Topiknyitó: 27400 2014. 06. 24. 12:07

Állampapír  

Szerintem itt már nem a hozamvadászatra gyúrnak hanem a Forint erősödésére játszanak.



Lehet, hogy hozamilag nyernek 2,245-ot de sokkal fincsibb visszavenni az Eurót 295-ön amikor kiszállnak.



Ezért tartja még a Templeton is.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2022. 10. 27. 09:04
Előzmény: #1997  _Macika_
#2000
Indul a gerjesztes. Fogjatok ossze, ugy hatatosabb. Nevetseges.
Na en befejeztem ezt a sok butasagot.
Hathor
Hathor 2022. 10. 27. 09:02
Előzmény: #1994  HARDCORETERROR
#1999
Jol teszitel.
Szivbol orulok neki.
Mondtam nekem mas sikere orom, ugy hogy kar, hogy nem osztjatok meg.
Mit lehet itt irni akkor? AKKn fent van minden, tozsdei hirek BETen, portfolio lehozza. Akkor be is zarhatjuk a forumot.
Nincs mit mondani.
Mit vettem ne mondjam, mennyi van rajta ne mondjam, buktam rajta ne mondjam. Hireket masolgassunk amit lekozol az oldal? Vagy mit lehet? Mire kapok engedelyt?
balentum
balentum 2022. 10. 27. 08:59
Előzmény: #1996  Hathor
#1998
Nekem ma reggelre 20K-val emelkedett az ÁP portfolióm értéke.
Nemsokára lejár egy DKJ pakk és utána továbbit tervezek venni.:)
_Macika_
_Macika_ 2022. 10. 27. 08:57
Előzmény: #1947  Zsugabubi
#1997
alakul!
hisztike nyomja
Hathor
Hathor 2022. 10. 27. 08:57
Előzmény: #1991  HARDCORETERROR
#1996
Na kiirta mindenki magat.
Ti is leirtatok en is.
Nem en kezdem a szemelyeskedest, sot.
Egyaltalan nem akarok offolni, sem ilyen ovodas temat folytatni.
Tu kezditek mindig.
Mi itt még mindig allampapir temaban irunk. Akik nem irnak abban a temaban, rogton jon a szemelyeskedes, meg a multimiliomosok duma, meg miert irsz a forumra.
Nem lehetne mindig az adott temaval foglalkozni?
En maradnek ez a hozzaszolas utan annal.
Koszi
balentum
balentum 2022. 10. 27. 08:52
Előzmény: #1993  Hathor
#1995
"Azert en meg semmin nem buktam."
Esetleg a lottó nyerőszámokat kérhetném???
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2022. 10. 27. 08:50
Előzmény: #1988  Hathor
#1994
ugyan mégis ki nevetett ki, ki cikizett, ki nevezett baleknak, hogy állítólag leépítettél minden pozit?
ki az, aki ennyire törődik a te kereskedéseddel (zelleréva és a sleppjén kívül, mert az teljességgel irreleváns)
Megint az énközpontúság, az önsajnálat, mintha te találtad volna fel a spanyolviaszt.
Csak egy példa a környezetedből, ami téged, ha nem kedvedre való, nem érdekel, nem veszel róla tudomást: a gyermekeim 9 és 12 évesek, az ún. start számlát és az áp vásárlást 2010 júliusában kezdtem, azóta építem ezt szegmensét a portfoliómnak babakötvény és társai formájában, ami a máp+-szal értelemszerűen új értelmet nyert, most pedig szabályosan tobzódunk.
De az, hogy nem osztunk meg minden fingást a fórumon, az nem jelenti azt, hogy más nem jár-kel ugyanúgy nyitott szemmel a piacon.
Hathor
Hathor 2022. 10. 27. 08:48
Előzmény: #1989  tothjoco
#1993
Igen. Az ingatlanpiac is ugy fordul, ahogy gondoltam. Pont terv szerint.
Ott meg mondjak az emelkedest, de korant sincs igy. Nekem mindegy, varjak a 2millios panel arat. 1milliosat sem tudjak kikohogni.
En sem tudom a tutit, mindig elmondom.
Azert en meg semmin nem buktam.
Sem ingatlan sem 1tozsdei termekben, sem allampapir piacon a 14ev forumozas alatt. Nyilvan a napi 20 kozetett otletbol 1-2nem ugy jon be, azt evekig az ember fejere olvassak. 
Na de en azokon is nyertem. Az hogy magasabvan vettek masok, rosszabb atlagarral, nem alj korul, arrol nem en tehetek, hogy az O atlagaban nem tudta nyeroben dobni, en igen, es azzal jon, hogy bukta volt az a befektetes.
Nekem is uj az allampapir piac, nem is tagadom, hogy nem teljes az ismeretem, ezert is kerdezem a tapasztaltabb kollegakat es koszonom meg ismeretuk megosztasat. Nem fogom soha b@szogatni oket, hogy nekik jol megy es tobbet keres, tobb penze van.
En ennek orulok.
Minel tobb a haszna, annal jobban orulok. Ezek meg fanyalognak. Meg kit erdekel. Ha nem erdekli minek lesi allandoan? Ugyanez van Evazellermel. Utaljak a nyeroi miatt. Szerzodesszammal beirja a koteseit, ora perc masodperccel. Persze O a masik fo ellenseg a forumon. Pedig kb egyeduli myero teader most a tozsden nap mint nap.
Mondtam nem erdekel ez sem, csak eng hagyjanak ki a jatekbol. 
A beragadasukkal, frusztralsagukkal, irigysegukkel nem tudok mit kezdeni. Az ebbol fakado rosszindulatbol plane..
Egy nyero tradert kit erdekel mas cseszegetese? Ki szapulja a masikat ezert?
balentum
balentum 2022. 10. 27. 08:46
Előzmény: #1991  HARDCORETERROR
#1992
+++++!!!!
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2022. 10. 27. 08:40
Előzmény: #1961  Hathor
#1991
Én semmi ilyennek nem vagyok a fanja, ezt kikérem magamnak.
A picsogást, a mellébeszélést, az önsajnáltatást és az érdek spammalést, floodolást viszont ki nem állhatom és ha ilyet tapasztalok, annak mindig is hangot fogok adni.
Durván szigorú vagy másokkal, de magaddal elképesztően elnéző és hiperérzékeny, semmilyen önkritikát nem gyakorolsz a 14 éves pf-es múltad ellenére, uh ne csodálkozz, ha egyesek szóvá teszik amúgy sima fórumos kommunikáció formájában (nem elfogadva ezt a házmesterséget, ami néha felüti a fejét benned).
Szelektálsz a hsz-ek között, arra válaszolsz, amihez kedved van, tucatnyi topic bizonyítja mindezt. Embert nem hallottam még ennyit siránkozni, mennyi mínuszt kap(ott), hivatalosan nem érdekel, de figyeled és azt is számon tartod, ki, hogy jár el ebben a témában.
Egy fórumtársunk jól fogalmazta meg nemrég: valami qrvanagy ász áp kereskedőnek állítod itt be magad és úgy gondolod, hogy ez a te kis szemétdombod, ahol mást (egy istenverte fórum lévén), mint hogy mennyivel esett a portfoliód (mert az közérdekű..) egyszerűen nem lehetne közölni.
Ez nem atomfizika -az ég áldjon meg-, nem kell úgy beállítani mindezt, mintha ezt 0-24-ben csinálnád és elvárod, hogy más is ilyen áhitattal közelítsen efelé a pofonegyszerű téma felé, ha az ember egy diverzifikált pf-t visz és van élete a fórmon túl is.
Mindenki a saját tudásának, felfogó és értelmezőkészségének a kovácsa, ennyit tesz áp-t venni, de te hajlamos vagy ezt is túlmisztifikálni, mi több túllihegni.
Kezeld a helyzetet és magadat is a helyén ebben a kis mikrovilágban, és ha valami neked indiferens, tedd azt, amit másnak is olyannyiszor felrósz, ugord át, szelektálj.
Könnyebb és élvezhetőbb lenne mindenkinek, aki ide merészkedik.
balentum
balentum 2022. 10. 27. 08:39
Előzmény: #1988  Hathor
#1990
Nagyon, de nagyon ügyes vagy. Gratulálok a sok nyerődhöz, bár csak hallgattam volna rád.....
Most tudnál segíteni merre kell indulni???
Futur, Nap, Otp....?????
tothjoco
tothjoco 2022. 10. 27. 08:34
Előzmény: #1988  Hathor
#1989
Szerintem jól gondolkodsz, ezért is "követlek". Viszont a lakás topicban pont Te írtad hogy lesz baj és ez kihat majd mindenre. Lassan fordul! csak erre írtam hogy SZVSZ még nem biztoshogy jó a tőzsde!
Hathor
Hathor 2022. 10. 27. 08:30
Előzmény: #1981  tothjoco
#1988
Tavaly levaltottam januarig az osszes tozsdei termeket leepitettem, 2millat hagytam bent tozsden jatszani Bux hatira, mindent attoltam allampapirb. Akkor elkezdtek kinevetni, hogy szaguld a piac, balek vagyok, milyen reszvenypiaci eses? vegyek csak alompapirt, az valo nekem.. jott a cikizes.
Mara mar mindenki veszi, es orulne ha ebben kapna 13%ot, es nem 50-70%os reszveny bukoban ulne.
De a cikizes mindig megy.
tothjoco
tothjoco 2022. 10. 27. 07:15
Előzmény: #1986  Ishar
#1987
Olvasom!
Ishar
Ishar 2022. 10. 27. 07:06
Előzmény: #1982  tothjoco
#1986
Üdv a TRÉKOM-tulajdonosok táborában! Ha van kedved majd időről-időre nézz be a Mtelekom topikba, nagyon jó kis csapatot kovácsoltak ott össze az elmúlt évek megpróbáltatásai. :)
tberki 2022. 10. 27. 05:31
Előzmény: #1984  Hathor
#1985
Akkor arra szamit hogy a fennmarado harom honap adata 20% körül lesz, abbol 14.3 jött ki nekem. 
Hathor
Hathor 2022. 10. 26. 23:07
Előzmény: #1973  bankos
#1984
Azt mondják 14% lesz a 2022es infláció idén, de jövőre is kb ennyit mondott Németh Dávid elemző
Hathor
Hathor 2022. 10. 26. 23:04
Előzmény: #1981  tothjoco
#1983
Köszönöm ca megerősítést 
tothjoco
tothjoco 2022. 10. 26. 22:14
Előzmény: #1971  Törölt felhasználó
#1982
Én is jól emlékszem azokra az időkre! Amikor egy vasárnapi cikkben azt olvastam hogy az egész ország OTP-t akar venni 4000 körül! Aztán lett 1200..Még túl sok a pénz, még mindenki bízik abban hogy minden jó lesz! Ezért -is- olvasom a fórumokat. Én is elkezdtem a részvényfelhalmozást! Vettem 1000 db MTelekomot :))) Lehet hogy lesz egy Mikulás futam de a jövő évre semmi jót nem várok! A részvényekről csak annyit hogy ilyen infla mellet ott is kell nominál és reál árfolyammal számolni mint az ingatlannál! Az ingatlanbedőlések még nem indultak meg....És van akit senki nem tud megmenteni a számlafizetéstől...
tothjoco
tothjoco 2022. 10. 26. 22:00
Előzmény: #1966  Hathor
#1981
Én meg lelkesen olvasom hogy miket írtok! Egyetértek hogy ez egy szakmai fórum, és engem érdekel hogy hogy változik a portfóliód...Szerintem ne foglalkozz a beszólogatókkal. Egyébként ennek a topicnak nem akármiért van most ilyen látogatottsága! 

Topik gazda

27400
27400
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek