÖF!
június 20. | 15:33
előzmény: #5009  salve
+++++))) Tömör volt és érthető!
június 20. | 15:20
előzmény: #5009  salve
még annyit: Orbán az interjúban azt mondta, "a polgári jogrendben olyan hogy polgári engedetlenség, nem létezik..törvények vannak amiket mindenkinek be kell tartania" - ezzel nem került ellentmondásba a 2006-os önmagával! csupán azt akarta mondani: ha van egy meghozott törvény és annak szankciója is a törvény megszegésének esetére, akkor a jogrend eljár a megszegőivel sezmben úgy, ahogyan azt előre leszabályozta a jogalkotó
június 20. | 15:16
előzmény: #5004  NagyBarnaMacika
egy egész hadsereg cöffös!!
))
június 20. | 15:06
Calais-ban útakadályokat emeltek a migránsok az autópályán

már halálos balesetet okoztak!

rohadjanak meg a migránsok meg az őket betelepítő politikusok
meg Soros meg az ő "civil"jei
június 20. | 15:05
előzmény: #4984  bigyula
én inkáb megvilágításban szólnék hozzá : szerintem itt felesleges a jogászkodás és annak méricskélése, jogilag kibe mennyire lehet e szempontból belekötni.
én inkább így értelmezném: egybe esik-e az adott polgéri engedetlenség(nek szánt mozgalom) a többségi társadalom véleményével/igazságérzetével?
1. ha 2006-ot nézzük azt kell mondjuk: akkor símán egybeesett! az öszödi beszéd nyomán kialakult helyzetben a szoci kormány lejáratta magát és a polgári engetelenséget a kordonbontást azért hirdették meg, tették meg, mert egyértelműen csak azért lett "műveleti területté nyilvánítva" a Kossuth tér, mert a hatalomnak kínos volt hogy ellene tüntetnek az emberek = a demokráciát akarta ezzel korlátozni (micsoda álszent és képmutató bagázsra vall, hogy ugyanezen pártnak most ellenzékben lévén, van bőr a pofáján magát "demokratikus ellenzéknek" nevezni..)
2. a mai civiltörvény ellen meghirdetett polgári engedetlenség viszont semmiféle komoly együttérzésre, szolidaritásra és tömeges részvételre sem számíthat! jól mutatta ezt a szombati "naggyűlésük", amelyre tudtommal kb. 200-300 (!) ember ment el, akiknek ez fáj! kell ennél több bizonyíték arra, hogy a valódi civil szervezeteket ("csak" többezer van belőlük országszerte)egyáltalán nem izgatja ez a törvény? csak azokat izgatja, akiket leleplezni kíván = akiknek a civilség csak egy álca, mert valójában a mai "demokratikus" ellenzék segéderői ők, csak civil álruhában...
június 20. | 15:02
Őrizzed a trollmétermérődet, mert nagy szükséged lesz még rá!
június 20. | 15:00
előzmény: #5006  bigyula
No látod nem vitték végig a törvényes utat, de mégis megtették! Egy lehetetlen Bm határozat volt a hírhedt Draskovics elvtárs jóvoltából! Ki is tiltakozott akkor? TASZ? HALSINKI BIZOTTSÁG hol volt? Esetleg éppen innen a fórumról lázadtak a kordonemelés ellen?
Most akkor légy szíves ne keverd a képviselői mentelmi jogot a polgári engedetlenséggel összefüggésben!Térjünk vissza a polgári engedetlenség törvényeket nem érintő jogállásához! ha van miért!
június 20. | 14:35
előzmény: #4995  Vazsmegyei
"Orbánék azért mondtak le a mentelmiről, mert tudták, hogy akkor sem büntethetők!"
Nem! Ez egy PR fogás volt, mert pontosan tudták, hogy nem tudnak lemondani a mentelmi jogukról. :) Ugyanis ezt a képviselő nem teheti meg. Csak a nyomozó hatóság kérheti az Országgyűléstől a képviselő mentelmi jogának felfüggesztését, amit ugye meg is kell szavazni. Egyetlen kivétel van: a tettenérés. Viszont ezt csak bűncselekményeknél lehet alkalmazni, a kordonbontás meg szabálysértés volt (akkor még, mert lehet, hogy ma már nem az). Azaz pontosan tudták, hogy büntetlenül szeghetik meg a törvényt.
június 20. | 14:21
Gondoltam,hogy erre nem tudsz mit reagálni. Ahogyan másra sem.Tökéletes troll magatartás.
június 20. | 14:18
előzmény: #5003  hatosa
link
link )))))
június 20. | 14:06
előzmény: #4996  NagyBarnaMacika
AZ USA-BAN A SOROS-SZERVEZETEK SOHA NEM CSINÁLHATNÁK AZT, AMIT EURÓPÁBANAz amerikai külügyminisztérium nyilatkozata újabb éles példája a kettős mércének, hiszen Amerikában sokkal szigorúbb törvény van érvényben, mint Magyarországon. Az USA-ban a Soros-szervezetek soha nem csinálhatnák azt, amit Európában.A külföldről finanszírozott szervezetek átláthatóságáról szóló törvény kapcsán kezdettől zajlik a Soros-szervezetek hathatós közreműködésével egy hazug, dezinformációs kampány a nemzetközi médiában. Sajnálattal látjuk, hogy még az amerikai Külügyminisztériumot is sikerült megtéveszteni.Ha hiteles képpel rendelkeznének a már kihirdetett törvényről, akkor tudnák, hogy a magyar törvény éppen amerikai mintára – a Fara-törvény, azaz a külföldi ügynökök regisztrációjáról szóló törvény (Foreign Agents Registration Act) alapján – született, de jóval enyhébb annál. Az Amerikai Egyesült Államokban 1938 óta regisztrálniuk kell magukat a külföldi támogatású szervezeteknek. Az amerikai szabályoknál jóval enyhébb magyar javaslat az egyesülési jogot illetve a civil szervezetek működését semmilyen módon nem veszélyezteti.A törvény egyetlen újdonságot tartalmaz, hogy átláthatóvá kell tenni a szervezetek külföldi támogatását, ahogy az az Egyesült Államokban is történik. Szeretnénk, ha mindenki számára látható lenne, hogy melyek azok a szervezetek, amelyek külföldi pénzekből és idegen érdekeknek megfelelően próbálják befolyásolni a magyar közéletet és a magyar bevándorláspolitikát.A törvény megalkotását a magyar emberek elsöprő támogatása kíséri, a nemzeti konzultáción a válaszadók 99%-a támogatta a törvény elfogadását.Reagált a Kormányszóvivői Iroda az amerikai külügyminisztérium nyilatkozatára

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE