"Fura lenne nem menne fel infla euban is meg itt van ez az amatör csapat." --- Bezzeg Nagy Marci meg a MNB-t kirámoló Matolcsy mekkora profik voltak. Az infláció megugrását főleg a Fidesz által bevezetett - kommunista - árstopok szükséges kivezetése okozhatja. Vagy még mindig rettegsz az 1000 forintos benzinártól?