Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
vaktyuk99
vaktyuk99 péntek, 07:48
Előzmény: #5578  stock53
#5582
azért ne keverjük a szürke zónában működő coin "brókereket" egy 14 000 millió dollár saját tőke értékű brókercéggel. A KBC csoport mérlege is egészséges, én csak a cseh leányban nem bízom ennyi, nem pedig a KBC csoportban. Sokunknak nem tetszik ez a váltás, és már egy majdnem egész kiforrott rendszert dobtak, amit sikerult 10 év alatt összecsiholni. Most lehet elölről kezdeni.
aytif1 péntek, 06:18
Előzmény: #5579  ronaldinyo
#5581
Ezt miből gondolod?
Cselcsabi péntek, 04:39
#5580
Ha egy bármilyen japán részvényt akar sz neked venn, akkor azért a Webtrader ük 40 eurót von le. 16 ezer forintot. Egyetlen részvényért. Érted ezt? 
Azonkívül: nem lehet piaci áron vételi megbízást adni. Csak limitáron. Érted ezt?
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 03:46
#5579
Jött frisdítés, de semmi sem változott.
stock53 péntek, 00:18
Előzmény: #5572  vaktyuk99
#5578
Rosszul kezelték az egész atruházást ez tény,de hogy befognak dölniaz túlzás.Az IBKR magán cég, nem össze tévesztendő egy nagy banki háttérel ,én nagyobb biztonságban érzem a pénzemet egy ilyen brokinál.Láttunk,, nem csak itthon,becsődölni több dollár milliárdos brokit pár hónappal ezelőtt pl. coin ügyben,de természetesen igazad van,hogy sokkal jobb szolgáltatást is kaphatnánk a pénzünkért.A megjegyzésem csak a menekülés miatt iródott,mert az nagyon eltúlzott volt.Örülök,hogy szót váltottunk ,sok siker üdv!
Tramputyi csütörtök, 09:37
#5577
A brokicég azért van , hogy a népnek jó legyen. Olcsón szolgáltassa a tudást
ami egyszer megtérül neki is  persze nekünk nem az a szempont.
Kell a verseny és mi nyerünk rajta ez acél.
mereszZenesz csütörtök, 09:15
Előzmény: #5574  Adelchi
#5576
Igen, csak te   :  )
atikasz csütörtök, 09:03
Előzmény: #5561  khertekpapir
#5575
certik nem lehetne megoldani,hogy név szerint jelenjenek meg?
Adelchi
Adelchi csütörtök, 08:59
#5574
Csak én nem tudok belépni az asztali gépről ebbe a k...ba?
vaktyuk99
vaktyuk99 csütörtök, 07:05
Előzmény: #5570  stock53
#5573
a belgák , igazad van, abban nagyon jók, hogy tudnak igérgetni. Volt sokaknak pár levélváltás a belgákkal, nem kell aggódni. Remek a csokijuk, meg a sörük, de vannak akik jobban értenek a pénzügyi szolgáltatásokhoz, és a retail supporthoz. A KBC-ről is lehetne mesélni.
vaktyuk99
vaktyuk99 csütörtök, 06:48
Előzmény: #5571  stock53
#5572
milyen osztrákoknál? Interactive Brokersnek milyen köze van az osztrákokhoz? Gondolom a transzfer flowt is lekérdezted, melyik pénzügyi szolgáltatótól melyik szolgáltatóhoz mennek az értékpapírok. Értem én, hogy valaki magából indul ki és nyomja a beépített függő ügynök dumát, de azt eldöntheti mindenki milyen biztonságban érzi a pénzét egy olyan szolgáltatónál ami bizonyíthatóan a rá vonatkozó szabályokat sem tartja be, de jure. Üdv! Persze lehet okoskodni, meg reagálni, de a bajt jobb megelőzni, mint később orvosolni. Persze mindenki azt csinál amit akar. Az Interactive Brokers rendszerében fényévekkel több lehetőség van, és hozzá remek tutorial. És nem, nem volt kezükben a Random rendszere az IBKR-nek.
stock53 szerda, 23:57
Előzmény: #5564  vaktyuk99
#5571
Üdvözlöm az ismerősődet,gondolom az osztrákoknál dolgozik,de az a tapasztalatom,hogy az ő rendszerük  és hiányosságaik még ennél is rosszabbak és évek óta nem fejlesztenek.Kezükben volt a Random rendszere,de túl olcsónak találták a dijakat és gondolom inkább az ő szarjukat drágábban adják és ezért piacot vettek,megvették a riválist.Üdv!
stock53 szerda, 23:46
Előzmény: #5565  vaktyuk99
#5570
Pánikot csinálsz,mert ha utána néznél,hogy miért a csehek kapták meg a kereskedési jogot akkor nem igy vélrkednél.A belga tulajdonost nem érdekelte,hogy a KBC rendszere sokkal profibb mint a Pátria rendszere.Az érdekelte,hogy tudja a költségeit csökkenteni,ezért a közpép-európai kereskedést összevonta egy kézbe.Az anya cég után a cseh leányuk a legerősebb,legjövedelmezőbb bank.A magyar,bolgár,román stb. sokkal kissebb és kevesebb hasznot hozz nekik,ezért kapták meg a csehek.Én irtam a belgáknak és válaszoltak is,megigérték,hogy a fejlesztések továbbra is elsőbbséget élveznek.Továbbra is az anya bank a kezes és nem forog senki pénze veszélyben.Az ellenfelek megpróbálnak elhalászni,megijjeszteni és átcsábitani az ügyfeleket.Üdv!
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 17:41
Előzmény: #5568  Zöldbéla
#5569
Van mobilhoz igazított elrendezésem is:
https://imgur.com/OpV18i4.png
Bögészőből minden további nélkül futtatható!
(Csak mint lehetőséget mutattam be.)
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 17:36
#5568
A K&H webes felület terminálján a mellékelt linken látható, szerintem elég jól használható "kereskedési" felületet állítottam össze:
https://imgur.com/qiMdTn4.png
Ezt a felületet (nagyítással az első oszlop szélességét igazítva a kijelzőhöz) használom mobilon is,
Szerintem minden érintettnek érdemes kialakítania a neki legjobban megfelelőt felületet!
vaktyuk99
vaktyuk99 szerda, 16:59
Előzmény: #5566  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#5567
ha az MNB elolvasná csak a forumot milyen hiányosságok vannak, darálnia kellene be az egészet. Igaz ez Mutyisztán, itt a Questorok és a Buda-Cash-ek is vígan üzemelhettek évekig.
Az eddigi kitranszferálások flowja meg önmagáért beszél. Na meg a hebegő-habogó semmit mondó válaszok. a khertekpapirnak nem sok mondanivaloja van, csak a szokasos marketing meg pr bs.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 szerda, 16:43
Előzmény: #5564  vaktyuk99
#5566
kivancsi vagyok erre mit reagal khertekpapir
vaktyuk99
vaktyuk99 szerda, 16:41
Előzmény: #5563  aytif1
#5565
szép csendben gyorsan ki kell transzferálni innen ami van. Azért nem fejlesztenek, mert ők is tudják hamarosan be lesz vonva az engedély. Akkor meg minek.
vaktyuk99
vaktyuk99 szerda, 16:39
#5564
Sikerült ismerösön keresztül elérni egyik alkalmazottjukhoz. Ő is itt fogja hamarosan hagyni a társaságot. Ő azt javasolta, aki tudja inkább utalja ki ami van a cégnél tőke, mert ha komolyan átvilágítaná az MNB, akkor az engedélyüket is bevonnák. Rengeteg alap hiányosság van, ami miatt nem tudják ellátni a pontos nyilvántartást. Ő körülbelül 1.5 évet ad a cégnek és személy szerint ezt nem várná meg saját pénzzel. Mindenki annyi pénzt tartson itt amennyit nem fáj neki bebuknia. Az alkalmazottak szakmai tudása, szerinte is kritikán aluli. Szóval az Erste is , befogott orral, de jobb választás.
aytif1 szerda, 15:40
Előzmény: #5562  Pribi1
#5563
Április végére ígérték ezt is. Ott vagyunk.
Pribi1
Pribi1 szerda, 15:33
Előzmény: #5561  khertekpapir
#5562

Köszönjük az információt.
Engem viszont ennél fontosabb dolog érdekelne:
Az éppen aktuális részvények db számának beszerzési ár szerinti lekérdezhetősége már nagyon fontos lenne az egyes számlák szerint kimutatva.
Már lassan a negyedik hónap vége közeledik és a portfólió történetből már egyre nehezebb kiszámolni ezt.
Örülnék, ha mielőbb választ kapnánk erre.
 
khertekpapir szerda, 14:29
Előzmény: #5538  tru64
#5561
Kedves Fórumozók!  
A korábbi postunkban leírtaknak megfelelően tájékoztatunk titeket, hogy rendszeres befektetések mostantól elérhetőek tárgyévi TBSZ számlán is, a megbízás beadásakor a legördülő menüben tudtok számlát választani.
A mobiltrader platform stabilitását és sebességét folyamatosan monitorozzuk, ez alapján úgy látjuk, hogy a megbízhatóság javult. A sebességen szeretnénk még javítani.
üdvözlettel:
K&H Értékpapír

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek