...pont FED döntés előtt jön a Béke-:)))...amikor a ralin a boXba a versenyautó 1 l tartalékkal landol-:)
Regisztráció: 2018-03-18 19:26:51
Hozzászólások száma: 1 030
Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 22:28
János egyetértek ezen állásponttal. Lehet az egész rendszer előbb fog összedőlni ( ha csak előbb nem hoznak Likviditást a Holdról, vagy a Marsról az UFO-k ) , mint hogy a Holdra, vagy a Marsra eljutnánk - az egésznek részemről olyan 'Lengyel Piac' szaga van ahol egy ideig ment az itt a piros-hol a piros Magic játék - ahol csak mindig a Kirakó nyert, vagy a 'beépített' - Bennfentes(ek).
Amúgy nekem az egész gyanús - az Apolló program óta nem volt Ember a Holdon - vajon miért ?...most meg hirtelen igen. Közel 60 éve nem sikerült azt a technikát megépíteni mint '69 -ben ? Hmm...Tényleg volt ember a Holdon?...most meg rögtön a Mars - Gondolat: porszívózzák a pénztárat -:)))