Az elmúlt napokban gondolkodtam egy HelloFriss eladáson és abból Vonovia vételen, de úgy tűnik, hogy erről lecsúsztam. Ez a HelloFriss nagyon nem akar életre kelni, pedig ennyire - talán - nem lehet rossz a cég.
Regisztráció: 2020-03-09 15:20:50
Hozzászólások száma: 5 751
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 12:16
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #93852 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: