koi
2007. április 18. | 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.

link

Rendezés
Hozzászólások oldalanként
szerda, 17:22
előzmény: #2413  Stiv
máshogy nemigen lehet
szerda, 17:21
előzmény: #2411  vagfoldi
az kiráy,nem véletlen a sátáni szám a telefonszámuk
szerda, 16:26
előzmény: #2412  copa
Én személyesen szüntettem meg a számlámat.
szerda, 16:10
Tudja valaki hogyan lehet a KBC ügyfélszámlát megszüntetni? Mert a honlapjukon nem írják.
április 24. | 12:12
KBC szemétség.
 A KBC nél ha elfogadod a bef.hitel szerződést akkor  KHR-nél automatikusan negatív listán vagy 50 millió Ft!!!-os hitelkeret szerződéssel.Hiába szünteted meg a számlád ezt külön kell megszüntetni az ügyfélszolgálat persze nem jelzi.
április 05. | 15:19
"Rendszereink technikai hiba miatt átmenetileg nem elérhetők. A hiba elhárításáról weboldalunkon tájékozódhat."
Megy valakinek?
március 29. | 16:09
előzmény: #2408  atikasz
"Úgy gondoljuk a következő néhány hétben várható események következtében a piaci árfolyammozgások az elmúlt néhány hónaphoz képest nagyobb változást mutathatnak. A Budapesti Értéktőzsdén és a magyar piachoz köthető termékekben, egyes részvények és a részvénypiac egészében jelentős árfolyammozgás lehet. Ezért azt javasoljuk, fontolja meg nyitott pozícióinak méreteit, illetve irányait, mert a változékony környezetben a megszokottnál nagyobb nyereség, vagy veszteség is érheti a befektetőket.
Külön felhívjuk figyelmét a nyitott tőkeáttételes pozíciók rejtette kockázatokra, mivel egy nem kívánt irányba történő elmozdulás akár jelentős tőkeveszteséget is okozhat.
Kérjük Önt, ezeket a tényezőket figyelembe véve mérlegelje pozícióit."
március 26. | 09:02
na megjtt.
március 26. | 09:01
Az ügyfél-szolgálatot se lehet elérni, valaki tud valamit mi a gond?
március 26. | 09:01
Nálam is halott!
március 26. | 08:59
tegnapo le volt halva a digi,lehet onnan kapják a netet:D
március 26. | 08:56
előzmény: #2402  treff
hja....
március 26. | 08:56
előzmény: #2400  treff
elaludt a rendszergazda, nem állt át az óra..
március 26. | 08:55
előzmény: #2401  Vivares
"szolgáltatnak"
...
március 26. | 08:53
előzmény: #2400  treff
úgy szint nálam is! mi a gond?
március 26. | 08:52
előzmény: #2398  -bubu-
Nekem az egész PETi megfőtt, semmi sincs benne sehol!!!
március 26. | 08:49
WebBrokerben és Petiben is üres az ajánlati könyv.
március 20. | 09:59
Ma is rossz értéket mutat a PETI ben a bux index változás !!!
március 12. | 09:51
előzmény: #2396  atikasz
Azt meg tudja-e valaki mondani, ha bemegyek a K and H fiókba, ott le tudom-e mondani a NYESZ/TBSZ számlát, mert csak a normált akarom megtartani?
Elektronikusan ez nem skerült, pedig föl is hivtak, adategyeztetés után azt közölték a telcsiben, hogy az egyiktől tudnak megszabadítani, E-mailben küldtek írásos lemondó nyilatkozatot, amit kinyomtatva kellett volna viszaküldenem, persze mind a 2 számla maradt, még sem szüntettek semmit, így nem is foglalkoztam vele, mert semmi garanciát nem láttam, hogy ajánlott levelezéskor sikerülni fog.
március 12. | 09:42
előzmény: #2395  deszcsakafi
én is maradtam:)
mi a gond?
március 12. | 09:27
csak én maradtam ennél a hulladék társaságnál vagy más is szenved ma a kereskedési "rendszerükkel"?
március 02. | 08:07
előzmény: #2393  alfa155
köszi, hogy megosztottad a végeredményt 
március 02. | 08:06
előzmény: #2390  alfa155
El is felejtettem írni, hogy a múltkori problémámat a bejelentés után fél órával meg is oldották, ráadásul az ügyfélszolgálat is gyors és udvarias volt, szóval részemről +1.
március 02. | 02:59
előzmény: #2391  Snapsz
20-as könyv ingyenes. Jutalékok kedvezőbbek.
március 02. | 00:57
Értesítettek hogy Silver ügyfél lettem. Így valamivel olcsóbb minden. Én maradok itt.
február 20. | 17:04
előzmény: #2389  -bubu-
Köszi. Lehet, hogy megpróbálom felhívni majd az ügyfélszolgákat, csak sosem bírom kivárni mire felveszik. :(
február 20. | 17:00
előzmény: #2388  alfa155
nálam rendben van 
február 20. | 16:58
Sziasztok! Kb. 2 napja a Webbrokerben a portfólióm teljesen üres. Az összesítés alatt sem jelenik meg semmi. A probléma Chrome és Firefox alatt is létezik. Sőt még mobilon is. Csak nekem van ilyen jellegű problémám?
február 19. | 08:41
előzmény: #2386  Snapsz
Nem tudom van-e hozzá köze, de egyszer kifogásoltam egy stop-limit nemteljesülést, mire ezt válaszolták:
"Az Ügyfél tudomásul veszi, hogy a megbízás megadásának és annak Fióktelep általi elfogadásának időpontja egymástól eltérhet, így a megbízás nem feltétlenül a megadással egy időben kerül teljesítésre. Ebből következően - bár a Fióktelep köteles minden tőle elvárható, jogszabályban vagy szerződésben számára kötelezően előírt lépést megtenni a megbízások haladéktalan felvételére, továbbítására és Üzletszabályzat KBC Securities Magyarországi Fióktelepe 36 végrehajtására vonatkozóan -, előfordulhat, hogy a megbízás megadása és felvétele, illetve végrehajtása között eltelt időben a piaci folyamatok megváltozhatnak, illetve a megbízás kockázati vizsgálat alá kerülhet, valamint egyébként a Fióktelep által alkalmazott belső kockázatkezelési limitek alá eshet, amely miatt az adott megbízás már nem vagy csak kevésbe kedvező feltétekkel, illetve csak részben teljesíthető.”
Azaz ők bármilyen önkényes belső korlátozás alá vehetik a megbízást. Azaz erre hivatkozva bármit megtehetnek, akár önkényes nemteljesítést is.
február 19. | 08:16
Ez egy mai piros csíkban felugró figyelemfelhívás.
"Limitáras megbízások
A jelenlegi szabályozással egyezően továbbra is szükséges a hozzájárulása ahhoz, hogyha szabályozott piacon kerekedett részvények vonatkozásában adott limitáras megbízása nem kerül azonnal teljesítésre, akkor a Fióktelep saját belátása szerint dönthessen arról, hogy a megbízást közzéteszi-e úgy, hogy az a többi piaci szereplő számára könnyen hozzáférhető legyen."
Mi ez? Tudnak ezek magyarul? Piacon "kerekedet".
Kerek erdőn jártam, piros tojást láttam.....
Miért nem teljesülne a limitáras megbízás? Az ő hibájukból nem kerül be a rendszerbe és utána később ők döntenek róla, hogy mégis közzé teszik-e?
Ha érti valaki, akkor fordítsa már le nekem legyen szíves Magyar nyelvre.

Topik gazda

koi

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE