Valiz

Regisztráció: 2023-12-14 11:19:23

Hozzászólások száma: 5 379

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 13:58


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

139 630
2026. 05. 30. 11:46
1 326 690
2026. 05. 30. 11:33
3 486
2026. 05. 18. 09:10
401 332
2026. 05. 30. 11:16
177 430
2026. 05. 29. 17:39
222
2025. 04. 24. 14:15
40 274
2026. 05. 29. 21:24
50 661
2026. 05. 29. 17:23
4 098
2026. 04. 03. 10:35
527
2026. 05. 27. 15:44
4 702
2026. 05. 30. 01:22
13 883
2026. 05. 29. 23:01
2 075
2026. 05. 29. 21:04

utolsó 20 hozzászólás

Ezüst szerda, 13:58
Látod Beze? Ezt szoktam mondani. 
Wizz Air részvényesek topikja szerda, 12:26
Kiolvadtam :-) Remélem sokan mások is. Most akkor gyerünk előre. 
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik szerda, 12:16
Szívás az egész Rheinmetall. Bővítettem részvényt, de 900 alá is benézhet. 
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok hétfő, 17:53
Tényleg, hol vagy mostanában? 
Nálam is van NOK, érdekelne mit tervezel vele, illetve látsz-e valami lehetőséget a norvég tőzsdén
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik 2026. 06. 12. 14:04
Köszi a türelemre intést. Tudjuk, tudjuk ezt, csak lassan megy az idő. A félelem pedig nem múlik, hogy esetleg mehet még sokkal lejjebb is az ár. 
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik 2026. 06. 12. 13:17
Nem tudom, láttok valami bíztatót? Nem akarják összeszedni magukat a hadi papírjaim. Össze-vissza bővítek, de kezdem unni. CSG is katasztrófa, szerencsére ahhoz nem nyúltam.
Ezüst 2026. 06. 11. 22:27
Béke lesz a jövő héten állítólag. Száguld minden. 
Ezüst 2026. 06. 11. 13:23
Én tegnap cseréltem le adat előtt a TL047-et 43-ra. Nem vagyok most optimista. Kár volt szembemenni magammal, és hozzányúlni korán a vétellel. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 16:16
Ne engem vonjatok kérdőre, nem én mondtam. Tényeket írtam, ezt mondta a miniszter. Mínuszokat sem értem, csak információt osztottam meg.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 16:12
Elnézést, ha így érzed, nem ilyen megjegyzésnek szántam. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 16:06
Nem említette. Ruszin-Szendi Romulusz viszont azt mondta, hogy nem fizetik ki a 35 mrd-ot. És azt is mondta, hogy nemzetbiztonsági kockázatot jelent egy olyan cég, akinek nem csak a szövetségesek a partnerei. Ha ide fektettek, tájékozódjatok folyamatosan, ez most ingoványos terep.
Ezüst 2026. 05. 15. 12:32
Igen, én is ettől félek. Bár van egy új FED elnök, még várnunk kell milyen irányba indul.
Ezüst 2026. 05. 15. 11:52
Szóval 76-ig? Vissza kellene rázódnom egy kicsit ide. Már ellepi az agyamat a hadi és nukleáris ipar.
Ezüst 2026. 05. 15. 11:51
:-) az bizony. Én is alig bírom ki.
Ezüst 2026. 05. 15. 08:18
Hú, ez most nem semmi. Az elém került elemzői rajzok pillanatok alatt mentek a kukába.
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik 2026. 05. 08. 19:17
Én is nehezen értem, és kezd elegem lenni belőle. Volt a charton egy fej-váll, akkor kellett volna realizálni, és jó időre elfelejteni. 
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik 2026. 05. 08. 10:25
Rheinmetall célárát JP Morgan jelentősen csökkentette. Nem optimista a hangvétel. Ráadásul magával húzta  a többi papírt is. Renket próbálok bővíteni.
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik 2026. 05. 04. 17:53
CSG-vel problémák vannak, nem fest jól, és rossz hírek veszik körül.
Ezüst 2026. 04. 30. 10:42
Igen. Én sem látom az irányt  a legtöbb termékben, ezért óvatosságból kivárok. 
Ezüst 2026. 04. 29. 20:55
Én úgy érzem lejtmenet lesz ezüstben, aranyban. Már gold célárakat is kezdik átgondolni, lefelé módosítani. Továbbra sem veszek, tartok egyiket sem.
Amúgy  a legtöbb BÉT topik meghalt Farkasfű nélkül, itt is nagyon hiányzik. 

friss hírek További hírek