Saylor üzleti modellje hitre épül. Ha Ő ad el több ezer BTC-t a "sosem adunk el BTC-t" hitvallása megdől, és a finanszírozási modellje sérülhet. Saylor a Bitcoin egyik legismertebb támogatója. Ha ő nagy mennyiségben adna el, sok piaci szereplő ezt negatív jelzésként értelmezné (értelmezheti), ami rövid távon eladási hullámot indíthat el. Ha jóltudom most napi 450 db BTC-keletkezik, erre Ő még ráönt 2 hét alatt 4300 db-ot (ez feltételezés, kb ennyi kell az osztalékfizetéshez), akkor már nem is biztos, hogy olyan csekély mennyiségként fogja értelmezni a piac a Saylor eladását. Érdekes napok vagy hetek jönnek ebben is....
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-01-28 22:46-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés