Tudom, hogy nincs senkinek varázsgömbje, de a jövő héten nem tudom követni az árfolyamot, és kb egy hónap múlva kellene pénz nekem.Vajon mikor kellene eladnom,hagyjam, vagy kb 45.-nél eladjam.Tanácstalan vagyok.
Most beszéltem velük.már megint variálás van, a franc gondolta, hogy nem a megnyitott számlákhoz rakják, hogy befektethetgő összeg, ennyi, meg ennyi.Nem a singli szaron megnyitod az adott számlát, és ott átváltod bal oldalon a az összegre.Na ott van, onnan tudsz venni, és akkor már a potfoliodban lesz benne.