Orbán erősebb pozícióban van. Magyar vergődik, mert az EU és a liberálisok nem engedik cselekedni. Senkit sem fognak tudni leváltani.
Regisztráció: 2024-07-25 08:27:42
Hozzászólások száma: 836
Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 20:11