Nem tudom, láttok valami bíztatót? Nem akarják összeszedni magukat a hadi papírjaim. Össze-vissza bővítek, de kezdem unni. CSG is katasztrófa, szerencsére ahhoz nem nyúltam.
Nem említette. Ruszin-Szendi Romulusz viszont azt mondta, hogy nem fizetik ki a 35 mrd-ot. És azt is mondta, hogy nemzetbiztonsági kockázatot jelent egy olyan cég, akinek nem csak a szövetségesek a partnerei. Ha ide fektettek, tájékozódjatok folyamatosan, ez most ingoványos terep.
Én úgy érzem lejtmenet lesz ezüstben, aranyban. Már gold célárakat is kezdik átgondolni, lefelé módosítani. Továbbra sem veszek, tartok egyiket sem. Amúgy a legtöbb BÉT topik meghalt Farkasfű nélkül, itt is nagyon hiányzik.