ktamask

Regisztráció: 2019-03-21 16:49:55

Hozzászólások száma: 52 447

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 00:08


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-11 14:44-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves.

utolsó 20 hozzászólás

DAX ma, 00:08

17,82%-al fejeztem be a napot!
Ámen atyám!
OTP részvényesek ide! ma, 00:07

én is fosok a lendület erejétől.
de ha a Brentet néztem, az a háború előtti kitörési GAP szintig jött le, és ott dupla aljazik.
Hova esne tovább, ha Irán meg akarja adóztatni a fuvarokat? Hát sehova.
kb.
jó éjt! tudod a mondást: MA200: ingem gatyám long.
DAX ma, 00:05

Hát azért piszok egy ganék voltak.
NQ végig tolta az emelkedő aljakat ,erőltették, záróban 29300-29000, olajat megpusholták
Szerintem lassan olaj long jön, 40%_os esés után, valami nem fog stimmelni ezzel az iráni békével.
túl nagy a csend........
DAX péntek, 19:56
Én 150el toltam.
De zártam 69.5-69.43.
Azota 69.2
Evvan .
DAX péntek, 17:05

látom
80-81,7.
DAX péntek, 17:03

Nálam is ez a helyzet.
+10-15 USD-ben pislogok, 0.5 egység mínuszban nézelődik.
69.5 > 69.
DAX péntek, 17:02
már kezdtünk jól állni, megérkezett az m5 közép és legyalult róla 0.3at... ha ez nem robotkereskedés, akkor megemelem a kalapom...........
OTP részvényesek ide! péntek, 16:59

Hát most mit mondjak.
2-3 napja tényleg pénzégetés volt, ma az visszajött.
Mai  3. longom, egyre mélyebbről, a negatív hullámokat fogom ki, nem pedig a trendet: ami az esés.
Viszont 40% esés után, úgy gondolom "egy kis visszapattra" megjátsztható lenne, aminek a jele a dupla alj, ezt itt tanultam ! Az OTP-nél.
OTP részvényesek ide! péntek, 16:55

Z tipp 45700-46000 között.
OTP részvényesek ide! péntek, 16:55

Senki nem mondta, hogy az OTP rossz.
Csak egy kérdés volt
DAX péntek, 16:50

Szemét nagytőke kőkeményen kiharcolja a dupla aljat.
Ha érdekük, hogy még lentebb menjenek, akkor meg még lentebb mennek, én azért bízom benne,hogy 40% esés elég volt.... (Brentet néztem a 40%-al 120>-ról)
DAX péntek, 16:49

jött az a kampó 69.5-ről 70.5-ig.
Mi volt, ha nem kőkemény long nyitás?
Azóta meg esik tovább.
Értelmezhetetlen kb. 68.8
69.5-ről van pozim.
DAX péntek, 16:47

68.85 a tegnapi min
a mai 68.78
DAX péntek, 16:47

én 15:50-nél nyitottam, kár volt, egyelőre.
Az a bajom, ránézésre, hogy masszív zakó van
Gyakorlatilag ha Trump shortolj,a eszem ágában nincs fordítva.
1h-4h napos már dupla aljat mutatja, de Brent kicsit aláment, túlmenta tegnapi alján, vagyis tovább eshetne, sajnos.
OTP részvényesek ide! péntek, 16:22
Olajat senki nem kereskedi közületek?
https://www.investing.com/commodities/brent-oil-streaming-chart
Én Beze módjára ingem gatyám kb. dupla alj longban van már.
De azért stopplom magam alatt nagyon közel, ha beszakadna.
gyakran alászúrnak a prémium long beszállóért, tehát szemetek..
OTP részvényesek ide! péntek, 16:18
Amit az RSI-ben vonalaztál, arról nekem is volt egy spekulációm, ezen a rajzon:
https://kephost.net/p/MjQ1ODkwNg.png
Mégpedig, én nem vinném ki 70 fölé 60-70 között kell oldalazgatni.
Amint túlhúzzák 70 fölé, odacsapnak neki. Szép lassan komótosan kellene emelni az árfolyamot.
Ha megnézed a Nasdaq-ot, érteni fogod miről beszélek.
Én csak úgy hívom: "reszelgetés", elég napi 0,5-1%, Ha ugrunk 2000-et, oda fognak neki durrantani.
Ez amit most csinál 3-4-5 napja, tökéletes.
44000-46000 nem 1 nap, hanem 4-5, időt kell hagyni a remegőkezűeknek a kiszállóra, cserébe olcsón tudnak venni, nap mint nap, nem 47-48k-ért.
Mindenki boldog, kiszálló is, meg a vevő is.
Magyar Állampapír tulajok péntek, 16:10

NQ tech cégek 1-2-3-4-x.
nq 23k-31k.
Aztán most "jajj", na most mi van?
felvitték, És ott is marad? vagy fordul?
2x gyorsabban ,mint ahogy felmentek?
Stoppok fognak csattogni.
OTP részvényesek ide! péntek, 15:57

Miért zavar? 2-3 napja is estek már, az OTP meg rallyzott.
DAX péntek, 15:45

Bonti néha írhatnál.
Most a te szavaid hatnak rám.
Kert & Nem kell mindig poziban lenni.
17,5% nyerőben vagyok ma, egy napra, nem a hétre, egy nap  + 17,5%
Ha bármit nyitok ,kockáztatok.
Legalul van az NQ, lehet,h esik tovább, de ha úgy gondolják, na akkor mára megtoljuk, péntek van.
Német tőzsde fórum mondása: Green Friday.
DAX is napi max 400-500 pont esés után.
Gyanúsak a 15:20-as kanócos gyertyák.
OTP részvényesek ide! péntek, 15:30

Dow-ot ritkán nézem kereskedem.
Drága, nem likvid annyira, értsd: alig mozog.
NQ -2-3%, rommá lehet magamat vele bukni, meg nyerni is.
NQ -1000 tegnap, Dow +ban zárt majdnem, szóval vicces.
De DAX pont ezt csinálta tegnap, 25080 BIKAerős, ma meg? 24520...
Tehát HA elfárad a long paripa, ez várható az OTP-nél is, realizálás.
Valaki biztosan tudja, hogy mikor ér véget az impulzus, forgalom/ akármin keresztül. Ti nem látjátok? Senkinek nincs infója? :D

friss hírek További hírek