Kivéve téged, aki mindenben csak a shortot látja. :)
Erős uptrend van éppen, 4 nap alatt mentünk eddig 4000-et, de szerinted ez is csak shortba terelés.
Remélem elterelgetik azt a shortot még 50k-ig. :)
Naposon már harmadik napja, hogy kirepültünk a bollinger felső szalagból.
Úgy gondolom, hogy ma is a szalagon kívül fog zárni, tehát egy 43400 elméleti síkon még lehetséges lenne, de a realitásnak inkább azt gondolom, hogy 44k alá már nem nagyon fog menni, max. néhány röpke leszúrás idejére.
Ha 42800-ig lemennénk, akkor az kb. azt jelentené, hogy ez a mostani kitörés behalt, és lehet várni a következőt. Viszont a forgalom egyelőre nálam validálja a kitörést.
Ebben a mostani körben rövid időn belül (néhány hét), várnék egy 50k-t...
Erős uptrend van éppen, 4 nap alatt mentünk eddig 4000-et, de szerinted ez is csak shortba terelés.
Remélem elterelgetik azt a shortot még 50k-ig. :)
Naposon már harmadik napja, hogy kirepültünk a bollinger felső szalagból.
Úgy gondolom, hogy ma is a szalagon kívül fog zárni, tehát egy 43400 elméleti síkon még lehetséges lenne, de a realitásnak inkább azt gondolom, hogy 44k alá már nem nagyon fog menni, max. néhány röpke leszúrás idejére.
Ha 42800-ig lemennénk, akkor az kb. azt jelentené, hogy ez a mostani kitörés behalt, és lehet várni a következőt. Viszont a forgalom egyelőre nálam validálja a kitörést.
Ebben a mostani körben rövid időn belül (néhány hét), várnék egy 50k-t...
Ez volt az “Állj már meg te, Mocsok!” forgatókönyv! :)
Ez most olyan 60-63 környékére mutat, ha ismétlődik.
Én kiegyeznék ezzel a verzióval is. :))