Topiknyitó: salaxx 2024. 10. 22. 07:42

PANNERGY - moderalt  

sajnos a 2008ban indult topik müködese ellehetetlenült (az eredeti moderator mar nem aktiv, a portfolio moderator pedig többszöri jelentes ellenere sem kezd semmit a kialakult helyzettel), remelhetöleg itt folytatodhat tovabb egy kevesbe szürrealis diskruzus
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter vasárnap, 23:47
Előzmény: #3060  vcsmate
#3061
Csak történne már valami érdemleges, mert orbánék csa pofáztak a geotermiáról, de mivel a minél nagyobb gátfogyasztásban voltak érdekeltek, ezért nem történt semmi.
vcsmate
vcsmate vasárnap, 16:28
#3060

https://www.portfolio.hu/uzlet/20260614/megujulo-energiaforrasok-magyarorszagon-eljott-az-energiakozossegek-ideje-842652
Geotermikus energia - Magyarország egyik legnagyobb kihasználatlan lehetősége
Magyarország geológiai adottságai európai összehasonlításban is kedvezőek. Ennek ellenére a geotermikus energia még mindig jóval kisebb szerepet tölt be, mint amekkora potenciál rejlik benne. Az elmúlt években ugyanakkor egyre több geotermikus fejlesztés indult, különösen a távhőrendszerek és az intézményi hőellátás területén. A földgázárak emelkedése és az energiabiztonsági szempontok jelentősen növelték az érdeklődést a földhő hasznosítása iránt. A geotermikus energia egyik legnagyobb előnye, hogy a nap- és szélenergiával szemben folyamatosan rendelkezésre álló, időjárásfüggetlen energiaforrás.
Éppen ezért a jövő energiarendszerének egyik fontos stabilizáló eleme lehet.
salaxx
salaxx csütörtök, 09:06
#3059
r2440
vcsmate
vcsmate szerda, 16:59
Előzmény: #3057  ZSETON70
#3058
Az komoly pakk az én szintemhez mérve.
ZSETON70
ZSETON70 szerda, 16:56
Előzmény: #3056  salaxx
#3057
Valaki(K) nagyobb tételben vennék,de nem akarjàk felhúzni az àrfolyamot,hirtelen 2800 fölé menne,ma én adtam 10k-t de ez minimális a pakkomhoz.Többet nem adok ebből is gondoltam, hogy holnap 2500 + leszünk.
salaxx
salaxx szerda, 15:28
Előzmény: #3055  ZSETON70
#3056
erthetetlen - szamomra - hogy miert hirtelen ezeken a szinteken ekkora az erdeklödes. Jol fogy ezen a 2470es szinten is.
ZSETON70
ZSETON70 szerda, 15:00
Előzmény: #3054  Elon
#3055
Holnap 2500 felett leszünk
Elon szerda, 13:53
#3054
meddig és mennyi eladó van a könyvben? Hol van a nagyobb ellenállás?
vcsmate
vcsmate szerda, 12:12
#3052

vcsmate
vcsmate szerda, 11:01
Előzmény: #3049  dragoman71
#3051
Igen, Flozal is kiemelkedően képben volt mint user.
dragoman71 szerda, 10:11
#3050
Közgyűlésen Zsiday Viktor ott ült a hátsó sorban (Lurdy).
Pogácsa is volt... :D
dragoman71 szerda, 10:08
#3049
Flozalt felváltotta user01.
(aki érti, tudja, hogy ez egyikőjükre nézve sem sértő összehasonlítás)
dragoman71 szerda, 10:06
Előzmény: #3039  szikbal
#3048
„Azok a boldog békeidők!”...
Kakajo, Flozal, Madrid... :D
Hatszázról úgy esett, mint a nyeletlen balta: lefelé.
Bokorovics akkor kezdett el őszülni... ;)
hully-gully
hully-gully szerda, 09:14
Előzmény: #3046  salaxx
#3047
Szépen menetel felfelé! 
salaxx
salaxx szerda, 09:01
Előzmény: #3040  salaxx
#3046
ny2480
ZSETON70
ZSETON70 kedd, 18:25
Előzmény: #3043  bitKain
#3045
A célàr vicc, sztem nemsokára 3k felett lesz, amúgy aki akkor mert venni nagyrészük màr eladta.
dexter kedd, 18:24
Előzmény: #3043  bitKain
#3044

"Valami új projekt van a láthatáron (nem hallottam róla), vagy csak az új kormány energiapolitikájába vetett hit repíti?"
 
Kapitány István elmondta, hogy az EU-s pénzből többek villamoshálózat fejlesztésre, és megújulókra fogják költeni, többek között geotermiára is. Kíváncsi leszek mi lesz belőle. Orbánék is emlegették a geotermiát, de 16 évig nem tettek semmit ezen a területen. Viszont MP-jék nem ragaszkodnak az orosz gázhoz, így talán valóban lesz fejlesztés a geotermiában. Ennek viszont szerintem nagy nyertese lehet a panny.
bitKain
bitKain kedd, 18:11
#3043
Nagyon közelítünk az elemzői célárhoz (2546 Ft.-), 
Én még hasonlót sem láttam a Pannynál, hogy srv nélkül ennyire közel kerüljön az elemzői célárhoz.
Valami új projekt van a láthatáron (nem hallottam róla), vagy csak az új kormány energiapolitikájába vetett hit repíti?
.
Nosztalgia szekció: Én a Covid előtti pakkjaimat a Covid előtt eladtam, majd utána a Covidos nagy esésben szálltam vissza. Nálam 63X a legalja és még az árjegyzőt fosztottam ki többször :) 
(Aki a Covid parában 4XX-es leszúrásban, vagy 5XX-ért tudott venni és azóta is tartja annak is nagy gratuláció.)
vcsmate
vcsmate kedd, 17:40
#3042
Jó volt a hangulat a magyar midcap részvényeknél, a PannErgy és a Gránit Bank vezette a sort 3,8 illetve 3,7 százalékos emelkedéssel, a lista végén az ANY állt 2,0 százalékos emelkedéssel.
https://www.portfolio.hu/uzlet/20260609/nagyot-ralizott-a-magyar-telekom-de-esessel-zart-a-magyar-tozsde-842232
vcsmate
vcsmate kedd, 17:25
Előzmény: #3040  salaxx
#3041
Kőkemény.
Lehet valami új projekt benéz.
Ezen a szinten mindenki pluszban már.

Topik gazda

salaxx
salaxx
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek