Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 10. 17. 11:19

Rogán távozása napok kérdése.  

Bróker pletykák szerint diplomáciai feladatokat fog ellátni a sikertelen migráns kampány miatt. Nem helikopteres ügy.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 14. 09:06
Előzmény: #465  berlini
#466
Én meg olyan ellnzékre szavaztam, amelyik nem állt össze senkivel és önmagában nem is elég egy autoritér rendszer leváltásához.
De közben megmaradtam antikommunistának, ami hozzátartozik az identitásomhoz.
Buta emberekben igazad lehet, de szerintem akad olyan ember, aki nem a szajkózás miatt antifasiszta vagy antikommunista, hanem saját kútfőből.
Többek között azt is magyarázom, hogy szajkózás miatt adtak le többszázezer olyan szavazatot, ami jól jött a ner-nek.
Ha butákkal kell leváltani egy autoritér rendszert, akkor őket kell elérni és őket kell mozgósítani.
Ennek nem az a legjobb módja, hogy az ellenzék hagyja magát kiszorítani a közmédiából.  
Ilyen a demokrácia. Két buta ember szavazata kétszer annyit ér, mint egy okosé.
berlini
berlini 2024. 02. 14. 08:47
Előzmény: #464  Dehogynincs
#465
Az én szavazatomat nem kell megmagyarázni.
Arra az ellenzékre szavaztam amely azért állt össze, hogy egy autoritér rendszert váltson le.
Tekintve, hogy magyarországon jelenleg nem lehet egyenlő feltételekkel versenyezni a kormánnyal, ez csak úgy lehetséges, ha a szélsőjobb a szélsőballal legalább egy kérdésben megegyezik:
NER-nek mennie kell és egy olyan demokráciát kell helyreállitani, ahol ez a kisiklás nem ismétlődhet meg.
Én erre adtam a szavazatomat és igazad van kevésnek bizonyult.
De továbbra is tartom, hogy azért mert sok buta ember szajkózva a komunista, meg náci megbélyegzéseket vagy nem ment el szavazni, vagy olyan szavazatot sdott le, ami a NER-nek jött jól.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 19:59
Előzmény: #463  berlini
#464
Igen magyarazáom. Te nem magyarázod a tiédet.
Pár hozzászólás erejéig azt hittem, hogy érvelni fogsz.
Ha liberális lennél, akkor elfogadnád, hogy nincs szükségem mások hülye tanácsaira. Vannak nekem saját hülye elképzeléseim.
Teljesen felnőttes, hogy antikommunistaként nem szavazok kommunistákra. Kapásból kiesik a fidesz, az mszp és a dk.
Meg azok is, akik velük összeállnak. A jelenlegi választékból maradnak a kétfarkúak és a mihamó.
Gratulálok, hogy a te okos és felnőttes szavazásodból egy kétharmados vereség jött ki. Talán mégsem volt a szavazatod annyira felnőttes.
Igazából nem a te egy szem és az én egy szem szavazatomról van szó, hanem többszázezer hiányzó szavazatról.
A fidesz 54%-ból kellene lemorzsolni, ami úgy jött össze, hogy Gyurcsány elutasítottsága tolt át oda rengeteg bizonytalant.
berlini
berlini 2024. 02. 13. 18:58
Előzmény: #462  Dehogynincs
#463
magyarázod a bizonyitványt.
Felesleges
2026-ban szavazz felnőtt módjára.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 12:39
Előzmény: #461  berlini
#462
1. Nem azért szavaztam a viccpártra, hogy kormányra kerüljön, hanem kínomban.
2. Az lmp is viccpárt? Amikor rájuk szavaztam, bekerültek az országgyűlésbe és a fidesztől vettek el mandátumokat.
3. Mekkora többséget hozott az összefogás?  #449
Te miért hitted, hogy az összefogás kormányra kerülhet?
Te úgy látod, hogy Gyurcsány hozta a dk-s szavazatokat, de ezek a szavazók Gyurcsány és a dk nélkül is elzavarnák Orbánt. Gyurcsány elutasítottsága viszont egy csomó bizonytalan szavazót tolt át a fidesz 54%-os listájára.
A kommunista jelzőmet #438 alapján értelmezheted.
Az összefogásban benne volt a lenácizott jobbik. Szerintem az összefogás sok antifasiszta szavazatot vesztett azzal, hogy többszázezren voltak, akik nem fogták be az orrukat és nem szavaztak a jobbikos összefogásra és többszázezren voltak, akik a vonzó(?) összefogás helyett a mihamót lökték az 5%-os küszöb fölé.
berlini
berlini 2024. 02. 13. 12:23
Előzmény: #452  Dehogynincs
#461
Azért tartod szavazatoddal hatalomban a NER-t, mert magad is tudod hogy viccpárt nem kerülhet kormányra. A szavazatod maradt elveszett protest szavazat igy elősegiti, hogy a NER 52% körüli szavazattal 2/3-ot kaphasson.
A komunista jelződ pedig megakadályoz a tisztánlátásban. Nem az a komunista akire egy komunista ezt a jelzőt ráakasztja
longforewer 2024. 02. 13. 11:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#460

Ha nem veszed észre, megsúgom, nem Orbán megbuktatásáról szól.
Rogán megbuktatásáról maximum, ami se nem a Fidesz, se nem Orbán.
A rendszer velejéig romlott, ahogy a belsős Magyar is állítja, kiesett egy csontváz a szekrényből,
bármikor jöhet hasonló.
Leghangosabb? Eddig nem szólhatott a (volt)felesége miatt, most feláldozták a valódi felelős helyett, még jogosan dühös is!
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 09:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#457
Az a furcsa, hogy annak ellenére, hogy a kormánypropaganda százmilliárdokból hülyíti a népet, az ellenzék meg kiszorult a közmédiából, mégis MP tűnik a számodra leghangosabbnak.
Elképzelni nem tudom, hogyan irányítja Pressman Orbánt és miért tételezed föl, hogy a szuverén Orbán úgy fog táncolni, ahogy Pressman fütyül. Oebán szuverén. Eddig is úgy táncolt, ahogy Moszkva fütyült és ezután is úgy szeretne táncolni.
Miért MP a leghangosabb?
Szerintem csak a legfontosabb dolgokról beszél. Ráadásul ezek a legfontosabb dolgok egyáltalán nem érdeklik Kádár népét. Az eddig titokban tartott lopás és a hatalmi visszaélés nem olyan, mint a pedofília, amitől minden jóérzésű ember undorodik.
Egyébként a pedofília sem annyira undorító, ha nem tudsz róla és az állami pedofilsimogatás is csak akkor gond, ha lebuknak vele.
Törölt felhasználó 2024. 02. 13. 08:20
Törölt hozzászólás
#456
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 13. 08:02
Előzmény: #450  boerse
#455
Tényleg vannak sarokpontok. Maradjunk a szövegértelmezés talaján!
"De az utóbbi évek során szép lassan és ma végképp rá kellett jönnöm."
Ez nem hirtelen megvilágosodás.
Abban igazad van, hogy politikai és családi hátszele valóban volt.
Nagyanyja Mádl Teréz, Mádl Ferenc egykori köztársasági elnök testvére. Nagyapja a rendszerváltás előtti Magyar Televízió Jogi esetek című műsorában tevékenykedő Erőss Pál, a Legfelsőbb Bíróság egykori bírája volt. Édesanyja Erőss Mónika, aki korábban a Kúria főtitkára volt, 2020 áprilisától pedig az Országos Bírósági Hivatal elnökhelyettese lett.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 12. 06:13
Előzmény: #451  berlini
#452

Nekem hiába hízelegsz.
Én válaszoltam a kérdésedre, te nem válaszoltál a kérdéseimre.
Vagyok annyira liberális, hogy azt sem mondtam neked, hogy mit felejts el. Az értem, hogy minden kommunistát zavar az antikommunista duma. Az sem meglepő, ha egy fasisztát az antifasiszta duma zavar.
Egy malacpofájút sem az zavar, ha lóképűnek nevetik.
Lehet a meggyőződésed az, hogy kádár utódait tartom a hatalomban, de indokold meg, hogy miért tolom a fidesz szekerét azzal, ha a kétfarkúakra vagy az lmp-re szavazok és nem a fideszre.
berlini
berlini 2024. 02. 11. 21:18
Előzmény: #449  Dehogynincs
#451
sajnos sokan tolják a fidesz szekerét ugyanúgy ahogyan Te.
Az antikomunista dumát meg felejtsd el.
Nem áll jól olyannak aki kádár utódait tartja hatalomban.
boerse 2024. 02. 11. 21:13
Előzmény: #433  Dehogynincs
#450
Nos minden relatív, de vannak talán sarokpontok.
Maradjunk az ész talaján: a kiállása bátornak tűnik, persze aki nem általános iskolás az tudhatja hogy-hogy -- nem elvitatva Magyar Péter tudását tapasztalatát és egyéb kvalitásait-- hogy az általa betöltött poziciókhoz nem elégséges a kiváló tudás, hanem politikai hátszél is szükséges.
 A hirtelen megvilágosódás nagyszerű, de nem életszerű.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 18:23
Előzmény: #448  berlini
#449
Vannak olyan antifasiszták, akik befogják az orrukat és leszavaznak az lenácizott jobbik jelöltjére, hiszen benne vannak az összefogásban. De vannak olyan jobbikosok, akik inkább a mihamót juttatják be a parlamentbe.
Én meg olyan antikommunista vagyok, hogy nem szavazok az mszmp utódpátjaira és azokra sem, akik velük összeállnak.
Nem tudom, mikor kapnak a kétfarkúak többséget.
Én csak a múltra kérek tőled tippet. Mekkora többséget hozott az összefogás? Szerintem még egy feles vereséget sem.
Vedd észre, hogy válaszoltam a kérdésedre.
Itt is föltettem egy kérdést és #447-ben meg azt kérdeztem hogyan és miből számoltad a 15 évet?
berlini
berlini 2024. 02. 11. 17:25
Előzmény: #447  Dehogynincs
#448
Nagyon akartad a leváltásukat, ha a kutyapártra szavaztál.
Mit tippelsz hányszáz év múlva kapnak többséget?
A Schmidt Mária féle álellenzékre még ennyi szót sem pazarolnék.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 16:58
Előzmény: #446  berlini
#447
Megbocsátom. Legutóbb a kétfarkúakra szavaztam és azelőtt kétszer az lmp-re.
Jogod van akárhonnan kiszámolni a 15 évet, (hogyan és miből számoltad?) és ahhoz is jogod van, hogy a kutyapártot és az lmp-t lebolsevikozd. A mostani lmp-t már én is bolsevikozom, de 2014-es és 2018-as lmp szerintem még nem volt az.
A kádári diktatúrában pedig bementem a szavazófülkébe és az általam vitt tollal kihúztam ez egy szem jelöltet. A fülkébe csak ceruzát tettek a szavazatszámlálók.
A választásokon csak 2010-ben találtam el a későbbi győztest és a magánnyugdíjpénztárak kifosztása óta soha nem szavaztam a fideszre.
berlini
berlini 2024. 02. 11. 16:39
Előzmény: #438  Dehogynincs
#446
"bolsevik lelkületet a fideszben is felismerem, nemcsak az mszmp-ben és utódpártjaiban."
Bocs, de itt ez ma már kevés. 15 évet késtél a felismeréssel és közben folyamatosan szavaztál a bolsevikokra.
bagolyles 2024. 02. 11. 15:30
Előzmény: #437  BKKT
#445
De hogyan ez a kérdés?
kpem 2024. 02. 11. 15:20
#444
Ebben az ügyben rogán a legnagyobb szarkavaró.
Ő mikor mond le főnöki utasításra?
BKKT 2024. 02. 11. 11:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#443

És akkor abba is bele kell gondolni, hogy ennyi idő alatt hány milliárd állami támogatást kapott a cégein keresztül...
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 02. 11. 10:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#442
2500 nap és egy akkora pedofilbotrány, amekkorába már az a két nő is belebukott, aki Orbán hatalmi uborkafáján eddig a legmagasabbra kapaszkodott.
Törölt felhasználó 2024. 02. 11. 10:46
Törölt hozzászólás
#441

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek