Topiknyitó: Toka 2024. 03. 05. 13:01

Toka Club  

Üdvözlet a Toka Club-ban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo
ronaldinyo ma, 10:05
Előzmény: #1411  ronaldinyo
#1412
ilyen még nem volt-ugyis kiderűl presman embere vagy putyiné?putyin már 3 puccsot megcsinált-orbán-meggyesi és gyurcsány-most ujra orbán-aki elárulta putyint.
ronaldinyo
ronaldinyo ma, 02:33
Előzmény: #1406  Nacky
#1411
Ezek jo ütemet keresnek a betartásra, itt buktatás 2026 ban lesz🚁💊🔐
Nacky péntek, 21:41
#1410
nem tudom hogy  hol érhető el ez a film de péntek vagy szombat esti mozinak ajánlom egy kis borocska mellé  A jóasszony: akiről egy város beszél:                                                                                                  New York, 1930. Egyes nők boldogságot hoznak, amerre mennek, mások akkor okoznak örömet, amikor elmennek. Mrs. Erlynne-re mindkettő igaz: a férjek azt szeretik, amikor felbukkan, a feleségek pedig azt, amikor eltűnik az életükből. Miután az asszonynak nincs tovább maradása New Yorkban, kénytelen más vadászterületre áttenni székhelyét, amit meg is talál a festői szépségű olasz üdülőparadicsomban, Amalfiban, ahol csak úgy hemzsegnek a brit arisztokraták és a gazdag amerikai üzletemberek. Az esély, amit botorság lenne kihagynia az "üzlet" újra indítására, a dúsgazdag fiatal Robert Windermere személyében érkezik el.   https://youtu.be/DFQ7HrSjo7w?si=QCHJquMJ618rQ_n_
Toka péntek, 21:24
#1409
Most, hogy az álommelo alatt szinte elfogyott, igy már minden csodálatos.Most hamarosan megkozelítem a hűtőt.
Toka péntek, 21:21
Előzmény: #1406  Nacky
#1408
Nem kell annyira aggódni.Nem pesti vagyok de tanultam, dolgoztam ott sokat.Gondolom van mobilja.Csodálatos idő is volt, szeretek ilyenkor nagyokat sétálni.Csodálatos este is van, egy finom vörösbort iszogatok, még Madeira-ról hoztam, de ez már a titkos tartalék.🍷
Toka péntek, 21:14
Előzmény: #1401  Nacky
#1407
De igen, ezért is van bent az írásod.It demokrácia van.Azonban nekem megvédenem kell a demokráciàt es nem gyakorolnom.
Nacky péntek, 21:02
Előzmény: #1405  ronaldinyo
#1406
16 éves lány had aggódjak már egy kicsit . nem értem miért  pont pénteken ötkor akar kormányt buktatni a belvárosban, ha pesti vagy tudod mi van ilyenkor a városba 
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 20:47
Előzmény: #1399  Nacky
#1405
viccel.?sokszor volt ilyen -most nem sorolom fel-én mindig megusztam mert nem ilyen időpontokban kelett pesten közlekedjek én még a robbantásokrol sem tudtam a 90 es években-mindig kerültem a bajt-igaz párszor bele kerültem.57 év alatt az nem sok.valaki mindennap benne ül a bajban
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 20:45
Előzmény: #1403  Manufacere
#1404
delta-futur-nord-nutex-voltak szép napok.kiváncsi leszek mellik tör fel?elébb
Manufacere
Manufacere péntek, 20:25
Előzmény: #1398  ronaldinyo
#1403
Én látok benne fantáziát, bár nem hatalmas összeggel.
Nacky péntek, 20:11
Előzmény: #1400  Toka
#1401
most akkor ö már köz szereplő ??? A toka cluba sem lehet bármit be írni ??  😁
Toka péntek, 20:00
Előzmény: #1399  Nacky
#1400
Figyelmeztetés!Nem beszélünk így a leendő miniszterelnökről.🗽
Nacky péntek, 19:48
#1399
A k..... anyukáját ennek a b...... mp nek a gyerek 1 orrát kacskaringózott a városba mire haza buszozott . jőjön rá a szapora  erre a majomra 😤😤😤😤
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 17:19
Előzmény: #1394  Manufacere
#1398
ezt mondjuk 5 éve
Nacky péntek, 17:15
#1397
Ha ferko is ott lesz én is benézek  ha arra járok  😀   😀                                                                             Giorgia Meloni olasz miniszterelnök bejelentése szerint Ferenc pápa részt vesz a G7 vezetőinek idei, Pugliában megrendezésre kerülő csúcstalálkozóján, hogy megvitassák a mesterséges intelligencia jelentette kihívásokat.Giorgia Meloni olasz miniszterelnök bejelentette, hogy Ferenc pápa részt fog venni a G7-csoport vezetőinek idei találkozóján. A megbeszélés témája a mesterséges intelligencia jelentette kihívások lesznek június 13. és 15. között rendezik meg Puglia régióban, Dél-Olaszországban.Meloni kiemelte Ez az első alkalom a történelemben, hogy egy pápa részt vesz a G7-ek munkájában.
Toka péntek, 13:10
Előzmény: #1394  Manufacere
#1395
Igen mert az csak egy fél donaldos rágót ér, vagy egy akciós zsemlét.
Manufacere
Manufacere péntek, 13:02
#1394
Delta most olcsó!! Május elején előrehozott közgyűlés lesz. Szerintem onnan durranhat az árfolyam. Akvizíciókat terveznek amiket részvénnyel akarnak fizetni, ahoz pedig srv szükséges. Mellesleg nem olyan rossz eredményeket hozott a cég.
Toka péntek, 12:51
#1393
Van olyam papir is amibol vehetsz 4 sportszeleter vagy kozel 2kg banant...
Toka péntek, 12:50
#1392
Vedd ami kevesebb mintb1 kb banán vagy egy sportszelet.
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 10:35
Előzmény: #1388  ronaldinyo
#1389
és kommunisták is-ezek mind egy brancs
ronaldinyo
ronaldinyo péntek, 10:34
Előzmény: #1386  Nacky
#1388
na azt elhalgatták -kovidpropaganda volt.ez a sátánfajzatok modszere-propaganda meg az elhalgatás ezt csinálta hitler is de ezt csinálja viktor is
Nacky péntek, 07:23
#1386
Csernobil1986. április 26-án éjjel 1 óra 23 perckor robbanások történnek a csernobili atomerőmű negyedik egységében. Két személy azonnal életét veszti, egyikük a gőz okozta égések, a másik a lehulló tárgyak okozta sérülések következtében. Legalább öt helyen lángok törnek fel, fokozódik a sugárzás, elszabadul a pokol. A vizsgálat később megállapította, miért következett be mindez az erőműben, amely két éven át hiba nélkül működött, s 1985-ben már 29 milliárd kilowattóra áramot termelt. Egy tervezett javítás előtt kísérletet kívántak végezni a 8. számú turbógenerátorral, de nem vették figyelembe a biztonsági előírásokat, sőt, előző nap kikapcsolták a reaktor vészhűtési rendszerét. A reaktor, a diszpécser utasítására – minden szabályt áthágva -, még fél napig vészhűtés nélkül üzemelt.
Nacky péntek, 07:05
#1385
1915. április 26-án írták alá Olaszország és az antant hatalmak képviselői a londoni titkos szerződést, mely a hadba lépés fejében jelentős területi gyarapodást ígért az itáliai királyság számára. Az egyezmény megkötésével III. Viktor Emánuel (ur. 1900-1946) birodalma végleg szakított a központi hatalmakkal, május 23-án pedig hadat is üzent az Osztrák–Magyar Monarchiának.„                                  A békeszerződésben Olaszország szerzi majd meg Trentinót és az Alpokon inneni Tirolt, egészen annak természetes földrajzi határáig, ehhez hasonlóan pedig Triesztet, Gorizia és Gradiska tartományokat, Isztriát a Kvarner-öbölig, Voloscával együtt, illetőleg Cherso és Lussin isztriai szigeteket, valamint Plavnikot, Uniét, Canidolét, Palauzzolit, San Pietro di Nembit, Asinellót, Gruicát és a szomszédos szigetecskéket is megkapja."(Részlet a londoni titkos szerződésből)
Nacky péntek, 06:23
#1384
Istenéltese a toka club Ervin nevű olvasóit : Az Ervin germán eredetű férfinév, jelentése had(sereg)+barát. A név első eleme több germán szóból is származhat, amiknek a jelentése lehet még becsület, örökség, vadkan. Női párja: Ervina. Az 1990-es években igen ritka név, a 2000-es években nem szerepel a 100 leggyakoribb férfi név között.   És boldog szülinapot  Manufacere
Nacky péntek, 06:19
#1383
Mai közmondás:  Az egyiknek nincs étvágya az ételhez, a másiknak nincs étele az étvágyhoz.

Topik gazda

Toka
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek