Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus szombat, 17:55
Előzmény: #1327280  ursa
#1327287
Amugy a concorde bukta gaborral az elen eleg jol szokta latni az otpt
dzsimi szombat, 12:50
Előzmény: #1327285  Macus
#1327286
Így legyen,mert én is szívesebben longolom  a Bux-ot, de ha Otp-t adják akkor short... :) 
Macus
Macus szombat, 12:12
Előzmény: #1327283  dzsimi
#1327285
Szerintem lesz az iden még , illetve usd arfolyamot ha megnezed januarban nagyjabol ezen a szinten volt szoval ott senkit se erdekelt . De mashogy nezve lassan mar el kene fogyni a felesleges pakkoknak. Azt mondom irani beke eseten , minosites maradt …. Ha jonne egy jelentes akkor bizony megindulnank. Ha akvizicio az meg meg egy raadas
ursa szombat, 11:59
Előzmény: #1327283  dzsimi
#1327284
Egyébként én  ost 45000 46000 tudok elképzelni valahol az ATH környékén 50000 csak hosszabb távon de realitás és az sincs azért olyan hű de messze. 
dzsimi szombat, 11:40
Előzmény: #1327282  ursa
#1327283
Biztosan nem adnak el mindent, csak portfóliót rendezett át pár nyugati és Usa alap ... de a többiek akik nem euro és dollár érdekeltek ezen szinten felszívják .... mert hát az 50000 valahol realitás ha nem is év végére de jövő tavaszra... 
ursa szombat, 11:18
Előzmény: #1327281  dzsimi
#1327282
igen és lehet a nagy részét eladták már nem lehet nagyon sok..
dzsimi szombat, 10:49
Előzmény: #1327280  ursa
#1327281
A lényeg is benne van, hogy miért nem bírt még elindulni ,mint ahogy mondtuk is itt páran.... "Ennek hátterében az áll, hogy a külföldi befektetők – akik dollárban vagy euróban mérik a hozamukat – a forint erősödése miatt sokat nyertek az OTP-pozíciókon. " ...ők euróban 46000-s dollárban 48000-es Otp-t látnak...persze hogy eladnak.... de úgy gondolom a határ valahol 40000 környéke....amikor nem lesznek már nagy záró lekötések fordulhat....
conax szombat, 09:59
#1327279
Na megvolt a 3. hitelninősítő bizonyítványa is, a  Fitch sem változtatott,  egy teherrel kevesebb😀. Sőt  a végén egy kis reménysugár: " ....az adósságráta tartós mérséklődése akár felminősítést is eredményezhet..." hajrá!!!!
Macus
Macus szombat, 09:34
Előzmény: #1327276  ktamask
#1327278
Ezek ilyen rovid eletu korrekciok , kb ugy szokott lenni hogy hir hijjan gyorsan gondolnak egyet a befektetok realizalnak , majd tulhuzzak …. Aztan masnap vagy ket napra ra zoldul nem kicsit. Amugy is az amerikaiakrol tudni kell hogy tul optimistak . Altalaban ezert mukodik igy naluk a tozsde is. Mindennek tetejebe lenne valami beke esetleg olajar esik tovabb siman jo ! Tegyuk hozza hogy osztival korrigalva 42 nel lennenk. Ha nem jovoheten hanem csak ev vegere lesz 50 k nekem az is jo. De csupan realizalas miatt nem esunk hatalmasat. (Usa vankok raadasul vegyesen zartak voltak zoldek is) ha lemenne kicsit veszek certit joaron. Meg vagy 200 darabot bezsakolnek
Beze
Beze szombat, 08:52
Előzmény: #1327276  ktamask
#1327277
Trump megment minket
ktamask szombat, 07:17
Előzmény: #1327264  ktamask
#1327276
Nq -5
S&P -2,6
OTP long hétfőn?
Talán 40k.
ursa szombat, 01:10
Előzmény: #1327272  maldiv
#1327275
59100 volt kb napon belül az alja , 10 napja még 78k volt a múltkor is itt fordult szerintem is fordulhat most ,na még kérdés mit csinál hétvégén megveszik vagy adják tovább.
ursa szombat, 01:08
Előzmény: #1327272  maldiv
#1327274

Unforgiven73 szombat, 00:14
Előzmény: #1327272  maldiv
#1327273
2 èv alatt kèszült giga fej-vàll alakzatbòl most törik le. Èn biztos nem kapkodnèk èrte.
maldiv
maldiv péntek, 23:30
#1327272
Btc vissza fel. 59 et láttam ma az aljának, stopok aktiválódhattak. Azóta vissza 61 fölé. Aki 70 körül kiszállt most olcsónak láthatja. Visszatáraznak.
Kérdés hogy mikor ér végleg véget a kripto varázs
LadyLavender
LadyLavender péntek, 20:57
Előzmény: #1327270  dzsimi
#1327271
Attól függ mi a célára, vannak nagy elemzőházak 50k felettivel. Ha meg már pozícióban van, akkor a HUF erősödésen is keres. 
dzsimi péntek, 20:45
Előzmény: #1327269  LadyLavender
#1327270
Aki már poziban van,annak nem...én is eladnám 15% extra mellett....
LadyLavender
LadyLavender péntek, 20:42
Előzmény: #1327266  dzsimi
#1327269
Az erős forint annak a hatása, hogy most a piac elkezdte venni, mert a befektetők a választások után látnak fantáziát a magyar tőzsdében. Szerintem ez fontosabb most, egy 420as eurónál, ha nem várnának piacbarát fordulatot, akkor szerinted jobban vennék? Nem hiszem... Amúgy ha rendeződik az iráni helyzet szerintem az MNB elkezd kamatot csökkenteni, már jelezték, hogy túl erős a forint. Szóval szerintem az erős forint üzenete most sokkal inkább pozitív egy befektetőnek.
dzsimi péntek, 20:39
Előzmény: #1327264  ktamask
#1327268
Illetve esik az arany,ezüst és olaj is...dollár meg erősödik...
dzsimi péntek, 20:37
Előzmény: #1327264  ktamask
#1327267
Közben a kriptokat is kivégzik....
dzsimi péntek, 20:35
Előzmény: #1327263  LadyLavender
#1327266
Mint ahogy irtam is.. ilyen erős forint mellett a Otp nekik már drága...így nem venni, adni fogják tovább..
Bpali2 péntek, 20:23
Előzmény: #1327256  Macus
#1327265
Hasonlóan látom . 1-2 nap azt zöldül . Az irány előre eldöntött csak hír kell hozzá , ürügy .. Most a minkanküliségi adatok volt az “ ok”
ktamask péntek, 20:23
Előzmény: #1327254  maldiv
#1327264
Ohm.
Nq -4%.
Térdre imához.
Ez azért van mert büdös nekik felfelé realizálni.
LadyLavender
LadyLavender péntek, 20:14
Előzmény: #1327261  dzsimi
#1327263
Itt az ideje ATH-ról egy kis amcsi korrekciónak és hogy a tőke átjöjjön egy tőkeerős közép-európai bankba...
bikkmakk péntek, 20:01
Előzmény: #1327260  dzsimi
#1327262
Donald kacsa nem tudja, hogy a piac kamatemelésre következtet.
dzsimi péntek, 18:47
Előzmény: #1327257  Macus
#1327261
Azért nem semmi S&P 500 már -2% ..Vix + 19% ...valami nem kóser itt....
dzsimi péntek, 18:39
Előzmény: #1327259  dzsimi
#1327260
Kicsit vicces ...Trampli bácsi fiacskája talán longabn ragadt ?
Donald Trumpot teljesen lesokkolta, ami most a tőzsdén történik - Portfolio.hu 
dzsimi péntek, 18:34
Előzmény: #1327257  Macus
#1327259
Gondolod ? ...olyan zuhé lesz öröm lesz a shrtokat bővíteni :)  
dniel
dniel péntek, 18:18
Előzmény: #1327255  maldiv
#1327258
ebben a pillanatban a margin fedezetre csoportositanak szerintem... meg akarom várni a heti zárást hogy frissüljön pl a rotácios grafikon is... vannak érdekes meglátásaim... hétvégi videoban ki fejtem, igyekszem elkésziteni... BTC-vel kapcsolatban ha esetleg nem láttad 1-2 napja raktam ki egy elég hosszu levezetést:
https://youtu.be/QHBv83vIR_4?si=C3IpP7eNgUaDe_rF
A Bitcoin összeomlás magyarázatára és miért volt ez a preferencia novemberben is már... 
Ami zavart keltett bennem utobbi idökben hogy a usát fel a btc-t maszsivan lefele látom továbbra is... és a korábbi mitázatok eltérnek... ami vagy azt jelenti hogy egyik eszközben tévedek vagy valami más moszgatja itt a szálakat... erre is probáltam magyarázatot keresni a videoban ami a piaci szélességgel esetleg magyarázható és a likviditás csökennéssel aminek az oka a AI hájp elszivja a pénzt, nincs QE, és ami a kripto áramlik töke az is 100 tözsdén 3 ezer szemét token között oszlik el... 
A piaci rotálással kapcsolatban egy ki igazito meglátást fogok magyarázni hétvégi anyagban
Macus
Macus péntek, 18:15
Előzmény: #1327256  Macus
#1327257
Apropo olaj jol nez ki , minosites is megjon , hetfo jo lesz
Macus
Macus péntek, 18:10
Előzmény: #1327255  maldiv
#1327256
Ilyen korrekciok csak atmenetiek az usaban , megjegyeznem tegnaphoz kepest meg igy is pluszban vannak. Pl tegnap egyik bank csinalt 5% pluszt most -3…. Hetfon mar zoldek lesznek , remelem mi is
maldiv
maldiv péntek, 18:07
#1327255
Arany csökken, btc 6 százalék minusszal már a 60 000 t nyaldossa. Dniel, mi a véleményed rotációsan ezekről? Hová csoportosítják ezeket a pénzeket?
Reméljük hétfőtől kezdve magyar bluekba
maldiv
maldiv péntek, 17:55
Előzmény: #1327249  ktamask
#1327254
De kollega, te nyerőben kell hogy legyél. Azt mondtad a Varga beszédkor vettél longot 13 ezer körül. Gratulálok hozzá
Macus
Macus péntek, 17:27
#1327253
Jo ez … tartas volt a cel este minosites … usaban kiduhongik magukat … hetfon fel ! 
Macus
Macus péntek, 17:06
#1327252
770
LadyLavender
LadyLavender péntek, 17:01
Előzmény: #1327249  ktamask
#1327251
40850 volt a zárókötés előtt, szóval reméljük nem kötik 40700 alá.
bikkmakk péntek, 17:00
#1327250
40850-el indulunk neki a záró szakasznak.
ktamask péntek, 16:56
#1327249

ha Z 40700 felett, az poziítv, a lényeg,h kitartson, ha 41000 körül zárna, még pozitívabb.
dzsimi péntek, 15:57
Előzmény: #1327246  LadyLavender
#1327248
Ha Usa  nem korrigál van esély egy napi min. lekötésnek...de addig menni fog ez a sávozás 40-42000 között amíg a dollár ilyen gyenge és a forint ennyire erős ......
ALANFED
ALANFED péntek, 15:51
Előzmény: #1327242  Tujafa
#1327247
tegnap reggeli bennf. hír
LadyLavender
LadyLavender péntek, 15:51
Előzmény: #1327243  dzsimi
#1327246
Én tartok tőle, hogy zárásban beverik. Annyira alacsony ma a forgalom, ha hétvégére kitáraznak az meg fogja tudni ütni az árfolyamot :( Nem akar ez valamiért semmi áron megindulni. :( 
ALANFED
ALANFED péntek, 15:46
Előzmény: #1327243  dzsimi
#1327245
kamatemelés és lehet a főbolond embere is támogatja, ha ha ha
ktamask péntek, 15:46
Előzmény: #1327221  ktamask
#1327244

Kollégák leminuszolgattak, pedig DAX 25015-ről ~ 24800.
Ezek a tények
0-6 köszöntem!
Az OTP a bika minta. Ameddig be nem rosál a 40600.
dzsimi péntek, 15:43
Előzmény: #1327241  Adito
#1327243
R. 40980 ... Usa szép kis réssel le nyitás vix is húz felfelé + 3,5% ... ha nem zár mínuszban az már biztató ....bár ezt kizárnám ,mert Eu. bankszektor ma szépen menetel....
Tujafa péntek, 15:40
#1327242
https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2026/06/otp-ipoteka-bank-uzbegisztan-tulajdonresz
Lehet, hogy ezért szomorkodik az árfolyam.
Másnak is tetszik az Ipoteka!
Adito péntek, 15:33
#1327241
R: 41080, a könyv elég üreske
Ivanhoe péntek, 15:10
Előzmény: #1327232  ktamask
#1327240
Inflációs nyomás.
Macus
Macus péntek, 15:09
Előzmény: #1327228  Beze
#1327239
hát van pletyka, sőt Sanyibá be is lengette idénre ! eddig voltak kisebb szöszmöszök, de az nem tétel, szóval még várat magára. Pletyka ami erős az egy kazah bank lenne vagy 800 milliárd forintért. De más pletykát is olvastam másik topicban, ki tudja mi lesz.... 
Ivanhoe péntek, 15:09
Előzmény: #1327232  ktamask
#1327238
Ha növekszik a munkaerő, akkor nő az infláció valószínűleg (többen tudnak vásárolni) ha nő az infláció, akkor maradnak vagy növekednek a kamatok, ha ez történik, akkor a tőzsdéről kifelé áramlik a pénz, következésképp esik.
Macus
Macus péntek, 15:05
Előzmény: #1327227  Macus
#1327237
hát nem jött felpatt. Bár még jöhet. Szerintem az SRV löket jön ilyenkor 
zotlan péntek, 15:03
Előzmény: #1327235  ktamask
#1327236
"Szörnyen tévedsz ha azt hiszed, hogy a bonyolult matek által messzebbre jutsz: nemcsak hogy nem szükséges értened hozzá, hanem akár totálisan be is vihet az erdőbe."
ktamask péntek, 14:54
Előzmény: #1327233  zotlan
#1327235
Macus írta:
Sracok en csak annyit mondok egyelore hozza a vartat ;)
Én meg írom, hogy nekem is hozza a vártat.
OTP zöldül, Macus boldog
DAX esik, én is boldog vagyok.
zotlan te meg longoljad USA-t, szerinted úgyis birka az, aki nem longol.
zotlan péntek, 14:52
Előzmény: #1327232  ktamask
#1327234
"Semmi probléma az olyan befektetővel, aki tudatlan és ezzel tisztában is van. A probléma ott kezdődik, amikor tudatlan vagy, de mégis úgy gondolod, hogy tudsz valamit."
zotlan péntek, 14:50
Előzmény: #1327232  ktamask
#1327233
 "Véleményem szerint a legnagyobb hiba, melyet a tőzsdén kereskedve elkövethet valaki, hogyha az aktuális gazdasági hírek alapján ad vagy vesz."
ktamask péntek, 14:47
Előzmény: #1327230  conax
#1327232

A nagyok.
Ha olvasod a híreket, a modern világ long fedezése a shortolás.
Vagyis nem adnak el rv-t, hanem nyitogatják a nagy pack shortokat.
Amint jön a vételi erő, saját magukat segítek (A short stoppokkal - vételek), + még a shorton is nyernek + átsegítik magukat a nehéz pillanatokon (ellenállásokon)
Külföld: jó USA adat jött tőzsdék? + 50- 80  valamelyik +50-100 +70
Erre is van magyarázatom.
Ha jó az adat, akkor miért esnek? Mert ha délután öröm és boldogság jön a tőzsdékre, akkor a maradék shorttól meg kell szabadulni.
kicsit realizálok, kicsit úgy logikázok, mintha esés jönne, aztán egy pillanatban megfordítom a pumpát, pirosról zöldbe, a shortjaimat lent kidobtam, üres a puttyony, szaladhat a long legény, már puttony nélkül.
vagy pont az ellenkezője, kihasználom a lehetőség, ha már úgyis borítani akartam, jönnek befele a longos paripák, longot mutatok, de közben "óvatosan" elkezdek önteni realizálni, hátha nem veszik észre :D
A fenti logika az én spekulációm. Tehát néha pont a jó hírnél kell shortolni.
ktamask péntek, 14:39
#1327231

Megint jó adat jött az USA-ból, de az USA-ból.
2x annyi munkahely jött létre, mint a várt.
Úgy megörültek az adatnak, hogy estek 100- at:D
conax péntek, 14:38
#1327230
Portfóliós cikk,ha még nem tette be valaki..."Van egy hazai blue chip, amiért megőrülnek most a profi befektetők, a hazai alapkezelők kedvenc részvénye a blue chipek közül magasan az OTP"...érdekes,  azért kíváncsi lennék, hogy hetek óta ki shortolja nagyban, arról is jöhetne egy cikk, statisztika...
ktamask péntek, 14:37
Előzmény: #1327225  Macus
#1327229

Fárad a paripa.
:D
Beze
Beze péntek, 14:07
Előzmény: #1327225  Macus
#1327228
Új bankot nem vesznek vagy a háttérbe van valami? Nem követem egyáltalán a híreket most. Csak rakom bele a pénzt. :D
Macus
Macus péntek, 14:06
Előzmény: #1327225  Macus
#1327227
Ha emelkedik gratisz
Beze
Beze péntek, 14:05
Előzmény: #1327224  ktamask
#1327226
Ahogy mondod.
Macus
Macus péntek, 14:05
Előzmény: #1327223  Beze
#1327225
Mai nap tartas a cel
ktamask péntek, 14:00
Előzmény: #1327222  Macus
#1327224

4h-n visszajött a közép fölé.
1h simán zöldül a közép fölé
napos közép fölé kukucskál.
Hiányzik az a momentum, ami a 90 és 60MRD-os napnál jött, a masszív long.
Amíg ez nincs, addig csorog.
Beze
Beze péntek, 13:49
Előzmény: #1327222  Macus
#1327223
Semmi forgalom hiába emelkedik. Bármikor leönthetik 41 alá.
Macus
Macus péntek, 13:44
#1327222
egy fél órán blül elvileg kéne jönnie egy megrántásnak ismét 
ktamask péntek, 13:31
Előzmény: #1327219  Macus
#1327221
OFF TOPIC:
LOU megint le fog baszni érte:
https://www.investing.com/indices/germany-30-chart
https://kephost.net/p/MjQyOTE1Nw.png
Rohadtul tartani akarta a longot, bármi áron püfölés, felmenni a "pöcc" tető csúcsáig, bármi áron tartva az m5-öt, majd gondol egyet és -70. És így longoljak?
csak azért lemegy 24950-ig, hogy újra a 25000-at csapassa.
Jönnek a zsiráfnyakak egy mélyebb aljakról, no de meddig?
Brent ismét longba állt, majd visszapofozták, valójában ez okozta a beszakadást, meg a kilövést
Valaki hülyét csinál a világból + ez a nagyok játéka, ide -oda pakolgatják a zsetont, ahogy kedvük tartja.
olaj realizálás, megy az indexekbe, én ezt látom bele.
Olaj longot tartani kellene, mert tele vannak longgal
Arany longot tartani kellene, mert tele vannak longgal
OTP és X-Y index longot tartani kellene, mert tele vannak longgal.
ktamask péntek, 13:25
Előzmény: #1327218  Macus
#1327220

Egyelőre nekem is hozza a vártat.
Az előbb írtam egy litániát a long robotkáról.
Miképp működik. de kitöröltem.
A lényeg,h robotka longra van programozva, m5 püföli, amíg van likdivitása, ha már nincs, csökkenő aljakról ugyanúgy megtámadja a tetőt szüntelenül.
És amikor már annyi likviditása sincs,h csökkenő aljakból a tetőt pöckölgesse, akkor szintet lép lefele, vagyis berottyant a gatyába.
De így újra van likviditása, és jön újra az m5 zöldülés, bármi áron, csupa zöld, ha nem jött ki új tetőre, újabb rotty, addig addig amíg nincs meg a megfelelő likviditás ahhoz,h longba álljon.
És mondhantám,h a DAX mozgása tankönyvi, de akkor jöttök azzal,h "OFF topic", az.
Macus
Macus péntek, 13:19
Előzmény: #1327217  ktamask
#1327219
En meg azt hogy holnap nyerek a lotton de tudom hogy nem igy lesz mert lottom sincs. Ertsd az kb ures fenyegetes … egy tamadassal kb maga alatt vagja a fat trump …. Mit tud lebombazni ami fajna irannak? De forditva iran mit tud tenni ami faj az usanak? 
Macus
Macus péntek, 13:17
#1327218
Sracok en csak annyit mondok egyelore hozza a vartat ;) es ne feledjuk minosites este ez altalaban lehuz ! Hetfore varnam a nagyobb erőt
ktamask péntek, 13:16
Előzmény: #1327216  myrath
#1327217

Olaj longot mutat, innentől én nem várnék boldogságot, csak ha be nem szakad, a valós békétől, nem egy befingástól!
Olaj: 1H középnél erőlködik.
4H SMA50-en ücsörög.
Napos SMA-en ücsörög szintén.
Emelkedő bázison ül a napos, tehát naposon Longos, még
Leírhatnám, hogy mi az én spekulációm, de sokaknak nem tetszene.
Szerintem támadás lesz, Trump csak hűti a kedélyeket, készíti a shortjait
Mit is mondott pár napja? 2 nap ultimátumot ad, ha nem lesz béke, könyörtelen lesz.
Ezt legalább már 5x hangoztatta. A kongresszus fogja, pedig Trump már rég támadna.
Az érem másik oldala: USA fegyverarzenálja úgy meggyengült ebben az "óriási" háborúban", hogy több időbe tellik a regenerálódik, mint Iránnak.
Gyakorlatilag lassan USA akar majd békét kötni, nem is Irán.
myrath péntek, 13:06
#1327216
Hétvégére hetes csárt való. :) 
https://invst.ly/1hwyd9
Kicsit vegyes, az indikátorok nem igazán támogatják az emelkedést. Eladni sem akarják, tartás van. Baja még nincs, de nem túl acélos. 
tmike péntek, 12:51
#1327215
41320
Kerekegesz péntek, 12:44
Előzmény: #1327213  Kerekegesz
#1327214
bocs 41260
Kerekegesz péntek, 12:44
#1327213
41200
Macus
Macus péntek, 12:36
#1327212
egyértelmű kivárás... 2 milliárdos forghalommal
ypyapach péntek, 12:25
Előzmény: #1327210  badsector1
#1327211
Esés jön . . . . .
Bikacsapda. . . . . , na meg a Dax 
A 12 perces nem ezt mutatta . . . . . .
Amúgy én már megszoktam, néha jó látni, hogy mi lenne HA neki lenne igaza 
badsector1
badsector1 péntek, 12:00
Előzmény: #1327203  ktamask
#1327210
 11:40-kor 41140 az árfolyam.
nem rittyentenél mögé egy elméletet?
Tancsapda65 péntek, 12:00
Előzmény: #1327208  ktamask
#1327209
Akkor szellőztess is! :) 
ktamask péntek, 11:56
Előzmény: #1327207  nagra
#1327208
Jön az engulfing!
nagra péntek, 11:52
Előzmény: #1327201  ktamask
#1327207
Akkor mosdó közelébe legyél!!!
Bicajos péntek, 11:52
Előzmény: #1327205  Solar976
#1327206
Ez jó válasz volt, felvidítottad a napom.
Solar976
Solar976 péntek, 11:41
Előzmény: #1327201  ktamask
#1327205
Nálad simán lehet. Te tudod mit ebédelsz...
Macus
Macus péntek, 11:35
Előzmény: #1327203  ktamask
#1327204
apropó 11:40, visszajöttünk 41140 ig :D 
ktamask péntek, 11:20
Előzmény: #1327202  badsector1
#1327203
OFF:
https://www.investing.com/indices/germany-30-chart
11:13-kor pattanás jött.
Amit láttam, Olaj CFD 1h duplakalapács felállt az 1h közép fölé, de leborították, kicsit túlment az ellenálláson.
Viszont újra támasztják, jön fel az olaj.
Már nagyon ki akarnak szállni az olaj longokból, kb. ezt látom bele, hogy béke jön "sajnos", nektek persze ez pozitívum.
Ettől függetlenül én elcsíptem a felszúrást, én nem longba álltam...
Trump mit böföghetett? Visszavonja a be se vezetett új vámokat, mert ismét eltiporták az ötletét?
Szerinte már megint béke?
OFF vége.
badsector1
badsector1 péntek, 11:14
Előzmény: #1327201  ktamask
#1327202
azt tippelem, hogy 11:40-kor sem megyünk semerre
ktamask péntek, 11:10
#1327201

Ha tippelnem kellene, fél órán belül rotty jön.
ktamask péntek, 10:55
Előzmény: #1327198  Macus
#1327200

Olaj CFD a napos SMA50-et üti felülről másodjára
A kisebb tf-ek longot mutatnak, a napos shortot.
Pedig mint tudjuk, Irán küldi a rakétákat ide/oda.
Kicsit "túlzott optimizmust" áraszt a VIX.
Macus
Macus péntek, 10:35
Előzmény: #1327198  Macus
#1327199
átsúlyozás később.... rosszul néztem, mindenesetre minősítés van ez meg mindig kivárást hoz. Habár megjegyezném nem fognak változtatni. Mondom akár megindulhatna ma is , ez lutri, a cél mára a tartás kb. Hétfői cél megindulás és gázt ! ha hétvégét kibírná trump jó lenne.... esetleg egy békét összehoznak még jobb :D 
Macus
Macus péntek, 10:32
Előzmény: #1327197  ktamask
#1327198
https://www.tradingview.com/x/AUJngro6
Ha a tukorkepet nezem nagyjabol a sarga resznel tartunk most.  42500 ig ment es most is minden adott hozza de szerintem hetfon indulunk max , minosites van ma is (meg atsulyozas?)
ktamask péntek, 10:23
#1327197

Macus remélem figyelted, 40610 dupla -tripla alj, logikusan robotka próbálja védeni, védi is.
SchNorbi
SchNorbi péntek, 10:02
Előzmény: #1327193  SchNorbi
#1327196
41.140,-
Netzus péntek, 10:02
#1327195
4140
SchNorbi
SchNorbi péntek, 09:38
Előzmény: #1327192  ktamask
#1327193
40.720,-
ktamask péntek, 09:28
Előzmény: #1327188  Macus
#1327192

CFD olaj bírkózik az aljakkal.
Itt csak tudod azzal van gond, ha Trump 97.-jére is beböfögi, hogy "szerintem béke", annyira megvan az összhang, aztán közben az igazság, h bombázzák egymást folyamatosan.
tehát ilyen humbukk hírkeltéseket nem igaz,h megengedik neki.
Iráni ajatollah a béke zászlajával pont péntek 10 órakor félúton van bindizstánba.
Aztán szombaton bejelentik,h elrontotta a gyomrát, nem ért oda a találkozóra, de félúton talált 2db AK47-est, leigázott vele 1-2 olajtankerhajót + kihelyezett tutajon 135 tengeri aknát, miközben az egész szoros blokád alatt van.
Búvár Kund segítségét hívta.
Tancsapda65 péntek, 09:23
Előzmény: #1327190  Macus
#1327191
Pont én is ezt akartam berakni. De szerintem ez is semleges. Protokoll, de már jó lenne az ékből kitörni. Robotok is észbe kaphatnának! 
Macus
Macus péntek, 09:18
Előzmény: #1327189  Macus
#1327190
https://www.portfolio.hu/deviza/20260605/kapaszkodik-a-forint-ma-iteletet-mondanak-magyarorszagrol-841408 pardon... most nézem ez van ma.... akkor nagy csodát ne várjunk... viszont hétfő már más tészta
Macus
Macus péntek, 09:17
#1327189
hozzátenném a robotot nem állították még át vételre..... valaki nagy eladó lehet, vagy nem tudom, de egy biztos 250 es tételekkel van tele az eladói oldal
Macus
Macus péntek, 09:15
Előzmény: #1327185  Tancsapda65
#1327188
nem mondom hogy ma, amúgy is péntek van , de mondjuk jövőhéten jó lenne 42 fölé menni. Persze ahhoz az kell hogy elvegyék trump elől a telefonját. És ne jelentse be hogy a béke nevében bombáz..... 
apropó béke, egyre nyilvánvalóbb, hogy Trump nem fog újból támadni, vagyis az esély erre elég kicsi . A szenátusban vagy hol is ellene szavaztak, a saját pártjában is elégedetlenkednek ellene..... infláció nő, ami fontosabb üzemanyag ár nő.... választások közelegnek.... igazából nehéz lenne eladni hogy miért is bombáznának megint.... azért bombázok mert nem írnak alá rögtön megállapodást.... na ez hülyén hangzik :D azt megértem hogy atombomba meg miegymás.... de szimplán mert a vén trottyos nem enged semmit meg türelmetlen nehéz.....
Másrészt viszont.... a gond majd inkább izrael lesz akinek szinte már jó a háború. Közben nyomulnak libanonban, a N meg elvan .... sőt jó kifogás neki stb..... amikor közelednének a felek akkor izrael csinál valamit ami megakasztja a folyamatot. (szóval ha világgazdasági válság lesz szabad őket okolni ;)) 
Remélhetőleg trump elküldte a pibe Nt az kicsit meghúzza magát legalább addig amig békét nem kötnek.... kezd egyre laposabbá válni a történet.... bár állítólag a színfalak mögött megy a tárgyalás , illetve szépen csendben megjegyzem egyre több hajó megy át a szoroson. 
Tancsapda65 péntek, 09:15
Előzmény: #1327185  Tancsapda65
#1327187
40740
ktamask péntek, 09:14
#1327186

4h-n ellenállások:
tetők: 41270
aljak 41360
és 41800 változatlanul.
40610 alatt lecsó.
Tancsapda65 péntek, 09:07
Előzmény: #1327184  Jack
#1327185
41000
Jack péntek, 09:01
#1327184
R: 40800
Macus
Macus péntek, 07:29
Előzmény: #1327182  Macus
#1327183
Lehet rising wedge is , de a vegeredmeny ugyanaz
Macus
Macus péntek, 07:29
Előzmény: #1327181  ktamask
#1327182
Vagy a sajat magad altal berajzolt bullish wedgebol felfele kitor
ktamask péntek, 06:31
Előzmény: #1327180  ktamask
#1327181
Én továbbra is sávban gondolkodom, ez az én 1h-som:
https://kephost.net/p/MjQyODg3MQ.png
Ezen az látható, hogy a korábbi 2 aljról húzott zöld vonalt teszteli.
Ha az emelkedő logikát vesszük alapul, és trendvonalat, ideálisan már nem nagyon mehetne ez alá.
Ha mégis, akkor a közeli kis tf-es támaszok :40400/40100/40000/39600.
Ha meg mégis borul, enyhe csökkenő aljakban gondolkodva 39600 után -300 = 39300, tehát 1 szinttel lentebb esik.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek