A moderátor indoklása: Nem tudom kit nevezel fülkés geciknek,de nem is érdekel,az viszont igen,hogy ezt a stílust ne toleráljam.A kocsmai stílust tessék ott gyakorolni és ne egy nyilvános fórumon.
Moderáció: Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-10-31 12:53-ig (5 nap, 1 óra, 0 perc) A moderátor indoklása: személyeskedés
Moderáció: Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-02-03 12:59-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc) A moderátor indoklása: személyeskedés
Moderáció: Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-24 23:17-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc) A moderátor indoklása: Személyeskedés
mondja ez a Török 'A Tisza-kétharmad sem ismer el féket vagy korlátot maga felett' Ja...a fideszes fékeket és 'korlátokat' és botokat a küllök között..azt valóban nem...és azt nem is kellene.. Cserében pl. a médiára szinte konszenzusos média-tanácsot ültetne (nem a saját embereit!!) pl. a bírói hivatalokba a bírák által 2/3-al választott jelölt ülhetne..nem o1izé embere ...stb--- jó lenne azt is észrevenni, hogy cserébe milyen rendszert és elveket akar bevezetni...mielőtt már minden g@@i a 'Tisza diktatúráról' ábrándozna...☺? szvsz
a bindzsizék úgy ki pakolták ott a kasszát, az összes nyereményalapot, nyereséget, mindent...lehet egész évre előre, hogy a ~veszteség elkerülésére már lehet ezt kellett 'csinálni-e'(?)...szvsz
ez a 'győriprofcesszorúr" csak nem akarja érteni és megszokni az új világot(?).... rontja továbbra is a levegőt a dohos áprodott dumával(?)... a közvagyonból lopott győri-mcc-től(is) lehet megy még az elvárás és a lóvé a propagandisták felé..??☺ szvsz
A mentális egészsége máris mindenkinek - nem CSAK a Tiszásoknak - sokkal jobb..!!. nem kell ~10percenként vmi agyament baromságot hallgatni 'társadalmi célű hírdetésnek' eladva a médiákban, stb. nem kell ~5-50m-ként idióta, uszító, undorító óriásplakátokat bámulni nem kell v. legalábbis jóval kevesebbszer - idióta tolvaj barmok agymenéseit, szédelgő látomásait hallgatni úgyhogy igen - hivatalosan - máris jobban érezheti magát mindenki - tehát jobban élhet mindenki - és nem csak a Tiszások... - lehet ünnepelni... pezsgőt bontani...☺szvsz
a mastergood is siránkozik, hogy nem hozhatja be a migránsmelósait... nos, legalább lesznek itt eddig légkondis irodákban semmirekellő léhűtők,- akik most mehetnek tömött sorokban a szintén 'légkondis' csirkefeldolgozó szalagok mellé életükben végre vmi hasznot is hajtani...☺? szvsz
lassan már 'szárazkenyér' se lesz a krímieknek, úgy leuralják a logisztikájukat az ukrán drónok...pedig azok jóval humánusabbak, mert vadászhatnának pl. a benzinért sorban állókra is, ahogy g.ci muszka drónkezelők teszik...szvsz
hova ez a türelmetlenség, mindennek el jön a sora...a bűnüldözés az igazságszolgáltatás kerekei nem szoktak gyorsan őrölni... egyébként is lehet vannak most fontosabb dolgok, ill. az sem árt, ha a fülkés bégetők is egyre többen felébrednek a hipnonizáltságból és bindzsizé parancsára már annyian nem 'bégetnek egyszerre'... az írások szerint Isten is 6+1nap alatt teremtette a világot(?)...pedig Ő az Isten... mi akadályozta, hogy ezt ne vigye végbe egy csettintésre (?☺) (abban is van nem kicsi furcsaság... mert a 4.napon teremté a Napot, az égitesteket, stb....de ha 3 'napig' még nem volt Nap...akkor honnan tudthattuk, hogy már eltelt 3 nap??☺)
voltak, vannak olyan jogászi vélemények, hogy a bindzsizék
alaptörvényhez sem kellett volna hozzányúlni, mert azzal csak
legitimalizálták... hozzátenném én már attól is hánytam, hogy arra
kellett felesküdnie az új parlamentnek...dehát ha ezt
megtagadnák, stb...akkor azzal vszeg olyan jogi kuszaság lenne, hogy sose
érnének az elvégzendő feladatok végére...? szvsz
egy 'jogállamnak' hazudott bindzsi 'maffiaállamot' és a 'consigleiriket' kellene az eu 'kívánságára' is lebontani és újraépíteni miközben az mantrázzák a lakáj-jogászaik, hogy tartsák be a hatályos 'maffia jogrendet'...mert elnye-bejnye... nincs ebben némi 'huncutság' ??☺ szvsz
sokan gondolták úgy manapság és a kádári rezsimben is, hogy ~'párttagként' belölről jobbá tudják tenni a rendszert, de előbb utóbb rá kellett jönniük erre nem képesek... a megdöbbentő inkább az - mai is, hogy a megalázó vereség után is sokan még mindig foggal-körömel ragaszkodnak és védik a aljas, embertelen, tolvaj maffia pedobindzsizék qrmányát, rendszerét...szvsz
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik2026. 06. 07. 14:43
a kivénhedt muszka medvének lassan kihullanak a fogai és kiszakadnak gennyes mancsából a karmai... végvonaglására méltányosságból kaphatna egy 'altatóinjekciót'...☺? szvsz
ez egy egyszerű kérdés a választók könnyen megértik...: ' orbán miért nem akadályozta meg a paktum elfogadását? ' . ennyi... a válasz ha némiképp bonyolultabb és az abban a formában már a kutyát sem érdekli...(?)☺ hát üdv a pedobindzsik által naponta használt kommunikációs 'veremben'☺...'oszt jónapot' szvsz
az 5.számú pedofülkés párttag mondotta ~2016-ban: „A pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember.” 2022.májusára bizonyára megvilágosulhatott és kitisztult a Pápa elméje is ...és immár egy lakájpatrióta lap - lehet csak hamisitott - egykor volt irományával már mindent is lehet igazolni így 2026 derekán... 'mert alá van írva !! ' ☺?? szvsz
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-16 10:53-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #4855 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Nem tudom kit nevezel fülkés geciknek,de nem is érdekel,az viszont igen,hogy ezt a stílust ne toleráljam.A kocsmai stílust tessék ott gyakorolni és ne egy nyilvános fórumon.