AI lufi...jelenleg nincs meg a nyerő üzleti modell. Az látszik, hogy annyi bevétel nem jön (mert annyit összességében nem
hajlandó fizetni a piac) ami ilyen bődületes beruházásokhoz kellene.
Még mindig abban a fázisban vagyunk, amikor mélyen áron alul adják a tokeneket, az összes AI cég aktuálisan a saját + befektetők pénzét égeti, amit a bevételek jelenleg egyáltalán nem fedeznek, hosszabb távon ez teljesen fenntarthatatlan, már most árat kellett emelni. Ha viszont kilövik az árakat az egekbe a kutya nem fizet érte majd.
Még mindig abban a fázisban vagyunk, amikor mélyen áron alul adják a tokeneket, az összes AI cég aktuálisan a saját + befektetők pénzét égeti, amit a bevételek jelenleg egyáltalán nem fedeznek, hosszabb távon ez teljesen fenntarthatatlan, már most árat kellett emelni. Ha viszont kilövik az árakat az egekbe a kutya nem fizet érte majd.
--
Ha nincs szukseg emberre, mert a robot+ai le tudja gyartani a felso 1 (5? 10?)% igenyet, akkor kit erdekel hogy fognak megelni. Legjobb ha sehogy...