Hathor Hathor
4
5
1
2015. szeptember 23. | 12:45

BUX index, BUX határidő, BÉT!  

Na próbáljuk meg ezt a topikot BUXnak és határidejének. Eros 12-13topikja teljesen kihalt, elavult, Eros befejezte a tradet. Sokan nem is tudják mi az.

Ha valakit érdekel BUX Hajrá!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
vasárnap, 19:50
Megmondóember merre vagy?Van Elliottod? Várjuk!
vasárnap, 19:40
előzmény: #8819  Hathor
"Mélyponton a félelemindexINVESTOR.HU2017.04.28. 16:43Hároméves mélyponton zárt csütörtökön a Wall Street híres félelemindexe, a VIX, miután az amerikai részvénypiac ezen a héten visszanyerte az erejét az elmúlt időszak bizonytalankodásai után.A héten újra csökkent a részvénypiac volatilitását előrejelző VIX-index, miután a francia elnökválasztás első fordulójának eredményei lecsillapították a korábbi aggodalmakat. Ezzel együtt Donald Trump is nyilvánosságra hozta a növekedésbarátnak tekintett adócsökkentési tervét, amely szintén erősítette a befektetői optimizmust – írja a Financial Times."
vasárnap, 16:18
előzmény: #8818  BudFox
Minden mindegy.. jöhet eső, jöhet szél, jöhet cunami.. minden jó.Miért? Mert átmenetileg esik a tőzsde, majd elkezd új csúcsra menni.100éve ez van
vasárnap, 13:11
előzmény: #8817  Hathor
már immunis lesz minden piac ezekre a hírekre....mikor meg tényleg beüt a krach, akkor széttárják a kezüket : "mi szóltunk"

igy megy ez...:-)
szombat, 18:43
előzmény: #8816  BudFox
Nem tudom hova tenni ezt a hírt. Régóta nyomják a rakétákat. Mi lesz a vége nem tudom, majd kiderül. Állandóan fenyegetik a tőzsdéket, de mai napig mindig csúcson vannak, így messzemenő következtetéseket nem vonok le ezekből a hírekből. Már rólam is lepattannak. Tudom csak egyszer jöjjön be.Mondjuk engem az sem érdekel. Most már ki tudunk szállni a rossz poziciókból, és tudunk örülni az olcsóbb árazásnak, ha esni kell. Nekem minden mindegy
szombat, 17:11
előzmény: #8815  Hathor
Észak koreában újabb rakétakísérlet volt...feszegeti a pofonosládát nagyon ez a diktátor...
péntek, 17:11
előzmény: #8814  BudFox
Na azért nem -600as az a kamat, hanem +8pont!32960! :))
Havi gyertya esés recska :)
péntek, 17:08
előzmény: #8812  Hathor
USA eseget...
mi meg nullán zártunk be 32.952 -őn.
határidő 32. 360

vittem át a shortjaimat... majd lejjebb zárok, ha esni fog.
péntek, 16:50
előzmény: #8812  Hathor
Pioneer: Kelet-Közép-Európának nagyon jó évei lehetnek

Kocsi János2017. április 28. 15:28
Kelet-Közép-Európának is nagyon jó éve lehet a 2017 és akár a 2018 is. A fent említett éledező európai gazdaság döntő lehet, de az idén és jövőre beáramló EU-s pénzekről sem szabad megfeledkezni, mert jelentős összegekről lehet szó. Ebben a régióban akár még az árazási mutatók további emelkedése is elképzelhető, még a várható magas egyszámjegyű összesített nettó eredmény-bővülés ellenére is.
péntek, 16:43
előzmény: #8795  Hathor
Szkeptikusoknak:
"K&H: továbbra is emelkedő pályán van a világgazdaságK&H Alapkezelő2017. április 28. 15:20 K&H Alapkezelő:

"Minimálisan változtak a kilátások az elmúlt egy hónapban, azaz továbbra is emelkedő pályán van a világgazdaság. Ez egyaránt érvényes a fejlett és a feltörekvő gazdaságokra, minden régióban a tavalyihoz képest magasabb bővülési ütem várható. Mindez kedvez a kockázatvállaló befektetőknek, csupán néhány választási esemény és geopolitikai feszültség okoz némi bizonytalanságot. "
péntek, 16:22
előzmény: #8807  kexelo
emlékeztek a Guy Ritchie filmre ? a Blöff -re ?

abbna volt a Bunkó nevű gengszter.

- Főnök, nem kér még cukrot bele ?
- Minek ?!! Igy is elég cuki vagyok !!
péntek, 15:57
előzmény: #8808  asapnet
cuki? :)

btw: otp-ben cuki lenne egy új alj div. rsi-vel... (tf h1) ;)
péntek, 15:55
Nagyon ráérnek. Nem megy a bolt akkor nekik :)
péntek, 15:40
szerintem cuki, más kérdés, hogy akarok-e egy "szakmai-tőzsdés" oldalon cuki videókat...
péntek, 15:28
majdnem lefostam a lábam ettől a "videó-elemzéstől" :)))

link

mint vmi huszadrangú gyerekmese, csattanóval ("venni-venni")...
a pf-nek sikerült a TA-ból cartoon network-öt csinálni...pazar kezdeményezés... ;)
péntek, 14:39
előzmény: #8805  BudFox
tedd be a -2000pontra :o)) és menj el a tervezőhőz, hogy a moziszba a garázsokkal rendben legyen :)
péntek, 14:38
előzmény: #8804  Hathor
nem akar valaki nagy mennyiségű shortot nyitni ?
-.)
ha elkezdünk zuhanni rögtön lejjebb mászok vele...
péntek, 13:26
előzmény: #8802  BudFox
En is igy szoktam. Mondjuk 100 kontira bontom, de legalabb likviditast adok a piac szereploinek. Es ha valaki szorul tud zarni.en orulok, ha ilyet latok. Van kunek adni, vagy van kitol venni
péntek, 12:27
előzmény: #8802  BudFox
lehet kicsit érdemes szétporlasztani :)
péntek, 12:25
előzmény: #8801  -bubu-
be is ijedtek sokan :D ennek láttán :)

az a baj hogy ekkora tételekkel ha akarunk kereskedni egyszerűen mit kezdjünk ? nem lehet normális áron zárni ahol éppen akarsz...pedig ez még nem is olyan sok pénz...
péntek, 12:21
előzmény: #8800  BudFox
könyvben láttalak meg egy pillanatra :o))

elég ijesztő ekkora tételt egyben látni az 1-2 kontis sorok után :))
péntek, 12:18
előzmény: #8798  -bubu-
de...ha esik úgy hozom egyre lejjebb..
péntek, 12:17
előzmény: #8797  Hathor
DAX és USA szerintem délután eshet még...
be is álltam lefele lejjebb lezárni...de még nem dötöttem el hogy mi legyen
kivárás van a nyugati piacokon.
péntek, 12:16
előzmény: #8785  BudFox
csak nem beálltál 833-ra? :o))

re: 240konti
péntek, 10:40
előzmény: #8796  qpec
:)
péntek, 10:37
előzmény: #8793  Hathor
Én is! De csak fekete cimkés W bambit szeretek esténként jéggel szopogatni.
péntek, 10:23
előzmény: #8793  Hathor
Úgy néz ki a két havi shooting start felülírjuk. Ez bekavarja majd a piacot.Hetes és havi mozgókat, indikátorokat át kell majd nézni a jövőre nézve.nagyobb elemzők, befektetők többnyire nagy eséseket várnak. A gazdaság alakulása nálam még mindig kifele van a gödörből, ami úthengerként nyomhatja le tovább a pesszimistákat.Tudom olvastam múltkor a kollégától a negatív statisztikát, szerinte és más szerint nem jó a makro környezet itthon. Ezt elfogadom, lehet Ő jobban látja és kamu számokat olvasok. Amit olvasok azok jobbak, noha a 3éve emelkedő számok már megtorpantak mára, de ez érthető, mert 3éven át még jobbat mutatni minden negyed évben nem könnyű.Nem tudunk mást csinálni, mint követni a trendeket. legalább 2hetes, azaz 10napos napos gyertyákat figyelni, és menni utána. Jobbat nem tudok. Most jelenleg oldalaz a piac, de ez már két hét feletti számítással 2hónapon belül kioldalaztunk. Kérdés konszolidáció és megyünk tovább fel, vagy lefordulunk.. A napos ékből kitörés fel, még mindig a konszolidációból való elindulást jelzi nekem fel, de az alacsonyabb csúcs, meg óvatosságra int, mellette a gyenge blue chippeink. És megvallom, félek Sorostól is, hogy besokal, és betámadja az instrumentumainkat.Nincs határozott véleményem, így ezért a pár kontis tradem, meg a kivárások. De azt gondolom másnak sem lehet megbízható jövőképe most.
péntek, 10:18
előzmény: #8787  Hathor
34,4k alatt mindenki (vér)medve.Akár további borús időszak is jöhet május közepe után.15m 1h vételi jel jött,de a hetes gyertya elég csúnyácska eddig
péntek, 10:15
előzmény: #8792  qpec
Előző hozzászólásomban a válasz ,-)Bambi? nem vagy valami hálás :)Gyerekkorom elhagytam régen :)
péntek, 10:11
előzmény: #8787  Hathor
Ha idén elérjük,belépek a 100 k-s hatis csapatba és meghívlak egy bambira!!!!
péntek, 10:11
előzmény: #8789  gerzion
Igen az alacsonyabb csúcs lehet B. pont egy magasabb 5. hullám alatt. Erre céloztunk Budfoxszal.Nem egyértelmű a kép.Nyilván a tuti a 34K feletti long belépési pont és a 31.6 alatti short kb. Közte maszatolás, és találgatás.OTP borzasztó gyenge volt tegnap estig.Mtelekom fos.MOL jó, várja a splitet, de az csak ősszel lesz, talán nem tudják az emberek.Richter jó, de már 7100feletti szintről megint korrekciózik. Így passz.Ha meghaladjuk a 34K.t. Fibom alapján 45Kig mehetne majd jövő nyár környékére.Jó ez a magas érték Buxban. minél fentebb megy, annál jobb lesz hatizni, mert 1% 40Knál 400pont mozgás lesz.Az nem rossz egy napra 100kontival. És reális várakozás naponta. Itt is jó mondjuk 33K nál is 1%os napos mozgás. Annyi, hogy most nincs konkrét trend.

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE