lngnl

Regisztráció: 2017-05-08 10:44:41

Hozzászólások száma: 1 762

Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 18:11


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Financial Forecasts 2026. 06. 18. 18:11
Na NASA etf et eladtam, vettem belole MRVL t. Ennyit az urtechnologiarol:) Semiket megint huzzak meg szerencse hogy betankoltam tegnap Intelbol, Soxlbol meg DRAM bol.
Financial Forecasts 2026. 06. 18. 14:17
Egyebkent aki quantumban utazik van QPUX etf. 
Financial Forecasts 2026. 06. 17. 19:29
En tartom az egesz pakkom 100 as atlaggal, egyelore nem latom meg hogy el kene adnom.
Financial Forecasts 2026. 06. 17. 17:28
NBIS kozben ATH. En tegnap amugy vettem SOXLt , INTELt es PLUGot. 
Financial Forecasts 2026. 06. 12. 07:32
En tegnap betoltam 20% casht meg a bejelentes elott. 
Financial Forecasts 2026. 06. 11. 13:51
Tegnap egyebkent lehet hogy SOXL fordult a 0.5 os fiborol. 
Financial Forecasts 2026. 06. 10. 09:41
Ugyanerre a feltetelezsre alapozva en a tegnap SOXL daytradembol bent hagytam egy keveset hatha pre market meghuzzak. 
Financial Forecasts 2026. 06. 09. 18:31
Quantumosokbol eldobaltam, DRAMot es FSLR t is. Nem tetszik nekem ez most… Gondolom holnap reggel minden gap uppal nyit majd…
Financial Forecasts 2026. 06. 07. 07:12
Biztosra vettem hogy lesz valami hetvegen amivel felbeszeli a piacot, Space X ipo hetet nem lehet meg egy ket nap ekkora zakoval kezdeni….
Financial Forecasts 2026. 06. 06. 07:13
Space X ipo miatt nem hiszem hogy sokaig esnenk, en is azon a velemenyen vagyok hogy sokan likvidatak pozikat hogy space x et vegyenek. Hetfon kiderul. En tartok tovabbra is mindent, meg tartom a 20% casht is.
Financial Forecasts 2026. 06. 03. 13:35
Mi az osszefugges a SPCE es a SpaceX IPO kozott, azon kivul hogy a sok okos elkezdte redditen tolni a SPCE-t mint SpaceX stock? A SPCE siman egy meme stock lett, ami inkabb entertament iparag mintsem space. A Space X meg egy mukodo ceg mukodo uripari technologival plus AI. (En sem ertek egyet a Space X ertekelesevel egyebkent)
Financial Forecasts 2026. 06. 02. 09:08
Tegnap az NBIS-t megint jol meghuztak.
Financial Forecasts 2026. 05. 29. 08:09
Solar es energia cegek nalam is tulsulyosak a portoliomban. FSLR, GEV, ENR mar regota mennek es menni is fognak meg. 
Olajban es Gazban mar ennyire nem hiszek.
Financial Forecasts 2026. 05. 29. 07:33
Nem tamado jellegel mondom, de aztan nehogy a spacex sztori is elmenjen melletted ugy mint az semi es az ai tette az elmult evekben mikozben RIGet gyujtogetett mindenki. 
Egyebkent azt sem szabad elfelejteni hogy a googlenek van 7% reszesedese tehat kozvetettem erintett lesz. Illetve minden mas ur papirt is megfognak huzni. Erdemes mar most ranezni a majdnem semmit nem ero Virgin Galacticra.
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 18:41
Gratula!
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 18:28
Holnap meg fomo, hetvegen trump alakit valamit es jovohet eleje piros, taco kedd es megyunk fel. Ezert daytradelek csak manapsag eleg nagy tokevel.
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 18:17
Egyebkent meg Snowflaket senki sem emlitit itt pedig azt is meghuztak ma eddig 37% al, es kicsit mas kaliberu ceg.
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 18:15
Megneztem a weboldalat most, tenyleg hasonlo kaliber 161 alkalmazott…
Nekem nincs bajom az ilyen fomo tradekkel, en is szoktam csinalni, csak az ilyen cegekbe nem erdemes bele ragadni es a helyen kell kezelni oket.
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 18:02
En a felet eladtam par napja, ma az alb felet is. A lithium ara sem segit.
Financial Forecasts 2026. 05. 28. 17:54
NBIS-t tovabbra is huzzak, egyebkent en vissza szalltam Fang ba par napja, Lithiumosokat is csokkentettem es quantumot bovitettem. 
Egyebkent akik birjak a magas kockazatu etf eket nezzenek ra a NASA -ta es a  QPUX-ra, persze mindenki sajat kockazatara. 

friss hírek További hírek