NIKE Friss Bennfenntes eladás Ez téged igazolhat (Az eladásnak több oka is lehet de erős jelnek veszem)
Természtesen én sem várom túl magasra és tudok benne ülni... csak nem ölik meg úgy a céget (konkurrensek v bármi) h innen value trap és soha többé nem lesz 60 USD. :) Az ATH feléig sem várom... tkp semmit sem várok csak egy lassú volatilis hátha több is lesz picit majd egyszer (Meg a CEO ezen melózik..hátha sikerül neki) :) Természtesen tehát poziból beszélek (természtesen felfelé...de csak vágyaimban) :)
Természtesen én sem várom túl magasra és tudok benne ülni... csak nem ölik meg úgy a céget (konkurrensek v bármi) h innen value trap és soha többé nem lesz 60 USD. :) Az ATH feléig sem várom... tkp semmit sem várok csak egy lassú volatilis hátha több is lesz picit majd egyszer (Meg a CEO ezen melózik..hátha sikerül neki) :) Természtesen tehát poziból beszélek (természtesen felfelé...de csak vágyaimban) :)
| 6/12/2026 | Philip Mccartney EVP | Sell | 17,398 | $46.18 | $803,439.64 |
USA részvények vitasarok
Ebben a fórumban az USA részvénypiacára fókuszálunk és mindenre ami ezt befolyásolja. (Természetesen időnként más témák is beleférnek).
Örömmel várjuk minden ötleted, gondolatod, (különösen: részletes indokolással, pl. mely részvényt miért szemelted ki, mi a terved vele, milyen hozamokra, ívekre számítasz, milyen időtávon, miben mekkora arányú kitettséget vállalsz, hogyan súlyozol? Stb.).
Nem baj ha a vélemények különböznek (hiszen ezért is vagyunk itt). Ameddig a véleményünket kulturált módon tesszük közzé, azzal csak emeljük a fórum színvonalát. (Azzal sincsen semmi baj ha valakit pl. épp likvidáltak a pozíciójából, bitang X.A.R. napja van és nem túl békés lélekkel meséli el min ment keresztül, míg azzal másokat nem sért, hiszen ebből is tanulhatunk s néha jólesik kiadni. Tartós zaklatás, durva személyeskedés, trollkodás esetén, kis türelmi idő után a fórumon kívüli jóval tágasabb tér várja majd azt aki netán...). :)
Ui: a fórum Trump vámháborújának időszakában nyílik, így a jelenben különösen aktuális. (A jövőben pedig örök és jelentős mértékű meghatározója marad a világ részvénypiacainak, valószínűleg az épp jelenleg is folyó -minden bizonnyal átmeneti- bizalomvesztés ellenére is).