csendben

Regisztráció: 2011-08-04 18:04:33

Hozzászólások száma: 22 084

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 13:38


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Szekták harca: Apad a Tisza, apad a Fidesz?" topikból

A moderálás a "Szekták harca: Apad a Tisza, apad a Fidesz?" topik #431 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Személyeskedés

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-05 21:57-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-09 20:37-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja ma, 13:38
"Most éppen július 1. a tárgyalások befejezésére vonatkozó határidő. S borítékolható, hogy ezt sem fogják betartani, és az OFAC is hosszabbítani fog.": és így tovább.....
MOLly tulajok topikja ma, 12:12
Ezzel most ugye nem azt akarod mondani,hogy az "új" arisztokraták két hónap alatt lettek milliárdosok? :-) Nem minden héten van milliárdos LOTTÓ telitalálatos szelvény. :-)
MOLly tulajok topikja ma, 11:32
Ha, Te Hernádiban, csupán a 0,2%-ot látod,akkor nincs mit mondanom! :-) Ilyen egyszerű a dolog! 
MOLly tulajok topikja ma, 11:14
Az OTP Bank felső vezetése, az Igazgatóság belső tagjaiAz Igazgatóság tagjait a Közgyűlés választja meg, megbízatásuk öt évre szól.A közgyűlés résztvevői a bank részvényesei......Most már elmondhatod magadról,hogy ezt is tudod! :-)
MOLly tulajok topikja ma, 11:08
Te is beírhatsz bármekkora hülyeséget! Bár én nem emlékszem,hogy minősítettelek volna.....
MOLly tulajok topikja ma, 11:02
"Sajnos veled nem lehet kúlturáltan beszélgetni.":mi volt SZERINTED "kúltúrálatlan" ? :-)
MOLly tulajok topikja ma, 10:50
Tippelj! :-)
MOLly tulajok topikja ma, 10:47
Ma már ne menj ki a napra.....
MOLly tulajok topikja ma, 10:41
Öreg vicc nincs,csak öreg ember:az újszülöttnek minden vicc új! Pl.: ez a vicc tegnapi.Tegnap is "jkó nevettünk" rajta! :-)
MOLly tulajok topikja ma, 10:34
Arra azért vigyázz,hogy innen ne sűllyedj tovább... Néz utána a NET-en az otp TULAJDONOSI STUKTÚRÁJÁNAK.....
MOLly tulajok topikja ma, 09:20
Az AI nem lehet ennyire hülye.... :-)
MOLly tulajok topikja ma, 09:19
Mesélj: kik vannak ott tiszások? TUDTOMMAL EGY SINCS! :-)
MOLly tulajok topikja ma, 09:03
Mínuszokból ítélve,vannak itt páran,akik 4400-on bevásáróltak! Felesleges aggódni: jó lesz -MAJD,EGYSZER!- a MOL is. :-)
MOLly tulajok topikja ma, 09:01
"Az OTP vezéri poszt apáról fiúra szállt, az pl. hogyan is van??? Mert családi cégeknél van ilyen még ma is, az EI-ban is. No de az OTP az ugye nem az?": az OTP nem Csányié! Csányi a vezér.Az "öröklést" az igazgatóság (ami nem a Csányi család!) hagyta jóvá....Ezen felesleges aggályoskodni. 
MOLly tulajok topikja ma, 08:58
A kisbüfi majd megbékül,amikor a nagyok visszahúzzák a valós értékére! :-)
MOLly tulajok topikja ma, 08:04
Most szólok,hogy senkit ne érjen meglepetésként a dolog; HA ráverik Hernádira,hogy a.vagyona kétes eredetű, nem esni,zuhanni fog a  MOL árfolyama, függetlenül a cég valós értékétől! Oszt jónapot.....
MOLly tulajok topikja ma, 07:48
SZERINTED(!): akik 4400-on zsákolták, mint a cukrot,most hogy érzik magukat a bőrükben? 
MOLly tulajok topikja csütörtök, 20:40
Még a végén kiderül,hogy a bóvli árfolyam mögött bennfentes infók vannak. Ez megmagyarázná a sürgős bennfentes aladásokat is....(lehet mínuszol I! :-) )

friss hírek További hírek