A holding kitartó hallgatásából felsejlik egy momentum!
Jelenleg nem cél a (kis)befektetők megnyugtatása, az árfolyam támasztása, netán SRV indítása.
A kopasz Pinokkió választás előtti, nyugtatásra szánt nyilatkozata óta látjuk mi történt.
Írtuk magasabb árfolyamnál többen, többször, h.szeretnek olcsón venni..! Talán az állam is minél kedvezőbben szerezne nagyobb részesedést?
Pár az elmúlt hetekben itt jogosan felmerült kérdés megválaszolatlan marad..
A piac bünteti a bizomytalanságot, látjuk. 50+1%, hogy a menedzsment sok dolgot tud már a jövőről. Érdekük lenne rövid távon a bizonytalanság?
Írta egy fórumtárs korábban, hogy Jászai talán inasba lett lehet téve..
Máskülönben megszólaltak volna már, pl. az elmúlt 3 hét kb.25%-os esése után.
Egy nagybefektető felé, aki a pálya széléről figyel már óriási kockázat, ahogy a menedzsment kommunikál vagy épp nem kommunikál a befektetői felé! Ki mer ilyenkor nagyobb pozíciót felvenni?
Amit pedig Fekete Péter gumicsontnak a terem közepére helyezett, hogy "Kreatív vállalat vagyunk stb." pillanatnyilag nem látszik!
Barátom már kreatívan védeni kellene az árfolyamot akkor, nem Ruszin Szendiket hetente engedni helyettetek nyilatkozni, általánosságokat puffogtatva.
Tudjuk, extra titkos infók keletkeznek, nem lehet még nyilatkozni sem. Talán picit értjük, most ez az érdek(etek)..
A menedzsment prémium kifizetései javasolt lenne részvényár változáshoz is kötni.
Nem pedig a befektetők f*szával verni a csalánt! Az árfolyamváltozás jelenleg -66% circa 7 hónap alatt.
Végül is ez is teljesítmény. Valahogy csak összehoztátok!
Nálunk a cégnél, mérhető teljesítmény alapú a bónusz kifizetés.
Reméljük sikerül nektek is ezt megugrani a jövőben. Ha máshogy nem, akkor részben nagyobb állami befolyású koprodukcióban a hosszútávü részvényesi értékteremtés [ha már oly divatos ez a lózung a hazai BÉT cégek vezetői részéről] érdekében.
Igyekezzetek srácok, nehogy a végén tüntetés, vagy nagyobb baj legyen a vége.
Sok kisemmizett befektető lett általatok, aki nem bírta cérnával.
Igen, ezerszer hallottuk: a cég előtt álló lehetőségek, a hazai és EU-s védelmi potenciál kitűnő, a fejlesztésekhez magas know-how, szakember gárda áll rendelkezésre, előremutatóak a megbeszéléseitek, bla-bla-bla..
Azonban több, mint 60%-al ér kevesebbet a papír, mint November környékén.
Mi profitért járunk ide, nem szándéknyilatkozatokért vagy mellébeszélésért, hallgatásért!
Nem bánnánk, ha nyár végére 4.000 Ft-hoz állnánk közelebb, nem pedig 1000 Ft-hoz.
Elég ritkábban ránézni az árfolyamra a nyugalom érdekében🙂
Kellemes hétvégét!
Jelenleg nem cél a (kis)befektetők megnyugtatása, az árfolyam támasztása, netán SRV indítása.
A kopasz Pinokkió választás előtti, nyugtatásra szánt nyilatkozata óta látjuk mi történt.
Írtuk magasabb árfolyamnál többen, többször, h.szeretnek olcsón venni..! Talán az állam is minél kedvezőbben szerezne nagyobb részesedést?
Pár az elmúlt hetekben itt jogosan felmerült kérdés megválaszolatlan marad..
A piac bünteti a bizomytalanságot, látjuk. 50+1%, hogy a menedzsment sok dolgot tud már a jövőről. Érdekük lenne rövid távon a bizonytalanság?
Írta egy fórumtárs korábban, hogy Jászai talán inasba lett lehet téve..
Máskülönben megszólaltak volna már, pl. az elmúlt 3 hét kb.25%-os esése után.
Egy nagybefektető felé, aki a pálya széléről figyel már óriási kockázat, ahogy a menedzsment kommunikál vagy épp nem kommunikál a befektetői felé! Ki mer ilyenkor nagyobb pozíciót felvenni?
Amit pedig Fekete Péter gumicsontnak a terem közepére helyezett, hogy "Kreatív vállalat vagyunk stb." pillanatnyilag nem látszik!
Barátom már kreatívan védeni kellene az árfolyamot akkor, nem Ruszin Szendiket hetente engedni helyettetek nyilatkozni, általánosságokat puffogtatva.
Tudjuk, extra titkos infók keletkeznek, nem lehet még nyilatkozni sem. Talán picit értjük, most ez az érdek(etek)..
A menedzsment prémium kifizetései javasolt lenne részvényár változáshoz is kötni.
Nem pedig a befektetők f*szával verni a csalánt! Az árfolyamváltozás jelenleg -66% circa 7 hónap alatt.
Végül is ez is teljesítmény. Valahogy csak összehoztátok!
Nálunk a cégnél, mérhető teljesítmény alapú a bónusz kifizetés.
Reméljük sikerül nektek is ezt megugrani a jövőben. Ha máshogy nem, akkor részben nagyobb állami befolyású koprodukcióban a hosszútávü részvényesi értékteremtés [ha már oly divatos ez a lózung a hazai BÉT cégek vezetői részéről] érdekében.
Igyekezzetek srácok, nehogy a végén tüntetés, vagy nagyobb baj legyen a vége.
Sok kisemmizett befektető lett általatok, aki nem bírta cérnával.
Igen, ezerszer hallottuk: a cég előtt álló lehetőségek, a hazai és EU-s védelmi potenciál kitűnő, a fejlesztésekhez magas know-how, szakember gárda áll rendelkezésre, előremutatóak a megbeszéléseitek, bla-bla-bla..
Azonban több, mint 60%-al ér kevesebbet a papír, mint November környékén.
Mi profitért járunk ide, nem szándéknyilatkozatokért vagy mellébeszélésért, hallgatásért!
Nem bánnánk, ha nyár végére 4.000 Ft-hoz állnánk közelebb, nem pedig 1000 Ft-hoz.
Elég ritkábban ránézni az árfolyamra a nyugalom érdekében🙂
Kellemes hétvégét!
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-07-14 18:27-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
na ne