Valaki írta,h alulértékelt.Pont annyi az árfolyama, amennyit ér.Néha az osztalék előtt bebikázzák, utána vissszaesik, ezt játszák.Sokak emiatt benne ülnek, gyakorlatilag 0-ban kis haszonnal, de évi 10% osztalék, több mint a FIXMÁP.Ennyi. Bár idén volt 1-2 jó megugrása 3000-4000, annyira az nem rossz.
Közben összeeszkábáltam egy OTP 1h-t, hogy lássuk a brontosauruszt, hogyan is eszegeti a fáról a levelet.
https://kephost.net/p/MjQ2MDA0Mw.png
próbáltam ezt a kelyhet, zászlót vizuálisan megrajzolni.
a chart első fele ismert, a vége nem ismert.
középen az oldalazásnál 2 piros letörés látható, én ezt likviditásszerzésnek tulajdonítanom (dniel lehet,h hülyeségre tanítom itt a jónépet, fogadd el oszt kész:D), tehát egy magasabb értékű realizálás, ami segíti a további emelkedést a szinten tartást, és kitörést.
AKÁR shortokat is nyitogathattak, hogy ha beesne, védve vannak (ezt főleg 45000-ről)
Ha meg kitörnek, saját magukat segíti a shortok zárásával.
Egyelőre annyit látni: még nem borult az 1h emelkedő alj logika, most kellene igazán odapiriítani.
Van tere az emelkedéshez, de a piros vonalak mentén már kapja a leszorítást: emelkedő ék.
Tehát kellene egy kövér long impulse a kitöréshez.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-11 14:44-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
finomabban, légy szíves.