Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lizi
Lizi hétfő, 09:49
#5740
Mostmár belépni sem lehet ebbe a szarba.
Commodore64
Commodore64 hétfő, 09:48
#5739
Ez a cég nagyon gáz.
Lizi
Lizi hétfő, 09:44
#5738
Most jöt meg egyszerre 8 megerősités, azt sem tudtam melyik micsoda! Rohadjon meg ez a szemét kh broker. Ezzerl bbetelt a pohár, viszem el innen a a kh-tol, mocskos szemét tróger banda.
mereszZenesz hétfő, 09:42
#5737
Sikerült ötödjére
mereszZenesz hétfő, 09:40
#5736
Nem lehet kereskedni. Most probáltam megbizást adni... Durva....
eszpe2 hétfő, 09:38
#5735
Mobilról nem lehet belépni: “Hiba. Nincs internet kapcsolat, vagy a kapcsolat gyenge.”
.
De, kedves KH Értékpapír, van internetkapcsolat (egybeírjuk), és nem is gyenge. Megint a rendszeretek szar.
Adelchi
Adelchi hétfő, 09:32
Előzmény: #5732  atikasz
#5734
Ez egy rakás feka, nem lehet mobilon belépni
Lizi
Lizi hétfő, 09:28
#5733

Nem jön mobiltraderre a tranzakcio megerősités!!!
Ki fogja kizetni az ebből eredő károkat???
atikasz hétfő, 09:19
Előzmény: #5729  Commodore64
#5732
én sem tudok belépni.
mereszZenesz hétfő, 09:17
Előzmény: #5729  Commodore64
#5731
Megbízást nem adtam arról nem tudok nyilatkozni
mereszZenesz hétfő, 09:16
Előzmény: #5729  Commodore64
#5730
Működik csak lassan léptetett be
Commodore64
Commodore64 hétfő, 09:15
Előzmény: #5728  Nacky
#5729
Sziasztok,
nektek megy a Trader? Sem mobilon, sem a gépen nem tudok belépni.
Nacky csütörtök, 20:45
Előzmény: #5727  diomail
#5728
itt is vannak kisebb problémák , január óta vannak folyamatos fejlesztések, néha vannak akik nem tudnak belépni a mobiltraderbe ,sok minden nem frissül időben de nem olyan vészes  ,  certi  kereskedés az ezüst topikban nagyon pörög és nagyon segítőkészek is , szerintem egy khértékpapíros  ott jobban  tud segíteni neked ebben .
diomail csütörtök, 20:19
Előzmény: #5726  Nacky
#5727
Az Erste brókert eléggé fikázzák a fórumon, ezért gondolkodom inkább a KH-n. A BÉT-en kereskedett certik szerintem elérhetők (a KH honlapon ki is van írva). CFD nem érdekel, nem daytradelek, de a magas tőkeáttét miatt nem is évekre vásárolok, 2-6 hónap után általában valamennyit realizálok. Inkább a technikai hibák érdekelnek, előfordul-e a KH kereskedési rendszerében leállás, főleg hosszabb (15-20 percet meghaladó) teljes elérhetetlenség, és ha igen, akkor van-e egyéb csatorna, ahol a kereskedési szándékot jelezni lehet. Az Ersténél bejelentkeztem egy demo-számlára és másnap felhívott egy bróker és közvetlen tel.számot adott, amin baj esetén őket el lehet érni. Na ez teljesen hiányzik az OTP-nél és az internet bankon (chat) tett bejelentésemet nem óhajtják kereskedési szándékként értelmezni. 1 misit buktam az OTP Direktbróker 4,5 órás (!) leállásán. Még egyszer nem szeretnék... 
Nacky csütörtök, 20:06
Előzmény: #5725  diomail
#5726
Ha magyar részvények akkor  KHertekpapir vagy erste a leg olcsóbb . certik nekem nincsenek ezért nem tudom hogy itt megtudod e  ugyanazokat venni mint az otp be ? Ha erste ott még lehet okoskodni a Erste Future Befektetési Programmal .
diomail csütörtök, 19:53
Előzmény: #5724  Nacky
#5725
Magyar részvények, de főleg certifikátok (Erste által kibocsátottak), leginkább részvényhez kapcsolt certik, néha áru-certi. Külföldi részvényeket 1-2 éven belül tervezek  vásárolni. 
Nacky csütörtök, 19:50
Előzmény: #5722  diomail
#5724
szia milyen papírjaid vannak ? magyar részvények, európai , amerikai részvények vagy etf-ek ??
ronaldinyo csütörtök, 19:35
Előzmény: #5719  Guznyuc
#5723
gondolom jövöre lesz kész
diomail csütörtök, 19:29
Előzmény: #5714  Guznyuc
#5722
Bocs a kérdezősködésért, de érdekelne a KHertekpapir rendszere, de nem tudom érdemes-e átváltani. OTP Direktbrókernél vagyok, de itt több órás (!) leállás is előfordult, az Így keletkezett veszteséget azonban nem szándékoznak kifizetni. Érdemes KH-hoz átmenni? A rendszer elérhetetlensége előfordul itt is? A tranzakciós díjak jóval alacsonyabbak, mint az OTP-nél. Ha mégis előfordul működési hiba, akkor van valamilyen csatorna, ahol a kereskedési szándékot jelezni lehet? Előre is köszi a választ.  
Guznyuc
Guznyuc csütörtök, 16:45
Előzmény: #5720  fhbl
#5721
Szuper...

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek