Na NASA etf et eladtam, vettem belole MRVL t. Ennyit az urtechnologiarol:) Semiket megint huzzak meg szerencse hogy betankoltam tegnap Intelbol, Soxlbol meg DRAM bol.
Regisztráció: 2017-05-08 10:44:41
Hozzászólások száma: 1 762
Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 18:11