"Most éppen július 1. a tárgyalások befejezésére vonatkozó határidő. S borítékolható, hogy ezt sem fogják betartani, és az OFAC is hosszabbítani fog.": és így tovább.....
Regisztráció: 2011-08-04 18:04:33
Hozzászólások száma: 22 084
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 13:38
A moderálás a "Szekták harca: Apad a Tisza, apad a Fidesz?" topik #431 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: