xy2003

Regisztráció: 2021-01-23 19:32:52

Hozzászólások száma: 408

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 20:51


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

6 175
2026. 05. 29. 10:46
1 215
2025. 11. 20. 16:41
1 810
2025. 01. 03. 14:42

utolsó 20 hozzászólás

Financial Forecasts péntek, 20:51
előbb megválaszolta mit hogy megkérdezted:)
Humor péntek, 14:19
ERSTE NetBroker péntek, 12:21
a lényeget meg lehagytad.
Fontos!
A NetBroker GO alkalmazást 2026. június 30-án végleg lekapcsoljuk, így azt követően már nem lesz elérhető.
Financial Forecasts péntek, 10:16
még ma is megy,ezt nem zárolják már:)
Richter topik péntek, 09:56

12300
szép lassan lépdel.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 18:53
egyébként tök normális,hogy záróban majd 1%ot vernek rajta.
Richter topik csütörtök, 18:51

kapja be.
mondjuk a fele certit eladtam elég jó áron.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 18:50
minden nap van ilyen és az eladásnak az a poénja,hogy ezt a tételt meg is veszik:)
Richter topik csütörtök, 12:22

12210
12200-12210
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:58

küld el nekik,hogy te adtál megbízást még sem teljesült.
bent hagytad utána is vagy kivetted?
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:57

azt,hogy a vételi oldalon ott állt-e az erse?
de végül is tök mindegy mert piacin adtad így kötnie kellett volna ha csak később jelenik meg és tényleg bekerültél a könyvbe. 
Richter topik csütörtök, 11:11
ott is van.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:10
ment a kereskedés,bent állt vételi oldalon?
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:50
"Nem csak a TL85re gondoltam hanem bármely certire."
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:40
ha most adnád piacin rögtön kötne/kötnie kéne.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:39
hát ha bent áll vételi oldalon akkor rögtön kötnie kell,ha nem áll bent akkor épp nincs kereskedés akkor adhatod piacin semmi nem lesz.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:32
ha bent áll.
Richter topik csütörtök, 10:30
meddig? van pár certim.
Eurós részvények vitasarok csütörtök, 10:02
emelkedő ék /bár lehetne meredekebb/ amiből lefele szokott kitörni.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 09:52
cert indultak.

friss hírek További hírek