Zozo12

Regisztráció: 2023-01-29 11:53:10

Hozzászólások száma: 902

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 09:46


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 704
2026. 05. 30. 17:45

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OTP Szakmai topic" topikból

A moderálás a "OTP Szakmai topic" topik #1871 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Sértegess máshol másokat. Ez nem az a topik.

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:46
Nyito alatt vagyunk ez nem az erő jele ha srv nem veszik akkor ez semmi 
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 03. 12. 10:23
Ezt hogy erted hetközben 9-17 ig nem jo de a nap es het tovabbi idejeben igen? Ez igy telhesen korrekt
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 03. 12. 09:31
Nem tudom hogy nem futja az 1000 mrb bol az otp nek egy informatikusra? 
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 03. 12. 09:23
Mas se tud belepni? Technikai okok miatt ? Mobil app ez szörnyú milyen szar ez az egesz
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 02. 26. 11:14
Telon
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 02. 26. 11:09
Egy f..........s az egész
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 02. 26. 11:06
Nekem rendszeresen meg ugy is hogy belepek es mar ki is leptet folyamatosan ez van nallam 
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 02. 26. 11:06
Akkor venni kell anyiert :) kötelesegük annyiert adni amennyiert hirdetik :)
Appeninn topik 2026. 02. 14. 12:17
Tisztel farkasfu!
 Mikor olvastam a beirásod hogy eleged van eböl az egeszböl elsöre el sem tudtam olvasni, kijött a könny a szememböl.En annyira sajnalom hogy egy pár" ember" miatt igy döntöttel. De megértelek. Hidd el sokkal több ember van itt aki örökre emlekzni fog rád hisz öznetlenül segitettél mindenkinek! Ha valaki nem ertette a chartot öszinten türelmesen leirtad neki érthetöen. Önzetlenün segitetel rengeteg embernek tanulni pénzt kersni! Szerintem nagyon sokan soha de soha nem felejtenek el! Es mindig abban fognak sokan remenykedni hogy kipihened magad es vissza térsz. Mégegyszer köszönünk minent! Soha nem felejtjük el a farkasfu nevet meg akkor sem ha személyesen nem is ismerünk! Ne foglalkozz azokkal akik kikezdtek veled ök csak irigyek rad ! A tudasodra! Mi sokan melleted állunk meg akkor is ha mi nem is igazan beszelgetünk csak követük a munkásságod!  Megegyszer  mindent köszönünk!
 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 12. 22. 17:08
Bezart rés alatt es majdnem napi minimum hmm
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 12. 19. 10:03
Tipp:  Zt: 3880
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2025. 12. 08. 09:31
En mobilrol be sem tudok lepni nekem is ennyi volt vegeztem velük
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2025. 12. 08. 09:20
En be se tudok mar lepni technikai okok miatt probalja kesőbb masnal is ez van?
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2025. 12. 08. 06:03
Ez tény hogy az otp elkurta nem kicsit nagyon. De ez a hasonlat a kinai autoval nem valos. Ajanlom menj el szalonba ahol kinai autot arulnak nezd meg ülj bele probald ki:) sokkal felszereltebbek persze ott is vannak kategoriak,  es kenyelmesebbek :) illetve ami a legfontosabb olcsobbak:) ami az otp- röl persze nem mondhato el:) ja es egy nemet autogyar sem vallal 7 ev garanciat ha jol tudom de a kinai igen:)

friss hírek További hírek