ktamask

Regisztráció: 2019-03-21 16:49:55

Hozzászólások száma: 51 503

Utolsó hozzászólás: 2026-06-06 10:00


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-11 14:44-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves.

utolsó 20 hozzászólás

DAX szombat, 10:00

Kereslet kínálat, lassú emelkedésnek kellet volna lennie, ehelyett tolták amíg lehet.
És amikor 1 piros jött, jött a klotild kampó, kőkeményen.
Ilyenkor nincsenek call-ok, ilyenkor nem veszik meg az esést, mint csütörtökön az NQ-t.
Szerintem MI biztosan nem számítottunk ekkora esésre 1 nap alatt, még te sem.
Vagy ha tényleg végigvitted a shortodat.
NQ 29150 körül mondtad,h itt lehet a vége, még lement 28750-ig, "tévedni emberi dolog", még 400-al ponttal odavertek neki.
Én lerolóztam a +16%-omat, ezt őszintén vállalom, mert néha próbálkoztam a longgal, jöttek a -100 pötyik.
Már mínuszban is mentem, de számomra kaszinó, tehát nem érdekel a mai mínusz.
Ez van, 1x bejön, ma nem jött be.
DAX szombat, 09:58

Röviden összefoglalnám.
Te mutogatod, hogy S&P 7400-ig leeshet le is esett, de kb. egy nap alatt oda vártad? -2,5%? 
Azt írtad, a tech papír szenvedhet esetleg.
"Rotálás" vesznek mást, ami nem tech, tehát akár napokig hetekig is oldalazhatna.
Hát ez a várakozás ez nem jött be, max az S&P 7400, az tényleg bejött.
Nem volt kérdés, jöttek láttak. SELL: NQ -5%, S&P -2,5%, mindent adtak amit értek.
35%-os NQ rally után -5%, átfogtak 10 napot. (NQ)
Magyar Állampapír tulajok szombat, 09:56

Életmentők, rápörögtek ők is a hétvégi kamatözönre.
OTP részvényesek ide! szombat, 07:17
Nq -5
S&P -2,6
OTP long hétfőn?
Talán 40k.
DAX péntek, 21:48
29005-29100
29010-29100
Ezt elkaptam
DAX péntek, 21:23
-1450
Csdobos?
Nagyon hallgatsz.
Remélem végig aludtad.
DAX péntek, 20:35
Én csak abban bízok hogy zotlan longban maradt nqban.
DAX péntek, 20:30
Vix már zöld nálad is?
Nálam szuper zöld
OTP részvényesek ide! péntek, 20:23
Ohm.
Nq -4%.
Térdre imához.
Ez azért van mert büdös nekik felfelé realizálni.
DAX péntek, 18:46
Csak egy irány létezik a jo irány.
Ez ma az esés.
DAX péntek, 18:46
Zotlan te meg a longos dumáiddal elteheted magad a hétvégére.
DAX péntek, 18:44
Addig tolták a shortosokat amíg volt értelme.
Tegnap még volt értelme, mert közel volt a csúcs, a stoppok.
30150-130-110-rop 30500-600 talan
Most meg 30500-29400.
Mert tele tolták magukat shorttal.
És elkezdtek realizálni.
saját magukat védik az öntéssel.
DAX péntek, 18:40
Te most shortban vagy?
DAX péntek, 18:18
Szerda ath. Heti max.
Csütörtök Piros.
Péntek Piros.
Pipa
DAX péntek, 18:09
Ez a vonat már elment.
S&P és nq meg 10 napot ment.
Én mit mondtam? Short.
Most meg -3%.
És esik tovább.
Én meg ezt mondtam, 1* elindul nem lesz visszateszt, nincs is
DAX péntek, 17:37

29800 shorton agyaltam NQ-ban, de mindig bennem van,h ellenem megy.
-2,6%, lassan leállhatna.
DAX péntek, 17:36

kivéve ha söpö visszajön.
jó adat  jött.
DAX péntek, 17:29

szóval tegnap a -1%-ból visszajött 0-ba, mert van likviditás, most -2,5%-nál nem éri meg fordulni? Birka nép.
DAX péntek, 17:28

DAX péntek, 17:27

https://www.investing.com/indices/nq-100-chart
29800 körül van egy pici m1-es rés, addig kilőhetne, utána kit érdekel, ha beszakad....

friss hírek További hírek