ktamask

Regisztráció: 2019-03-21 16:49:55

Hozzászólások száma: 52 443

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:05


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-11 14:44-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves.

utolsó 20 hozzászólás

DAX ma, 17:05

látom
80-81,7.
DAX ma, 17:03

Nálam is ez a helyzet.
+10-15 USD-ben pislogok, 0.5 egység mínuszban nézelődik.
69.5 > 69.
DAX ma, 17:02
már kezdtünk jól állni, megérkezett az m5 közép és legyalult róla 0.3at... ha ez nem robotkereskedés, akkor megemelem a kalapom...........
OTP részvényesek ide! ma, 16:59

Hát most mit mondjak.
2-3 napja tényleg pénzégetés volt, ma az visszajött.
Mai  3. longom, egyre mélyebbről, a negatív hullámokat fogom ki, nem pedig a trendet: ami az esés.
Viszont 40% esés után, úgy gondolom "egy kis visszapattra" megjátsztható lenne, aminek a jele a dupla alj, ezt itt tanultam ! Az OTP-nél.
OTP részvényesek ide! ma, 16:55

Z tipp 45700-46000 között.
OTP részvényesek ide! ma, 16:55

Senki nem mondta, hogy az OTP rossz.
Csak egy kérdés volt
DAX ma, 16:50

Szemét nagytőke kőkeményen kiharcolja a dupla aljat.
Ha érdekük, hogy még lentebb menjenek, akkor meg még lentebb mennek, én azért bízom benne,hogy 40% esés elég volt.... (Brentet néztem a 40%-al 120>-ról)
DAX ma, 16:49

jött az a kampó 69.5-ről 70.5-ig.
Mi volt, ha nem kőkemény long nyitás?
Azóta meg esik tovább.
Értelmezhetetlen kb. 68.8
69.5-ről van pozim.
DAX ma, 16:47

68.85 a tegnapi min
a mai 68.78
DAX ma, 16:47

én 15:50-nél nyitottam, kár volt, egyelőre.
Az a bajom, ránézésre, hogy masszív zakó van
Gyakorlatilag ha Trump shortolj,a eszem ágában nincs fordítva.
1h-4h napos már dupla aljat mutatja, de Brent kicsit aláment, túlmenta tegnapi alján, vagyis tovább eshetne, sajnos.
OTP részvényesek ide! ma, 16:22
Olajat senki nem kereskedi közületek?
https://www.investing.com/commodities/brent-oil-streaming-chart
Én Beze módjára ingem gatyám kb. dupla alj longban van már.
De azért stopplom magam alatt nagyon közel, ha beszakadna.
gyakran alászúrnak a prémium long beszállóért, tehát szemetek..
OTP részvényesek ide! ma, 16:18
Amit az RSI-ben vonalaztál, arról nekem is volt egy spekulációm, ezen a rajzon:
https://kephost.net/p/MjQ1ODkwNg.png
Mégpedig, én nem vinném ki 70 fölé 60-70 között kell oldalazgatni.
Amint túlhúzzák 70 fölé, odacsapnak neki. Szép lassan komótosan kellene emelni az árfolyamot.
Ha megnézed a Nasdaq-ot, érteni fogod miről beszélek.
Én csak úgy hívom: "reszelgetés", elég napi 0,5-1%, Ha ugrunk 2000-et, oda fognak neki durrantani.
Ez amit most csinál 3-4-5 napja, tökéletes.
44000-46000 nem 1 nap, hanem 4-5, időt kell hagyni a remegőkezűeknek a kiszállóra, cserébe olcsón tudnak venni, nap mint nap, nem 47-48k-ért.
Mindenki boldog, kiszálló is, meg a vevő is.
Magyar Állampapír tulajok ma, 16:10

NQ tech cégek 1-2-3-4-x.
nq 23k-31k.
Aztán most "jajj", na most mi van?
felvitték, És ott is marad? vagy fordul?
2x gyorsabban ,mint ahogy felmentek?
Stoppok fognak csattogni.
OTP részvényesek ide! ma, 15:57

Miért zavar? 2-3 napja is estek már, az OTP meg rallyzott.
DAX ma, 15:45

Bonti néha írhatnál.
Most a te szavaid hatnak rám.
Kert & Nem kell mindig poziban lenni.
17,5% nyerőben vagyok ma, egy napra, nem a hétre, egy nap  + 17,5%
Ha bármit nyitok ,kockáztatok.
Legalul van az NQ, lehet,h esik tovább, de ha úgy gondolják, na akkor mára megtoljuk, péntek van.
Német tőzsde fórum mondása: Green Friday.
DAX is napi max 400-500 pont esés után.
Gyanúsak a 15:20-as kanócos gyertyák.
OTP részvényesek ide! ma, 15:30

Dow-ot ritkán nézem kereskedem.
Drága, nem likvid annyira, értsd: alig mozog.
NQ -2-3%, rommá lehet magamat vele bukni, meg nyerni is.
NQ -1000 tegnap, Dow +ban zárt majdnem, szóval vicces.
De DAX pont ezt csinálta tegnap, 25080 BIKAerős, ma meg? 24520...
Tehát HA elfárad a long paripa, ez várható az OTP-nél is, realizálás.
Valaki biztosan tudja, hogy mikor ér véget az impulzus, forgalom/ akármin keresztül. Ti nem látjátok? Senkinek nincs infója? :D
OTP részvényesek ide! ma, 15:19

az emelkedés első szakaszában megcsináltam ezt a zöld ívet.
Sima Paint....
Még 1x megcsináltam az alsó ívet, tükröztem, így megvan a zászló 2. szakasza.
A kettőt egymásra tettem, ott kicsit vastagabb a zöld + duplás, ha jobban megnézed.
Azért tettem egymásra, mert így jön ki a sáv, az emelkedő aljak a legaljától.
Viszont ez 1H, ilyen mértékű impulzív emelkedést túl sokáig nem tud megtartani, HA ma ki is lő: 
Össze kellene kötni a  túlhúzásos csúcsot a 45000-al, valahova 47000-47300ra mutat.
ez nem befektetési - "tartsd" tanácsadás, szimplán EZT mutatják a vonalak.
A te 45700-ad felfogható akár stop javaslatnak is.
Aki tartotta 44000-nél, 45000-nél, az kimaxolta "eddig" a 45700-al.
300-at bukik, ha visszanyal a fagyi, ha nem akar kockáztatni hétfőre.
Ránézel az olajra? Érdekes mozgás van.
DAX ma, 15:13

csdobos?
Mit nyitsz USA nyitó után? Én má shortot biztos nem, pedig esik, mint a kő.
Apple roló.
nvidia roló.
Micron -7%-ban nyit...csak szólok...
1-2-3-4x: ez mutatja azt, hogy brutálisan túllőtték, realizálnak, mint a birkák, mert ez az érdekük, lejattolni Mr. Pániknak.
OTP részvényesek ide! ma, 15:03

Valaki írta,h alulértékelt.Pont annyi az árfolyama, amennyit ér.Néha az osztalék előtt bebikázzák, utána vissszaesik, ezt játszák.Sokak emiatt benne ülnek, gyakorlatilag 0-ban kis haszonnal, de évi 10% osztalék, több mint a FIXMÁP.Ennyi. Bár idén volt 1-2 jó megugrása 3000-4000, annyira az nem rossz.
Közben összeeszkábáltam egy OTP 1h-t, hogy lássuk a brontosauruszt, hogyan is eszegeti a fáról a levelet.
https://kephost.net/p/MjQ2MDA0Mw.png
próbáltam ezt a kelyhet, zászlót vizuálisan megrajzolni.
a chart első fele ismert, a vége nem ismert.
középen az oldalazásnál 2 piros letörés látható, én ezt likviditásszerzésnek tulajdonítanom (dniel lehet,h hülyeségre tanítom itt a jónépet, fogadd el oszt kész:D), tehát egy magasabb értékű realizálás, ami segíti a további emelkedést a szinten tartást, és kitörést.
AKÁR shortokat is nyitogathattak, hogy ha beesne, védve vannak (ezt főleg 45000-ről)
Ha meg kitörnek, saját magukat segíti a shortok zárásával.
Egyelőre annyit látni: még nem borult az 1h emelkedő alj logika, most kellene igazán odapiriítani.
Van tere az emelkedéshez, de a piros vonalak mentén már kapja a leszorítást: emelkedő ék.
Tehát kellene egy kövér long impulse a kitöréshez.
OTP részvényesek ide! ma, 14:53

TE látod,h mot cisnál usA?
DAX -2%
NQ -2%
Dow Jones ~null szaldó.

friss hírek További hírek