Nacky

Regisztráció: 2023-12-23 06:12:07

Hozzászólások száma: 2 398

Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 09:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

70 679
2026. 05. 29. 19:01
22 032
2026. 05. 30. 11:02
6 175
2026. 05. 29. 10:46
4 098
2026. 04. 03. 10:35
19 633
2026. 05. 29. 22:28
17 357
2026. 05. 29. 18:34
15 044
2026. 05. 28. 12:54
115 631
2026. 05. 30. 09:28
1 174
2026. 05. 27. 18:43
37
2024. 10. 10. 11:04
6 295
2026. 05. 30. 11:03
258
2026. 05. 21. 16:11
401 331
2026. 05. 30. 10:27
160
2024. 06. 17. 09:54
341
2026. 05. 29. 20:15
261
2024. 05. 26. 07:07
5 414
2026. 05. 21. 13:37
11 822
2026. 05. 29. 10:09
139 629
2026. 05. 30. 10:02
16 748
2025. 09. 17. 20:35
45 036
2026. 05. 19. 05:00
40 274
2026. 05. 29. 21:24
174 312
2026. 05. 15. 22:03
3 538
2026. 05. 15. 15:40
15
2026. 02. 22. 11:40
527
2026. 05. 27. 15:44
270
2026. 05. 11. 18:42
66
2025. 05. 05. 17:28
2 992
2026. 05. 30. 10:21
2 201
2026. 04. 15. 10:41
30 933
2026. 05. 28. 12:19
1 215
2025. 11. 20. 16:41
956
2025. 07. 08. 19:15
22
2025. 10. 11. 10:19
7 130
2026. 05. 29. 21:17
1 018
2026. 05. 06. 15:18
2 075
2026. 05. 29. 21:04
486
2026. 02. 21. 18:56
132
2026. 05. 17. 16:38
7 672
2026. 05. 22. 19:13
768
2026. 05. 22. 18:43
43 608
2026. 05. 30. 10:41
39 621
2026. 05. 29. 10:13

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Wing Nyrt" topikból

A moderálás a "Wing Nyrt" topik #12 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Románozást és a provokációt akkor itt befejezted. Ide szakmai írásokat várunk. Azzal együtt, hogy ez a BTK határát súrolja. Menjél szépen vissza a kocsmatopicodba és ott folytathatod az igénytelenkedést a társaiddal.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-11 07:25-ig (60 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja 2026. 06. 18. 09:16
Ehhez nem kell olyan nagy matematikai tudás, ez nem egy Elliott-hullám, amit két szakértő háromféleképpen magyaráz, majd öt perc múlva meg is cáfol. Ide nem kellenek bonyolult függvények. Ha Rejtő Jenő élne, nem azt kérdezné, hogy „hová tűnt a század?”, hanem azt: hová tűnt a matematikából a száznyolcvanhat milliárd 😁😁😁 ? A szektor kb. 50–56 milliárdos vesztesége után a havi 50 milliárdos lakossági veszteségről szóló elmélet egyszerűen értelmezhetetlen.  Veszteség az üzemanyag ÁFÁ-ján  Heti fogyasztás                                                                                                                      Benzin: = 28,4 millió liter/hét                                                                                                                          Dízel: = 47,0 millió liter/hét                                                                                                                                   A piaci ár és a hatósági ár átlagos különbsége: Benzin: = 60,6 Ft/l Dízel: = 55,8 Ft/l
A kutak és a MOL vesztesége: = 56,5 milliárd Ft (Ez a szektor vesztesége, nem az államé). Az állam kiesése: Az állam szempontjából csak a nettó árra rakódó 27%-os ÁFA számít, ami literenként kb. 12–13 Ft elmaradt adót jelent. A 13 hét alatti teljes ÁFA-kiesés az üzemanyagon: = 12 milliárd Ft
 Kisebb infláció miatti ÁFA-kiesés más termékeken . Az üzemanyagárak átlagosan = 9,5%-kal magasabbak lettek volna. Ez a teljes inflációt kb. +0,6 százalékponttal emelte volna meg. Ha a háztartások fogyasztása egy negyedévben nagyságrendileg 11 000 milliárd Ft, és az árak 0,6%-kal magasabbak:  0,006 × 11 000 milliárd Ft = 66 milliárd Ft Ennek az áfá-ja  0,27 × 66 milliárd Ft = 18 milliárd Ft . Tehát az elmaradt áfa az üzemanyagon: kb 12 milliárd Ft Az elmaradt plusz áfa más termékeken (az alacsonyabb infláció miatt): kb 18 milliárd Ft. Az összesen áfa -kiesés az államkasszából: kb 30 milliárd Ft Az infláció szempontjából: Az ár stop =0,6 százalékponttal fogta vissza az inflációt. Ez a hatás kb. 66 milliárd forinttal alacsonyabb fogyasztási szintet (kiadást) jelentett a lakosságnak az adott negyedévben. Mivel az államkassza és a szektor oldalán összesen kb. 30 milliárd forintos ÁFA-kiesés keletkezett, a lakosságnak viszont 66 milliárd forinttal kevesebbet kellett kifizetnie az elmúlt három hónapban, így nettó 36 milliárd forint plusz maradt a családok zsebében. Ha ehhez a valós nyereséghez hozzáadjuk azt a 150 milliárd forintot, amit a propaganda szerint állítólag „elbuktunk”, akkor hová lett a hivatalos matekból a semmiben lebegő 186 milliárd forint?  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Shopper Park Plus 2026. 06. 15. 15:22
Vétel ELADÁS
 Kumulatív
(db)
Mennyiség
(db)
Ár 
 20020014,20 
 1 07687614,10 
 1 22915314,00 
 1 76353413,90 
 4 9263 16313,80 
 5 18325713,70 
 6 07989613,60 
 8 0121 93313,50 
 8 12010813,40 
 9 7741 65413,30 
Eladás VÉTEL
 ÁrMennyiség
(db)
Kumulatív
(db)
 
 14,30105105 
 14,40502607 
 14,506781 285 
 14,606531 938 
 14,708542 792 
 14,801 0603 852 
 14,902004 052 
 15,009174 969 
 15,102005 169 
 15,501935 362 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 11. 16:51
Azt tudtad, hogy a kamatcsökkenés mögött valójában az áll, hogy a Fidesz az inflációt is sikeresen ellopta 😁😁😁
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 16:26
 A férj meg akarja lepni a feleségét a házassági évfordulójukra. Mivel az asszony óriási Brigitte Bardot rajongó, a férfi elmegy a tetoválószalonba. Kéri a mestert, hogy tetoválja az egyik farpofájára a B betűt, a másikra pedig a másik B betűt. Így ha letolja a nadrágját, ott lesz a monogram: B.B.                  Elérkezik az ünnep este. A férj büszkén behívja a feleségét a hálószobába, háttal áll neki, majd letolja a nadrágját és alsónadrágját.
– Nézd drágám, mit csináltattam neked! – kiáltja büszkén.                                                                                  A feleség odalép, alaposan szemügyre veszi a férje hátsófelét, majd teljesen értetlenül és csalódottan így szól:
– Jó, jó, szívem... de ki az a BOB?!     😁😁😁
Shopper Park Plus 2026. 06. 04. 17:39
100 e 😁😁😁
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 30. 08:31
Az időpontok egy kicsit összezavarodtak. Nem gondolom, hogy a csütörtökön, magyar idő szerint 14:30-kor kiadott amerikai GDP-adatok után pénteken hajnalban jönnek rá a kereskedők százai , hogy MOL-t kell venni🤣🤣🤣. Látom magam előtt, ahogy Mary bökdösi Stevit az ágyban New York-i idő szerint hajnali 3:00-kor : ’Keljél már, te hülye, megindult  a dollár erősödés és a  nagy forinterősödési hullám , MP beszédet mond, lemaradsz az évszázad üzletéről! Addig haza ne gyere, amíg nem veszel egy kis MOL-t meg OTP-t 😁😁😁
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 29. 18:04
A hatezernyolcszáz is benne volt amig a f...s  le nem nyúlta  az osztalékot 😁
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 29. 18:00
 Azért azt az apró kis tényt ajánlom a figyelmedbe, hogy egy százmilliárddal le volt maradva a BÉT forgalma az előző hónapokhoz képest, és ma, a hónap utolsó napján sikerült korrigálnia. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Arról inkább ne beszéljünk, hogy ezért ki a felelős! 😁😁😁😁
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 14:18
A tudomány? Az a tudomány 😁
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 14:05
Nem csak azt , a Diákhitel Központos csávót is aki a Magyar Közút Nonprofit Zrtnél  meg Volánbusz Zrt.volt is igazgatósági tag volt .   🤣🤣🤣🤣🤣
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 13:55
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 21. 13:54
Igen , ilyen a szeretett ország 🤣🤣🤣🤣🤣
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 14. 08:28
Nem lehet lejjebb vinni a jövedékit  !!!! A 480 csak egy volt a sokk választási  hazugsága közül 🤣🤣🤣
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 13. 19:03
A törvényjavaslat ugyanakkor jelentős garanciákat intézményesít e vagyonelemek vonatkozásában. Az Alapítvány tulajdonába adandó részvénycsomag kapcsán rögzíti, hogy annak elidegenítésére vonatkozó szándék esetében az államot vételi jog, valamint e vételi jog biztosítására elidegenítési és terhelési tilalom illeti meg és ilyen módon harmadik személy részére kizárólag akkor kerülhet sor az elidegenítésre, ha az állam a törvényjavaslatban rögzített eljárás alapján nem kívánja megkötni a vonatkozó jogügyletet.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 13. 19:02
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 13. 18:13
2920 talán megfogja 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 13. 13:25
Irány Kétegyháza  😁😁😁
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 19. 19:53
A múlt a jelen, a jelen a jövő, a jövő a múlt.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

friss hírek További hírek