Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Adelchi
Adelchi hétfő, 09:07
Előzmény: #5444  Gabesz
#5445
Nincs piaci megbízás, sem módosítás lehetősége, többek között.
Gabesz hétfő, 08:46
Előzmény: #4774  nem-oda-buda
#5444
Felvetetted, hogy miért nincs vételi stop-limit megbízás ?
Mit válaszoltak ?
97raglop csütörtök, 08:56
Előzmény: #5442  philosopher
#5443
Az átállás óta napi szinten használom délelőtt , délután , soha nem volt problémám, mindig bejelentkezett , mindig látok és tudok használni mindent.
philosopher
philosopher csütörtök, 08:50
Előzmény: #5441  97raglop
#5442
Semmit sem telepítek változtatok, reggel 8-kor belépek és nem látom a grafikonokat, terminált, délután meg újra próbálom és akkor működik minden. Nem tudtam még kifigyelni, mikor megy, mikor nem (látszólag random). Esetleg terheltségtől függne (hányan vannak bejelentkezve)? De ami érdekes, hogy február végéig a webes felület nekem végig rendesen működött (az ismert limitációkkal, de működött), kb két hete kezdett el vacakolni.
97raglop csütörtök, 07:56
Előzmény: #5438  papafilip
#5441
Nálam az első perctől kezdve működik a webes alkalmazás chrome böngészővel. Érdemes lenne megkérdeznetek nincs- e valami minimális chrome verzió igénye vagy esetleg operációs rendszer igénye és azért nem működik nálatok. Vagy esetleg valami tiltva van a böngészőben az adott weboldalra vonatkozóan. Esetleg rosszul jár az óra és SSL hiba emiatt …..
norbex2003 csütörtök, 05:56
Előzmény: #5439  ronaldinyo
#5440
Hová? Mobilapp?
ronaldinyo
ronaldinyo csütörtök, 04:52
#5439
Jön egy ujabb frissítés.
papafilip szerda, 22:55
Előzmény: #5433  Boavista
#5438
Nekem Chrome-ból nem működik rendesen, nem tudok ott részvényeket venni, csak nézegetni a csoda felületen a portfóliómat, ellenben Firefox-al meg működik, szóval elkezdtem az utóbbival használni.
tru64
tru64 szerda, 19:38
Előzmény: #5436  csuloktata
#5437
Webes felületen mit lehet törölni és újra telepíteni? Ez nem egy telplepített alkalmazás.
csuloktata szerda, 17:19
Előzmény: #5435  philosopher
#5436
Mitől kezd el menni? Törlöd és újra telepíted? Mert nekem már az inkognitó mód sem segít a firefoxban...
philosopher
philosopher szerda, 16:55
Előzmény: #5433  Boavista
#5435
Nekem is néha működik, néha nem. Egyik böngészőben igen, másikból nem. Most épp megy.
ronaldinyo
ronaldinyo szerda, 13:54
Előzmény: #5432  97raglop
#5434
nekem legalább ingyen van még.
Boavista szerda, 13:54
Előzmény: #5432  97raglop
#5433
Nekem a webtrader ma sem működik...tegnap szerencsém volt mert éppen ment! Az elmúlt 7 kereskedési napból 5nap nem működött! Felhívtam őket, rajta vannak a problémán ez hangzott el, de fingjuk nincsen amúgy hogy mi okozza...tehát passz hogy mikor tudják helyre tenni!
97raglop szerda, 13:33
Előzmény: #5430  HansCastorp
#5432
A mobil  alkalmazással küzdök rendesen én is. Azt , hogy zárva rengetegszer írja Erste Certire is kereskedési időben is. Jelenleg használhatatlan megint az mobilos alkalmazás ,  be se jelentkezik. Máskor is dög lassú , a ki jelzett árak , portfolió sokszor a közelébe sincsen a valóságnak szerencsére az asztali alkalmazás működik de nekem praktikusabb lenne a mobilos de így …..
ronaldinyo
ronaldinyo szerda, 10:20
#5431
irtak nekem és azt irták
Tisztelt Ügyfelünk!   A kereskedés az új részvényekkel mai naptól elérhető az online platformon, az új név még frissítés alatt ál, köszönjük türelmét.   Az MobilTrader-nek egy hete lett kitéve egy új verziója az 1.16 mely már tartalmaz számos javítást és hamarosan jön az 1.17 is amely szinten az eddig észlelt hibák javítását szolgálja. Tehát a fejlesztések folyamatosak.   Köszönjük megértését és együttműködését.
HansCastorp kedd, 19:38
#5430
Nem értem ez év elején még működött.  Igaz megbízást nem adtam csak kerestem certire, kedvencek közé tettem néhányat későbbi időkre.    Most a kedvenceknél a lista legelsőjénél pörög az árfolyamnál körbe körbe nem mutat semmit néven kívül  és azt írja ki  "ZÁRVA"    Mi van?     A többit a listából nem tudom kiválasztani se.   Új certire keresni nem tudok.   Megbízást adni frankfurti certire nem tudok.    Ez már a fejlesztés?   Vagy csak nálam van hiba.   Megírtam nekik de 1 napja nincs válasz. 
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 19:31
#5429
érdekes nordtelekomot be sem tették a kereskedésbe- még- birosággal
HansCastorp kedd, 19:24
#5428
Nektek a frankfurti certik elérhetőek?     Felvettem a kedvencek közé néhányat  még év eleje környékén.  Most certit keresni sem tudok,  a kedvencek árfolyamát sem mutatja azokra megbízást adni sem tudok.  Isin kód alapján sem talál certit.    Írtam nekik  válasz nincs egyelőre.     Certi kereskedésre van jogosultságom nem az a gond.  
aytif1 kedd, 17:55
Előzmény: #5424  norbex2003
#5427
Nekem ezt írták. A helyesíráson nem változtattam:
"A kivonat holnapi napon kerül feltöltésre, az értesítés véletlen ment ki előrre. Elnézését kérjük."
Ilyenek kezében van a lóvénk gyerekek.
STRFCKR kedd, 17:15
#5426
https://www.profession.hu/allas/ertekpapir-back-office-munkatars-patria-finance-magyarorszagi-fioktelepe-2346973
Missziónk, hogy „A folyamatos innovációt kiváló ügyfélélménnyé alakítsuk át”, ehhez keressük a legalkalmasabb csapattagokat!
:)
csuloktata kedd, 17:08
Előzmény: #5424  norbex2003
#5425

Én már nem is írtam nekik, hogy nincs kivonat...
Most a chromból nem működik ez a rakás cseh sz.r!!!
norbex2003 kedd, 14:23
#5424
„Tájékoztatjuk, hogy a 2024. február havi kivonatok a holnapi nap folyamán (március 13.) lesznek elérhetőek felületünkön.
Az okozott kellemetlenségért szíves elnézésüket kérjük." 
Akkor mi a menkőért küld hamarabb értesítést a rendszer. Az idézet a Webtraderből van!
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 09:39
#5423
kbc nél még meg sem jelent az uj néven-a nord-nem a nord miatt irom hanem ezért is szarfaszuak.nordgeneral
norbex2003 2024. 03. 11. 19:54
Előzmény: #5421  aytif1
#5422
Lehet. A Csehekhez és a Magyar Nemzeti Bankhoz érik a bejelentés 
aytif1 2024. 03. 11. 19:43
Előzmény: #5420  norbex2003
#5421
Én sem látom. Azért megírtam nekik.  Sztem 6 éves gyerekek az alkalmazottak, akik savanyúcukorkákért dolgoznak. Ők nem büntethetők. 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek