Sas1973

Regisztráció: 2023-12-19 14:18:35

Hozzászólások száma: 800

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 12:23


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "OTP Direktbroker problémák" topikból

A moderálás a "OTP Direktbroker problémák" topik #3529 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Köszönjük, de ide nem kérünk a 3-4-5 minősítésű toka klónokból

utolsó 20 hozzászólás

Richter topik csütörtök, 12:23
Köszi! 
Richter topik csütörtök, 12:17
Mennyi jelenleg srácok? Köszi szépen. 
Richter topik szerda, 12:14
Te ezt kérdezed, hogy a dollár árfolyama, hogy illeti a Richtert? OMG! 
Richter topik 2026. 06. 11. 21:32
Asszem nekem is látom a tbsz. számlámom! 
Richter topik 2026. 06. 11. 16:40
Otp-s vagyok és még semmi! 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 10:06
Na ha van Richtered most add el mivel már megkapod az osztalékot és vegyél mol-t és arra is megkapod. Tudtommal nem tilos
Richter topik 2026. 06. 09. 16:12
Majd holnap megtudjuk! 
Richter topik 2026. 06. 01. 15:44
Június 4-e az uccsó nap nem? 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 22. 09:52
Ha ott van ha nincs tegnap nem ettől esett az biztos! Ha még ettől esik akkor úgy kell neki!! 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 22. 09:50
Most már csak az hiányzik hogy összedőljön a MOL székház azt - 5000 lesz a részvények darabja!! Mindegy most már ki árok, ha 4300-4400 között nem adtam el! 
Richter topik 2026. 05. 21. 10:09
Jó reggelt! Sehol semmi beírás? Csak én nem adtam el a részvényeket? 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 15. 11:29
Szia ERA!! Na jó, hogy talizok már egy Kabinetfőnökkel a Tiszából! Tolmácsolhatnád az ötletemet a Vizgazdálkodással foglalkozó minisztérium felé!! Két nagy folyók van a Duna és a Tisza. A két folyót mesterséges csatornával össze kell kötni és legalább négy víztározó kell csinálni. Az ötlet legkiválóbb része, hogy az elszámoltatás során lesz elég "aktivista" bűnöző, aki ki is ássa kézzel. Börtön nem kell csak kerítés és sátor na meg víz és kenyér. Légyszíves továbbítsd az ötletet mert már így is késve vagyunk. Pár év és maximum banánt tudunk csak termelni. Köszi szépen!! 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 12. 15:55
Svájci bank tartásról vételre változtatta a MOL részvényeit akár harmadával is drágulhat a részvény. Írja a Világgazdaság! Nem kizárt az 5000 forintos részvény ár! Kíváncsian várom! 
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 12. 10:10
20 forint híján 13480-on én majdnem eladtam! Azóta is bánom, hogy nem sikerült! Most viszont vissza venném! 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 11. 10:49
Mikor lesz a megfeleltetés nap? Nem áprilisban volt? 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 12:28
Menjen csak! 
Richter topik 2026. 04. 30. 09:29
Valahol reménykedtem is ebben. 
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 28. 09:22
Majd jön nyugi, ha már +1.5-nél járunk. Amúgy tényleg kihalt a topi. 
Richter topik 2026. 04. 23. 15:41
Otp-vel ezt 3-szor csináltam meg 14000-től kezdődően
Richter topik 2026. 04. 23. 13:47
Igen ebben igazad van, mert valójában azért kell realizálni is

friss hírek További hírek