Kereslet kínálat, lassú emelkedésnek kellet volna lennie, ehelyett tolták amíg lehet.
És amikor 1 piros jött, jött a klotild kampó, kőkeményen.
Ilyenkor nincsenek call-ok, ilyenkor nem veszik meg az esést, mint csütörtökön az NQ-t.
Szerintem MI biztosan nem számítottunk ekkora esésre 1 nap alatt, még te sem.
Vagy ha tényleg végigvitted a shortodat.
NQ 29150 körül mondtad,h itt lehet a vége, még lement 28750-ig, "tévedni emberi dolog", még 400-al ponttal odavertek neki.
Én lerolóztam a +16%-omat, ezt őszintén vállalom, mert néha próbálkoztam a longgal, jöttek a -100 pötyik.
Már mínuszban is mentem, de számomra kaszinó, tehát nem érdekel a mai mínusz.
Ez van, 1x bejön, ma nem jött be.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-11 14:44-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves.