Topiknyitó: GruppenMorgen1965 2020. 12. 28. 22:04

Levesből kitiltottak-Forradalmi Tanács  

Újra szól a hatlövetű! Say no to leves
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Corleone8711
Corleone8711 2023. 08. 12. 17:15
#236

Utólag már sajnálom szegényt, volt ráció a kereskedési stílusában, 1 nagy hibával, nem tudott stopot állítani, illetve veszteséget realizálni, az eladásai a bluekban az emelkedések 2/3-át benne hagyta, a mai napig benézek oda, ha adják az OTP-t, akkor még sok van benne. Fundásan 1 céget sem értékelt, így az árfolyamot mozgató mechanizmusokkal sincs tisztában. A szomszédom sem különb, még októberben ajánlottam vételre az OTP-t 8400-on, hogy 3 év távlatában 3x10%-al fogja verni az állampapírját, bőven túlteljesítve 60% árfolyamnövekedés + osztalékkal 10 hónap alatt, az sem érti, de már gyanússá vált, hogy ott valami nem stimmel a tőkehelyzettel, ha közömbös marad a 45% diferenciára. A SET végkifejletet jól láttam 2 éve, meg a VIP kiszállókat.
offshort
offshort 2022. 09. 06. 22:14
#235
egy két szöröslábas fényképet! 
ha lehetne kérni! 
pls!  :))  
zsuzsa37 2022. 08. 13. 18:20
Előzmény: #223  Corleone8711
#234

Üdv.Most egy kanapén fekve,pszichológusnál öntötted ki a lelked?Mert úgy hangzott...
Sok nyerőt a továbbiakban is,menni fog ez neked,ha ennyire jó megfigyelő és utána helyes irányba összegző emberke vagy.
offshort
offshort 2022. 08. 11. 23:02
Előzmény: #232  offshort
#233
egyébként szomorú,
hogy a pf megengedi a "normális" hsz-ek tőrlését, 
és utat enged az abnormális baromságok tömkelegének! 
.
mind egy, 
én csak keresek a gügyék tömkelegén, 
ugyhogy igazából nem érdekel! :)))
offshort
offshort 2022. 08. 11. 22:49
#232
ezek a napi amcsi értékek!
a szakmaiságról árulkodnak!
nyehehhehe :)))  
offshort
offshort 2022. 08. 11. 22:11
Előzmény: #230  offshort
#231
tényleg ennyire ostobák is vannak a tőzsdén? 
https://i.imgur.com/Z4z2t7E.png ;
:)))))
nagyon szórakoztató! :)))
offshort
offshort 2022. 08. 11. 21:56
Előzmény: #229  offshort
#230
offshort
offshort 2022. 08. 11. 21:54
#229
Corleone8711
Corleone8711 2022. 07. 09. 09:29
#228
A héten újra 2 példa is volt a nagyesős nap megvételére, először az USA semiconductor, 2. kínai tech, ez a másnap kevesebbet esik és majd az aljon veszek újra nem jött be, a kínaiakban infrastrukturális csomag és az EV vásárlásra adott támogatás hozta el a fordulatot, NIO-t a premarketben +2%-on meg lehetett volna venni, rendes kereskedésben volt +10 is, nem voltam itt 15:30-kor, le is csúsztam a vételről.
Csütörtök, amikor venni kellett volna így láttam reggel 6-kor:
"
villám vételre vagyok felkészülve a visszaszállókor a NIO-ban, a negatív híráram elnémúlt, most még Shanghai teszteléses hírt sem olvastam, túl mélyre várni nem lehet őket karantén nélkül, holnapi nap talán
"
NIO szerda -8 után csütörtök +10, péntek +0,58% ez végül +5,81% emelkedés a hétre.
A májusi 384 után a júniusi nonfarm payroll 372,000 lett a 75 bázispont emelés ellenére is, 260,000-ret vártak, ezzel izgalom a 27. kamatdöntő üléssel kapcsolatban nem is lesz, az utolsó kettő utáni reakció, Powell press után szép záró, másnap beöntés ismétlődik-e?
Csütörtök kezdődik az 5 nagybankkal a jelentési szezon, helikopterpénzes időkben mindig az a mantra, hogy a bankok szenvednek az alacsony kamatmarzsok miatt, uSA-ban ez most nem így volt, a Covidra képzett céltartalékot írták vissza a profitsorra, rekordokat hozva, + a potyapénzt forgatták, IPO-k is pörögtek, a befektetési banki üzletág volt a húzó szegmens.
1 évvel ezelőtti 30 éves jelzálogkamat 2,9%-ról 5,3% pályát írt le, már nem tolonganak a lakásvásárlók, 42%-os zuhanást várnak a hitelkihelyezésnél, de ezt jól mutatja a fenyő fűrészárú padlózása, aminek a chartját többször elemeztem.
A nonfarm utáni reakció, Bad news is good news again, még ez is jó jelentési szezon lesz, ami nem feltétlen jelent emelkedést az S&P-ben, techben a SAMSUNG, FOXCONN, TAIWAN SEMICONDUCTOR számai mutatják, hogy eltúlzott a kereslet drasztikus visszaesésére számítani, AMD és NVDA papíromban, azért ennyire optimista nem vagyok, mert a $ erő rontja a jövedelmezőséget, a FOREX-et nehéz érvényesíteni az árakban most.
Corleone8711
Corleone8711 2022. 07. 09. 09:27
#227
A topcicocban mindenfelé politikával kapcsolatos fröcsögés, amit fájdalmas olvasni, ez akkor fordul elő, ha valaki hülye a tőzsdéhez és ebben tudja elkapni a fonalat, de azt is hogy?
Corleone8711
Corleone8711 2022. 07. 05. 08:32
#225
SAMSUNG-tól jót várnak, Foxcon jót jelentett +31% a bevételben év/év + kilátásokkal, emeltek az előrejelzésen, Micron rémísztgetése (profitwarningnak nevezzem?) után lehet megfordul a hangulat a semiconductorban, a taiwaniak a világ legnagyobb chipbeszerelői, APPLE telcsiket is ők rakják össze.
Corleone8711
Corleone8711 2022. 06. 30. 10:31
#223
A levesben semmi sem változik, petrezselymest hajtja a exhibicionizmusa tovább, ami mint a Lidocain elnyomja a vesztes pozik fájdalomérzetét, az utolsó bejegyzés óta odaevett a fene a 2020 tavaszi Covidos alj után DAX-ot nyerőben végigshortoló, amire azt írtam, hogy Dareiosz pénze is kevés lett volna, 1500-as MOL-t adó, amikor a chart "1vonalas" volt az MA50 fogta le, úgy, ahogy kell a mágikus 4.-re tört ki alóla, reggeli + ban álló S&P határidőnél mindig van előző napról áthozott long, - ban állásnál short pozija hölgyikét.Ez semmi, de azok után, hogy a OTT1 250, SET 1200  tőkeemelés csak kitömésre volt jó, háthor megborítja azt a topicot is, futurban 20-as árfolyamnál 40-nen tőkeemeléses hírrel, amikor előtte már egy elmaradt, pedig "kötelező" volt, ERY OTC-s kiszállója 70-es árfolyamnál 100-on csak csillámporszórás újfent. Ez olyan mint a pergető horgászat, ha kifogtál arra a rezonanciára, színkombinácóval becsaphatókat, akkor cserélni kell, a futurban a loserek már parton, így kapás sem lehet már.Pénzben nincs barátság, pláne egy volt nyóckeres óravisszatekerő LADA neppernél.A pénz fogy, ez zsimo és photo harcostársak eltűnéséből is látszik, a SET és OTT1 tolvajokban véreztek el.Rencsi barátnő eréllyel lett eltávolítva, szerintem férfi volt különben, fúrcsamód, a nála 1000x többet hazudó, kártékonyabb maradhat.Sikeres kereskedést és működő klímát ebben a dögmeleg napokban minden topic olvasónak!
öntökiböki 2021. 11. 17. 18:36
Előzmény: #220  MetalHeart
#222
Nagy meglepetés !
MetalHeart
MetalHeart 2021. 11. 17. 18:31
Előzmény: #220  MetalHeart
#221
Ezzel részemről befejtem ! Viszlát mindenkinek !
MetalHeart
MetalHeart 2021. 11. 17. 18:31
Előzmény: #219  öntökiböki
#220

"Hatalmas" Audi: https://wwww.audi.hu/modellek/audi-modellek-2021
Tetszés szerint választható, ki mit nevez hatalmasnak, de az ára mindegyik esetében csinos. Ha ehhez hozzáteszünk egy álomlakást, ami ugyan még nincs meg, de már beharangozva. Az iskola lószart sem jelent, az egy hisztis szülő szubjektív meglátása, hogy neki mi a jó (nem az unokának). Van tehát egy kofa aki egész életében zömében feketén tanított, tehát minimális nyugdíjra jogosult, mellette kereskedik könyvalapon. Lóg rajta a leánya, aki nem dolgozik, de ha van is valami, az vmi cselédmeló, anyagilag tehát jelentéktelen. Eltartója nincs, tehát van két alacsony jövedelem meg a tőzsdei profit, ami legalább 4 főre oszlik el, miközben álomlakás és hatalmas audi, mindezt egy mentális problémákkal küzdő öregasszony tőzsdei forintbaszó ámokfutásából befolyó - ingadozó - havi párszáz ezer havi fedezné. Mo-n.
öntökiböki 2021. 11. 17. 17:12
Előzmény: #218  öntökiböki
#219
Hatalmas Audi, óriási álomlakás és elit iskola ! Mindezt a zöldséges csodaszerével, ami úgy hívnak a könyvalapú kereskedés ! Problémája van az anyagiakkal ? Legjobb megoldás, kövesse a zöldségest ! Naponta ad biztos tanácsot, fix kereskedési tippet és önnek is lesz audija, lakása, iskolája ! Az álmok fórumán bárki álomba ringathatja magát, hatalmas audi, óriási álomlakás, elit iskola, kell ennél több ? Sírva gratulálunk meghatottan a szerencsés nyertesnek, de a többiek se szomorkodjanak, mert ezen a fórumon mindenki nyertesnek érezheti magát. Pár millióból 10 és 10 millók nyerhetők, könyörgöm kövessétek a köyvalapú kereskedés médiumát !
öntökiböki 2021. 11. 17. 15:49
#218
Újra szabadon és mit olvasok ? A sarki kofa a 2 milliós vésztartalékot(!) akarja felhasználni (18141), de örömködik és a hívők buzgón bólogatnak. Alig van már (szabad) pénze, de kényszerből karácsonyi bevásárlásra indul az öregasszony, izgatottan várjuk mit tud venni a pereputtynak és miként fog magyarázkodni nekik.
qpec 2021. 11. 01. 19:34
Előzmény: #214  qpec
#216
még egy adalék!https://www.agroinform.hu/erdo_vadgazdalkodas/vadaszat-1266-gimszarvast-lottek-ki-zalaban-52236-001?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=HIRpromo&utm_content=52236
Vannak itt nagyágyúk!A trófea a lábunk előtt hever,csak itt long-short formájában és nem kell cserkelni .A terifa sem olyan húzós.
balentum
balentum 2021. 11. 01. 19:28
Előzmény: #214  qpec
#215
Oké rendben.
HS!!!:))))
qpec 2021. 11. 01. 18:58
Előzmény: #213  balentum
#214
Egy kapitális gímbika barátságosabbá tenné a képet,márcsak az aktuális Mikulás rally reményébe is.A jó mély lélegzetvétel remélem kitisztította a tüdődet! Vadásszunk a nyerő pozikra,ha már a kiállítás véget ért!
balentum
balentum 2021. 11. 01. 18:11
Előzmény: #212  balentum
#213
A legaktívabb tanácstagunkat valaki felnyomta és pihenőre küldte a modi ezért, hogy ne maradjunk téma nélkül egy kis élménybeszámoló a mai napról:
Szegényes séta az erdőben, se bicikli, se napfény, se szép táj, de sapka az van rajta.
Fő az egészség.:)))
https://kepkuldes.com/image/u1hy1j
balentum
balentum 2021. 10. 26. 20:11
Előzmény: #211  öntökiböki
#212
Tök izgi, már nagyon várom a holnapi történéseket. Már csak egyet kell aludni.:)))
öntökiböki 2021. 10. 26. 20:04
Előzmény: #210  balentum
#211
Ha elfogy a tőke a kötögetéssel, úgy egy lehetséges alternatíva lenne a céghez hozzányúlni. Tőzsdei szappanopera szaki elemzők egybehangzó véleménye szerint legalábbis jó megoldás lenne, bár kockázatos. Annyi biztos, hogy vmiféle noname céget vezetget az ablakos és legtöbbször este végzi el a teendőit, mert napközben halaszthatatlan kötögetései foglalják le. Az is lehet, hogy a férje adott neki vmi napi foglalatosságot a szabadideje lekötésére, ez a szál egyelőre (még) rejtélyes a fordulatos realityben, de talán majd hamarosan fény derül erre is.
balentum
balentum 2021. 10. 26. 19:42
Előzmény: #209  öntökiböki
#210
Ezt a cég végelszámolásos verziót nem ismerem.Ez honnan jött? Le(ki)maradtam valamiről(ből)?
öntökiböki 2021. 10. 26. 19:33
Előzmény: #207  balentum
#209
A kötögetésről jut eszembe, talán kötöde vállalkozása van és a textilipar gyengélkedése folytán a kötögetés a kifizetődőbb. Ki tudja, megannyi találós kérdés, a szálak összekuszálódtak rendesen, de majd az idő kibogozza.
öntökiböki 2021. 10. 26. 19:29
Előzmény: #206  öntökiböki
#208
A cég végelszámolásával felszabaduló friss tőkével indulhat a további mentőakció és egyben megszűnhet az éjszakai meló, hiszen sokszor éjjel végzi a napi teendőit saját bevallása szerint. A férj tud-e róla nem tudom, de szép kis meglepi lenne számára, ha egyszer asszony elé állna, hogy elfogyott a pénz. A zöldségesnek viszont mégis vannak őszinte pillanatai, tegnap legalábbis már említette, hogy "minden megy a levesbe", vagy talán csak a vacsival keverte volna ? Izgalmas talány, lélegzetvisszafojtva olvassuk tovább a beszámolókat !
balentum
balentum 2021. 10. 26. 19:26
Előzmény: #206  öntökiböki
#207
Á dehogy. Tegnap is és ma is szép nyerőt "kötögetett" össze. Az már érdekesebb, hogy amihez nyúl azt mindig sikerül napi aljon vagy akörül venni. Persze ettől zsenik a zsenik mi meg csak irigykedve rosszindulatúskodunk.:)))
öntökiböki 2021. 10. 26. 19:15
Előzmény: #205  seniortrader
#206
A zöldséges "őszintén" nem írja le a bukásait, viszont az ablakos beszámolói (is) egyre kínosabb buktáról szólnak a stratégia nélküli kötögetéssel. Mindenesetre még ez is jobban megy neki, mint a cége, hogy napi bukdácsolásra kényszerül. Hamarosan akár tőkepótlás is jöhet, talán cégelszámolással.
seniortrader 2021. 10. 24. 15:48
Előzmény: #204  Hathor
#205
"Eva is oszinten leirja"  -   az hol őszinte szerinted, hogy csak a nyerőkről számol be évek óta, és aki eddig rá mert kérdezni, hogy mi van a beragadásokkal, az repült a topikból?  :)    legalább ne védd már...
Hathor
Hathor 2021. 10. 24. 15:10
#204
En tovabbra sem ertem minek kell embereket kiemelni a forumrol, kifigurazni, kinevetni, lejaratni.
En mindig oszinten leirtam, amit irtam.
Irhattam volna olyat is, hogy en keresek napi fel millakat tozsden, de mi ertelme lenne, ha nem igaz.
Eva is oszinten leirja, O is kapja a savazast. 
Forum elso szabalyzat, ne szemelyeskedj. Itt a masik tarsasagtol csak az megy. A masik lejaratasa, legyalazasa. Es ez normalis itt.
Ti tudjatok.
Udv
balentum
balentum 2021. 10. 24. 13:44
Előzmény: #202  öntökiböki
#203
Balentum köszi szépen jól el van és a saját lehetőségeit kihasználva "kötöget" és próbálja összeszedni a lehulló morzsákat. Alkalmazottként a tanult szakmáját szeretve próbál boldogulni és nem versenyez sekivel, nem fitogtatja, hogy mije van és mennyit halmozott fel. Csak csodálja azokat akik naponta hatalmas összegeket nyernek és mindig tudják, hogy éppen mit kell venni. Egy biztos az élet rövid és gyorsam elmúlik aztán majd bkiderül, hogy ki mit hagy maga után. Nekem már ebben a vonatkozásban van mit itt hagyni és annak semmi köze a maxos ATH-hoz és xk-s napi bevételekhez. Szóval hála az égnek nem vagyunk egyformák és mindenki maga dönti el milyen utat választ a boldogulásho.:))
öntökiböki 2021. 10. 24. 12:40
Előzmény: #198  öntökiböki
#202
A népmese újabb szintet lépett az "ismerek olyat, aki" jól bevált (azaz teljesen ellenőrizhetetlen) mendemondával, ami a sarki közértben, kocsmai pultnál, egy cigiszünetben pletyiző irodisták, stb. egyéb fórumokon teljesen általános. A "minden nap nyerek 0.5-1 millát" legendáját egy mezei tőzsdés szintjén még brókerkörök középmezőnyben lévő alkalmazottainak egyöntetű véleménye alapján is lehetetlen tartani, pedig ott aztán többnyire benne vannak szakmailag az üzletben, hiszen ezzel "kelnek és fekszenek". Az, hogy Balentum mennyire sikeres a tőzsdén valószínűleg nézőpont kérdése, nálam egyértelműen jobb, mert én nem csinálok semmit sem a tőzsdén (ezt már többször is írtam, de nem esik le többeknek). Ez a topik kiparodizálja a "legyen ön is milliomos" bugyuta szólamot, a "könyvalapú kereskedés" összes "badarságával", az adatok elemzése és az ebből adódó információk helyes felhasználását nélkülöző, gyakorlatilag hasra ütéses ámokfutást a kötögetésben és a "minden nap nyerek" legendáját. Rámutat az összefüggésekre, elszólásokra, anomáliákra.
seniortrader 2021. 10. 24. 12:28
Előzmény: #199  Hathor
#201
na de akkor miért nem tanulsz attól a nagy gurutól, aki stabilan, mindig hozza a hati 1 misi nyerőt naponta? :)    minek tartod állampapírban a pénzed, ha annak éves kamatát fél óra alatt meg tudod keresni?  
vagy a keressünk napi 1 misihez tartozó nagyságrendileg nagyobb rizikó/idegesség nem hiányzik?   
nyílván nagyobb tőkével, sokkal nagyobb pozikkal sokkal többet lehet keresni (de bukni is - ez valahogy mindig kimarad).   ez nem fejlődés meg inspiráció kérdése, hanem szimplán a "ki mennyit mer kockáztatni" kérdéskör.

friss hírek További hírek