Macus

Regisztráció: 2022-05-04 17:55:02

Hozzászólások száma: 12 376

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 21:06


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

11 822
2026. 05. 29. 10:09

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! péntek, 21:06
Olaj minusz 4% majdnem ez annyira szamit. Hozzatennem szerintem ez itt mar lenyegtelen hacsak nem jon kozbe vslami nagyobb. Amugy megnezitek rsit igencsak be vannak verve a dolgok. Lassan jon a fordulas
OTP részvényesek ide! péntek, 17:06
45810 jo ez hetfon elvalik mint irtam hogy merre tovabb
OTP részvényesek ide! péntek, 16:52
Boven jo :) hetfotol kene megindulnia :)
OTP részvényesek ide! péntek, 15:54
https://www.tradingview.com/x/nXWDMrqs
Ha attakom naposra akkor majus 21 tol van egy sav amibol kiestunk visszakapaszkodtunk. Szoval ez jovohetre josol 48 kt . De 45400 alatt mar stop van . 
OTP részvényesek ide! péntek, 15:34
Usa bankok pirosak ez jobban zavar.
OTP részvényesek ide! péntek, 15:32
Olaj -3% de mar a haboru elotti szinten vagyunk szoval nekem mar maga az ar nem relevans max ha lenne pitty putty az meg nincs
OTP részvényesek ide! péntek, 15:06
az én rajzom is hasonló csak a tiéd csicsásabb :D látni szépen hogy támaszról gyorsan visszament és hogy közelítjük sávaljat. Hamarosan elválik az irány. nagyjából a 700 at kell figyelni. utána megindulhat kissé.
OTP részvényesek ide! péntek, 15:01
nem kell közgazdásznak lenni ahhoz hogy a molt ne piszkáljam :D (én is az vagyok amúgy) Szóval hatalmas kockázatot visz (NIS) ami ha bedől örüljenek ha a 3k megfogja..... ha összejön is sok munka van vele, mert a pénz nem a fán terem. Na meg az orosz olajra van optimalizálva, aztán jó kérdés azzal mi lesz hosszú távon ugye. Nem azt mondom hogy rossz cég a mol, de számomra nem értelmezhető. Nagyobb tőkével lehet hogy lehet rajta pénzt csinálni, de szerintem a mol leginkább csak hernádinak jó :D (azt azért megnézném hogy mi lesz a mollal amikor hernádi ellen megindítanak valami eljárást amit csiripelnek már a madarak ugye)
OTP részvényesek ide! péntek, 14:09
azt ki is hagytam boli közép jön fel, kétszer pattantunk is róla. most 650 körül van utána 700 az órás..... szóval ez megint egybevág azzal amit írtam. Egyelőre ezt figyelem. Ergo 700 alá nem kéne menni
OTP részvényesek ide! péntek, 14:07
mondjuk sávaljnál ha letöri jöhet realizálás
OTP részvényesek ide! péntek, 13:59
https://www.tradingview.com/x/vOcJ04h2
Hat meg lehet zaszlo csak kevesbe meredek szogben .
Masik lehetoseg ismet megcsinalja azt az emelkedest amit mar ketszer megcsinalt. Nagyjabol a masodikat is befejezte es most kis oldalazas a harmadikig . Tovabba savtetonel megallt most nagyjabol oldalaznia kene aztan jovoheten amint eleri a savaljat megkuldeni az emelkedest. Ez 47 ig elvihet
OTP részvényesek ide! péntek, 13:21
inkább azt vizslassátok mikor nyugszanak meg a tech részvények ..... mert amikor jön a fordulat usaban meg daxban , mi meg fogjuk kapni a felszállási engedélyt :D 
OTP részvényesek ide! péntek, 13:19
tök logikus hogy most esünk majd nem tudom hány ezret hogy elmúlnak a kockázatok. Lanyha nyári oldalazás benne van de ebből kinézel egy 10% os esést ? Hozzátenném a tl eket kiütni erstének nem érdeke, fixen hozzák neki a kamatot ;)
OTP részvényesek ide! péntek, 11:11
mai nap kivárok..... aztán meglátom mi legyen nap végén , egy részlegeset realizálok aztán max hétfőn visszaveszem. egy 10-20% max 
OTP részvényesek ide! péntek, 10:20
Usa bank futik zoldek , olaj 3% minusz , usa dax futi kezd visszajonni. Mi is szepen visszajottunk. Most ebedelnek nemsoka a robotok aztan meglatjuk mi lesz 46 al
OTP részvényesek ide! péntek, 10:13
46 nál már csak 10k van
OTP részvényesek ide! péntek, 06:59
Hmm ez nem olyan dolog ami minket erdekel. Vagy igen? Usa bankok jol mentek tegnap majd visszahuztak oket de zoldben zartak. Kerdescerdemes e emiatt realizalni legalabb reszben , majd visszavenni? (Mar ha esik annyit egyaltalan ugye)
OTP részvényesek ide! péntek, 06:02
Trading view szerint volt valami hajo elleni tamadas …. Olaj meg epp piros. Mondjuk tegnap hart +1.7% ban is az olaj. Ez nekem termeszetes mozgas de japok araboktol kapjak az olajat szoval erzekenyebbek ra. Hat lehet visszaadjuk a tegnapi emelkedest aztan ha kint javulas lesz itt is / ai miatt esnek ez a masik magyarazat open ai ipo csuszik… nem tudom mi az ok de ezek nem tunnek olyannak ami minket kene hogy erdekeljen. 
OTP részvényesek ide! péntek, 05:33
Na a mai nap erdekes most minden indi massziv piros nikkei majd 5% piros … mi tortent az este?
OTP részvényesek ide! csütörtök, 22:02
Ez a hataridos cucc ez hogy nez ki , beleasnam magam , egyre tobben emlegetitek

friss hírek További hírek