dttamas

Regisztráció: 2022-03-31 09:14:01

Hozzászólások száma: 18

Utolsó hozzászólás: 2026-03-11 19:54


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 327 257
2026. 06. 05. 18:15
36 149
2026. 05. 14. 22:10
11 629
2023. 12. 08. 17:13
22 734
2026. 06. 05. 17:07
43 675
2026. 06. 05. 18:03
401 528
2026. 06. 05. 17:21
262 672
2026. 06. 05. 18:15
2 165
2026. 06. 05. 06:09
45 037
2026. 06. 02. 11:31
9 196
2026. 05. 21. 08:24
6 175
2026. 05. 29. 10:46
3 487
2026. 06. 01. 14:24
174 312
2026. 05. 15. 22:03
40 394
2026. 06. 05. 18:13
3 006
2026. 06. 05. 18:05
768
2026. 05. 22. 18:43
378
2026. 06. 04. 17:39
5 970
2026. 05. 28. 23:07

utolsó 20 hozzászólás

K&H Értékpapír (KBC Equitas) 2025. 04. 18. 15:32
Nekem sincsen, de még is jött.Valami hiba lehet.
K&H Értékpapír (KBC Equitas) 2025. 01. 09. 07:01
A 25-ös TBSZ-n  már  lehet kereskedni a nyitó összeggel is.
Zwack részvény 2024. 07. 16. 22:09
Én akkor vettem,de sajnos keveset.
K&H Értékpapír (KBC Equitas) 2024. 03. 04. 09:10
 Csak nálam nem frissülnek a Xetra-n lévő ETF-ek árai február 22-től pl. VWCE vagy másnál is?
ERSTE NetBroker 2024. 02. 17. 21:08
TBSZ-re utalásnál csak a nyitásnál kell 25000 Ft-ot utalni utána elég a 20000 Ft havonta?
Állami Nyomda 2023. 11. 10. 15:47
1930 Ft
Zwack részvény 2023. 09. 15. 17:46
Ma záráskor 17400 Ft volt  aki akart venni. 
Állami Nyomda 2023. 07. 14. 17:17
KBC megjött!
Richter topik 2023. 06. 15. 13:27
KBC-nél most érkezett!
leves 2023. 04. 03. 17:51
Ez így van, valakinek kell fizetni a banknak.
Kisbüfik topikja 2023. 03. 24. 08:56
Jó lenne ha 11000 környékéig legalább menne!
Kisbüfik topikja 2023. 03. 23. 15:47
Melyik kicsikre gondolsz?
Kisbüfik topikja 2023. 03. 23. 09:22
Azt mindig le szokott maradni!
Kisbüfik topikja 2023. 03. 22. 09:14
Mind a két link jó!

friss hírek További hírek