Topiknyitó: Toka 2024. 03. 05. 13:01

Toka Club  

Üdvözlet a Toka Club-ban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
GERI-inv
GERI-inv ma, 11:56
Előzmény: #2385  Toka
#2391
Nekem még régről van pakkom, osztalék miatt tartom, tuti nem dobom be most.
raus ma, 11:08
Előzmény: #2389  ronaldinyo
#2390
Melyik a Bárány?
Ukrajna megérdemli 
ronaldinyo ma, 10:53
Előzmény: #2387  raus
#2389
igen fasza egy viperafajzat.biden meg egy haldoklo viperafajzat.orbán meg egy basztato viperafajzat.mind mérgeskigyo
ronaldinyo ma, 10:52
#2388
jo nagy pangás van a tözsdén nem is néze.szeptemberig
raus ma, 10:49
Előzmény: #2386  mcbull
#2387
Ezért kell Trump!
Ő mindenkinek a jobb a tőzsdének is!
mcbull ma, 10:45
Előzmény: #2382  Manufacere
#2386
Csak az a baj, hogy csináltak egy bábkormányt makkmarcival az usákok.  Eladta ukrajnát vagy száz évre előre.  Ember lassan nem lesz aki dolgozzon, de nem is lényeges!
Toka ma, 10:38
Előzmény: #2384  GERI-inv
#2385
...várjuk ki a vásárt a napjáig🙂
GERI-inv
GERI-inv ma, 10:37
#2384
Mol nem sokat esett :)
Toka ma, 09:02
#2383
2 fröccsöt bevettem, hogy jó hangulatban teljen a nap.Még 1et beveszek s indulok haza.
Manufacere
Manufacere vasárnap, 22:08
Előzmény: #2378  rratfai
#2382
 Biztos lesz egy pillanatnyi hatása a gazdaságra, illetőleg a tőzsdére. Viszont rövid időn belül lesz is megoldás a problémára. Ugye itt nem csak mi hanem szlovákia illetőleg csehország sem kap olajat. Namármost nekem az a meglátásom, hogy a nyugati ipart/ autóipart ami kezd kicsit mocorogni azt jelenleg szinte a keleteurópai országok szolgálják ki alkatrészekkel (ugye Mo. Ipara szinte erre épül). Ha nem oldódik meg az olaj ellátás az elkezdi felnyomni az árakat, esetlegesen fennakadásokat fog eredményezni, ami megint ki fog hatni az árak emelkedésére azaz az inflációra. Viszont, ha a keleti régióban elkezd emelkedni az infláció akkor magával fogja húzni az Eu inflációját, amit pedig nem szeretnének. Nekem ez a meglátásom, hogy lesz rá megoldás rövid időn belül. 
Mondjuk most egy kis tőkét viszek át én is ingatlanba, találtam egy jó kis befektetést. 
Geri egyetértek veled, én itthon várok egy kis mozgást holnapra a gyógyszer, olaj és bankpapírokban.
GERI-inv
GERI-inv vasárnap, 21:53
Előzmény: #2378  rratfai
#2381
El is zárta az Ukrajna egy picit a tranzitot… de nem sokáig szerencsére, mert így nem ketyeg a pénz az ukránoknak sem. Lehet nem számít nekik, hogy akkora már a államháztartási deficitjük… nem oszt szoroz.
Szerencsére van üzemanyag tartaléka Magyarországnak, addig remélhetőleg megoldódik , amíg kitart.
O.V. egy elmebeteg… mi lesz a következő? Kimet is meglátogatja és baráti ország lesz? Közös beruházás… XD
Én rajta semmin nem lepődök meg annyira abszurd… de látod ez kell a magyar népnek. USA-nak meg egy Trump…
Toka vasárnap, 21:42
Előzmény: #2378  rratfai
#2380
...csak a piócásember🙂🤣
GERI-inv
GERI-inv vasárnap, 21:23
Előzmény: #2374  Manufacere
#2379
Ők is jobban jártak, szegény öreg elég rozoga volt már. Annak is hálát kell adni túléli a jelenlegi ciklusát…Kamala Harris szerintem semmivel sem esélyesebb, Trump ellen. Trump abszolút szerintem győztes, nagyon szeretik az amcsik mostanában.
Ha Biden marad, ha csak picivel veri Trumpot, és utána lemondott volna egészségre hivatkozva és az alelnök lép a helyére…  
Harrisnek most nagy kampány hajrát kell lenyomnia, bár belegondolok abba, hogy Biden egy kampányt nem tudott volna végigcsinálni. Ez nem az, mint amikor egy elnöki beszédre betanítják… 5 perces közvetítésre. Ezek az amcsi kampánygyűlések nagy bulik, kell ugrálni sokat XD
rratfai vasárnap, 21:14
#2378
Bennetek nem szólalt meg a vészharang?Az ukrán intezkedés az olajimportra vonatkozóan nagyjából az utolsó figyelmeztetés.Nyilvánvalóan minden írott és íratlan szabályt, szöges bakanccsal tiport sárba O.V. a parádés körlátogatásával.Számomra teljesen érthetetlen ez az öncélú ámokfutás.Gyors válasz érkezett.Egy politikai befolyás nélküli kis ország,ami gazdaságilag értelmezhetetlen,ráadásul mindenki haragját még igyekszik is kivívni.Nem szoktam politizálni,de bitang sötét felhők gyülekeznek.Ezen már a propaganda sem tud tovább torzítani.Nagyon sajnálom, hogy így kell látnom.Itt már nem tudom mi segíthet ?!
Toka vasárnap, 20:13
Előzmény: #2374  Manufacere
#2376
Pont most raktam be, de toroltem.
Toka vasárnap, 20:13
Törölt hozzászólás
#2375
Manufacere
Manufacere vasárnap, 20:06
#2374
ronaldinyo szombat, 16:45
#2373
cirkuszt és kenyeret-na mind a kettőből van bőven és az emberiség degeszre tömi magát -mindkettővel és mivel minden hazugság hazugsággal teletömött pocakkal szendereg el előszőr mélyálomban -aztán elszenderűl örökre.
Toka péntek, 22:54
Előzmény: #2370  GERI-inv
#2371
Én is igy gondolom, de már öreg vagyok ha fiatalabb lennek foglalkoznék vele, de már nincs hozzá kedvem.Nagyon nem is néztem utánna.Okostelefont megtanultam kezelni, sokáig az se volt.
GERI-inv
GERI-inv péntek, 22:21
Előzmény: #2368  Toka
#2370
Azzal én sem játszom :) sajnos megfoghatatlan érthetetlen számomra az a bullshit… jövő valutája, de szerintem pont a stabilitás hiányzik belőle, ami egy ideális fizetőeszköz felé támasztanánk. Oké elismerem micsoda ötlet a blokklánc stb… tudom a friss generáció Elon Muskot és jövőt látja benne. Modern aranyként menekülőnek használják. Sajnos az a piac annyira sem szabályozott,mint amin mi rodeózunk nap, mint nap. Azért valljuk be, hogy mekkora kincs, hogy a xetrán ellenőrzött piaci környezetben vagyunk. Lehet mondani ránk akármit, de mi értékes cégeket veszünk adunk… nem pedig álmokat, meg hype-ot. Sajnos amiben már a helyi kismufi is befektető… egy egyszerű futár gyerek… de nem tudja mi azaz RSI14 , crsi, mi azaz index, meg szintetikus befektetési termék…p/e, net income, annyit tud a bitcoin a jövő, már sorry ebből lett az 1929-es válság is. Minden bóvlit el lehetett adni a tömegnek pump And down és ami szép ott legális is. Kripto csoda fórumokon a z gen úgy adja elő a TA-t mintha a saját találmánya lenne.
Mind csak a gyors megggazdagodást látja benne… feleségem öccse is nagy Cripto császárnak érezte magát… utána szép vesztesen elkullogott. Mondtam neki BÉT, Frankfurt, Weiner Börse, NASDAQ , NYSE , de ő okos volt. Ilyen coin olyan coin… igaz naponta duplázott a coin, csak eladni nem lehetett. Mém coin… mondom szerencse mém cég nincs, csak nem működő, vagy alulértékelt. Utána elkezdte magyarázni az NFT-ét, mikor megláttam egy bankár lánya találta ki azt is… mondom megint egy hóbort. Meggyőződésem palimadaraknak van kitalálva. Egy szuper fekete Péter játék, csak az utolsó coin ne nálad maradjon.
Sorry az agymenés rovatomért :) 
GERI-inv
GERI-inv péntek, 21:55
Előzmény: #2366  Purciur
#2369
Opus ha lemegy veszünk :) mára az állományom nekem is nulla. Ha jön EU pénz dögivel feltöltöm magam… de így most nem vonzó.
Toka péntek, 21:54
#2368
Száguldanak a bitcoinok...kár hogy nem ertek hozzá.
Toka péntek, 21:35
Előzmény: #2366  Purciur
#2367
Ja most nem volt sok, 6e db....régi szép időkben volt sok...igazábol azt hittem beesik, beálltam mélyebbre de nem kaptam.Szeretem az Opust.
Purciur
Purciur péntek, 21:17
#2366
Toka úr, olvasom, hogy dobtad az Opust. Eddig pozitív voltál a papírral kapcs, elfogyott a bizalom? Én még tartom.
Toka péntek, 17:36
Előzmény: #2362  Jocek
#2363
Lassan iszogatom, ki van porciózva...most hogy nagy a hőség 1.5 l bort osztok be.Amúgy 1 l-t
Jocek péntek, 17:31
Előzmény: #2361  Toka
#2362
Milyen a fröccs? 
Toka péntek, 17:22
#2361
👍

Topik gazda

Toka
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek