balentum

Regisztráció: 2012-03-15 09:12:23

Hozzászólások száma: 8 004

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 14:08


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

17 415
2026. 06. 08. 15:42
115 651
kedd, 11:20
401 620
kedd, 13:23
39 325
2026. 06. 01. 06:40
924
2020. 12. 27. 05:15
78
2020. 10. 10. 07:48
98
2020. 10. 04. 07:58
1 083
2024. 02. 05. 08:39
13 843
2022. 03. 25. 08:49
11 366
2026. 04. 21. 09:10
98 921
2026. 06. 08. 05:14
262 765
kedd, 11:04
39 659
2026. 06. 08. 21:07
105 215
2026. 06. 08. 12:20
70 308
2026. 06. 05. 17:32
174 312
2026. 05. 15. 22:03
30 941
2026. 06. 07. 11:09
779
2022. 10. 27. 15:08
122 384
kedd, 13:03
1 327 427
kedd, 13:22
95 875
kedd, 12:50
10 057
2025. 11. 27. 20:19
24 721
2026. 04. 19. 21:56
177 596
kedd, 12:38
46 603
2024. 05. 02. 13:34
70 803
kedd, 13:22
12 012
2026. 06. 06. 07:01
11 111
2026. 06. 06. 15:52
68
2025. 09. 12. 15:49
8 267
2026. 04. 13. 02:29
22 141
kedd, 12:54
10 519
2026. 01. 01. 16:53
16 076
2023. 03. 23. 15:56
6 500
2026. 06. 03. 10:44
7 294
2026. 06. 08. 12:41
184 721
kedd, 11:03
34 834
kedd, 13:11
45 037
2026. 06. 02. 11:31
27 029
2024. 01. 02. 20:10
7 681
2026. 06. 04. 13:44
36 149
2026. 05. 14. 22:10
3 815
2026. 05. 18. 11:21
5 892
kedd, 12:25
435
2026. 05. 18. 11:22
11 629
2023. 12. 08. 17:13
6 518
2026. 01. 25. 13:38
43 700
kedd, 13:20
200
2025. 01. 13. 09:02
101 050
kedd, 12:12
2 641
2026. 06. 02. 15:26
9 196
2026. 05. 21. 08:24
3 487
2026. 06. 01. 14:24
6 294
2026. 06. 05. 15:21
15 050
2026. 06. 03. 21:02
5 970
2026. 05. 28. 23:07
3 800
2024. 11. 29. 10:29
5 414
2026. 05. 21. 13:37
8 244
kedd, 07:34
554
2026. 05. 14. 20:13
14 131
kedd, 13:26
22 736
kedd, 12:55
16 748
2025. 09. 17. 20:35
104
2026. 05. 12. 17:22
19 746
kedd, 13:19
228
2026. 05. 04. 12:56
893
2026. 06. 03. 21:48
2 121
2026. 06. 08. 21:15
3 028
kedd, 13:27

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Est média szekta" topikból

A moderálás a "Est média szekta" topik #15 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
.
Moderáció:
Kitiltás a "BUX index, BUX határidő, BÉT!" topikból

A moderálás a "BUX index, BUX határidő, BÉT!" topik #97549 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Köszönjük a lejáratást. Minden alkalommal csak ezt csinálod, és erre indul a feszkó.
Nem kérjük.
Moderáció:
Kitiltás a "leves" topikból

A moderálás a "leves" topik #25441 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
ezt ne és ne itt
Moderáció:
Kitiltás a "OTP Szakmai topic" topikból

A moderálás a "OTP Szakmai topic" topik #3483 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Rábás butaság.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-08-26 15:34-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Flood
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-09-20 14:56-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
a következő olyan alkalommal, amikor akár csak halvány utalást teszel más fórumozók személyazonosságára, a házirend értelmében kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-10-17 06:31-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A fórumon megjelenő minden tipp, ötlet, „tuti infó” egyszerű VÉLEMÉNYNEK tekintendő. Ha ezek alapján hozol befektetői döntést, minden felelősség a tiéd.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-11-13 06:04-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-06-17 20:30-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés.
Moderáció:
Felfüggesztés a "BUX index, BUX határidő, BÉT!" topikban - 2021-11-18 21:03-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "BUX index, BUX határidő, BÉT!" topik #94225 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Kötekedni nem kell ide jönni.
Ha egy hét múlva tudsz az árfolyamokról, Buxról íni, tőzsdével kapcsolatos dolgokról, akkor várunk.
Üdv.
Moderáció:
Felfüggesztés a "OTP Trollmentes topik" topikban - 2023-11-22 08:23-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "OTP Trollmentes topik" topik #10898 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Szóltam, nincs személyeskedés, csak nyomod a floodot
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2024-12-01 09:33-ig (0 nap, 15 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #25359 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Te is kérted töröljelek a topikból.
Még egyszer sem volt itt szerintem hozzászólásod, ami ne a mi cikizésünkről szólna.
Ennek îgy semmi értelme.
Trollkodni mindenn hozzászólásban
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2024-12-31 17:24-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #25421 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés, folyamatos, off, számonkérés, minden más mint a téma
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-20 10:48-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Máshol szeressétek egymást, légy szíves.

utolsó 20 hozzászólás

Magyar Állampapír tulajok hétfő, 14:08
Igen kérdeztem, de ha előbb írtad volna le, amit itt leírtál akkor biztos nem kérdeztem volna.:((
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 13:58
Szerintem jobban jársz ha nem fokozod a hülyeséget.
Ja igen a "lájkokat" meg lesz@rom.
Magyar Állampapír tulajok hétfő, 08:14
Már bocsánat, de te is kiállítod magadról a "bizonyítványt" ha ennyi zagyvaságot írsz össze és még úgy néz ki el is hiszed. Gáz, nagyon gáz amit H. védelmében leírtál.
Rába és a láma vasárnap, 09:47
https://index.hu/belfold/2026/06/13/ruszin-szendi-romulusz-tisza-part-97.-unnepi-konyvhet-honvedelmi-miniszter/
Egy picit vegyes a kép, de a miniszter így gondolja:

"És a beszerzési politika hogyan alakul át?
A beszerzéspolitika sokkal egyszerűbb és átláthatóbb lesz; az erről szóló törvénymódosítást már be is nyújtottuk a parlamentnek. Nyilván a haderőfejlesztés részletei nem lehetnek mindig teljesen nyilvánosak, de ahogy mondani szoktam: nekem nem presztízseszközök kellenek, hanem jók.Olyan haditechnikára van szükségünk, amelynek a rezilienciája – vagyis az ellenállóképessége és a fenntarthatósága – biztosított.Ez azt jelenti, hogy amiben csak lehet, a hazai gyártásra kell támaszkodnunk. Ha pedig valami már rendszeresítve van és jól működik, akkor nem kell feltalálnunk a spanyolviaszt, azt kell használnunk, mert a logisztikai utánpótlás és a fenntartás kérdései így oldhatók meg a leghatékonyabban. Azt tudom ígérni, hogy valóban arra és annyit fogunk költeni, amennyi a katonáknak és Magyarországnak a leginkább hasznos."
Virgin Galactic részvény péntek, 19:04
Kis csomag meg is van. Azota mar 4 felett.
Virgin Galactic részvény péntek, 16:51
Nem baj 4 alatt várom.:)
Virgin Galactic részvény péntek, 13:04
Én ebből most kimaradok, meleg a pite.:))
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:03
No ez derék mondhatnám "katonás" dolog. Kívánom, hogy még magasabb áron tudd eladni, mert az mindenkinek jó lenne. Ahogyan írtam én 2K alatt vettem egy keveset.
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 12:48
Kata megvan még a méltóságod és viseled a vérengzést vagy már kidobtad??
Rába és a láma péntek, 10:05
Én 1 db-ot sosem veszek, a minimális mennyiség 50 db.
Rába és a láma péntek, 08:38
Akkor én most elkezdem kis tételekkel veszegetni.:)
Rába és a láma péntek, 08:00
https://www.atv.hu/videok/rona-peter-orban-nagyon-sok-kart-okozott/
12.00-tól érdemes megnézni, hogy képbe kerüljön az ember. Igen a Rábának van olyan terméke (még jobb) mint a cseheknek az ablaktörlő volt. Tehát a képlett adott csak el kellene kezdeni.
Őrmester részvényesek ide csütörtök, 08:30
Egyáltalán egy ilyen sz@r mit keres a tőzsdén???
A tulajdonosai is büszkék lehetnek magukra, hogy egy sz@rkupac tetején ülnek.
De mondjuk a legnagyobb ökör én vagyok, hogy egy ilyen fosra pénzt adtam.:((
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 14:31
Én már csak 2K alatt, de remélem nem kapok.:))
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 13:37
Miattad vettem én is, de már bánom.
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 13:34
10.56-kor még reménykedtél. Hol van a tegnapi trade sikere?
Kisbüfik topikja szerda, 08:56
Köszi, küzdök és persze bízva bízok.
No meg próbálok "bátorak" lenni. Vagy mostanában ez már nem aktuális???
No mind1 majd meglátjuk mit hoz a jövő, de most mennem kell lejárt a cigiszünet.:))
Kisbüfik topikja szerda, 08:32
Basszus pedig most akartam mindent átvinni álompapírba, erre csökkentik a kamatokat. Na jó akkor megyek és veszek egy jó bicajt, de elektromosat.:))
Magyar Állampapír tulajok szerda, 08:29
DKJ 0719 és 08.22 már most 4,95% és 09.30-5,1%, 10.28-5,11%, 12.23-5,2% jelenlegi állapot szerint.
Magyar Állampapír tulajok szerda, 08:24
Nehéz idők jönnek.:))
El kell menni dolgozni (de ugye az szánalmas és megalázó) vagy felvállalni a kockázatot és újból neki állni spekulálni.
No azzal semmi baj, mert az "hazai pálya" lesz és újból jöhetnek az ékek, vállak és fülescsészék.:))

friss hírek További hírek