bikkmakk

Regisztráció: 2021-12-28 19:39:45

Hozzászólások száma: 702

Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 18:11


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

177 430
2026. 05. 29. 17:39
43 609
2026. 05. 30. 17:27
100 860
2026. 05. 30. 17:01
11 629
2023. 12. 08. 17:13
401 336
2026. 05. 30. 19:35
262 435
2026. 05. 29. 17:05
7 908
2025. 05. 28. 16:10
6 518
2026. 01. 25. 13:38
6 190
2026. 05. 29. 11:35
17 357
2026. 05. 29. 18:34
8 289
2026. 04. 18. 18:43
4 098
2026. 04. 03. 10:35
6 175
2026. 05. 29. 10:46
70 680
2026. 05. 30. 18:12
9 196
2026. 05. 21. 08:24
97
2026. 04. 20. 23:33
211 166
2026. 05. 30. 23:05
84
2025. 12. 30. 14:49
139 653
2026. 05. 30. 23:09
2 075
2026. 05. 29. 21:04
3 541
2026. 05. 30. 14:38
1 326 709
2026. 05. 30. 22:49
34 812
2026. 05. 29. 15:36
5 014
2026. 05. 29. 16:55
2 987
2026. 05. 30. 18:18
22 691
2026. 05. 29. 09:57

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! péntek, 18:11
2 billiárd fölötti kapitalizáció! Musk hànyadszor csinál hülyét a népekből?! Tizedét, ha éri ez a cég. 
ERSTE NetBroker péntek, 17:18
Egyetértek, teljesen zagyva a tervezése adattartalmat illetően. Borzalmas.
ERSTE NetBroker péntek, 13:05
Panaszt tettem neki, elhajtottak udvariasan. Pár éve még ilyenkor jóváírtak pár havi előfizetési díjat. Most semmi. Azt írják: "Már rendben működik az új telefonos applikáció is, az ErsteMarket Go."
Nos, el is dőlt innen, az idén lejáró TBSZ után tiplizek tőlük.
OTP részvényesek ide! péntek, 09:11
Mobilon? Nekem nem megy.
ERSTE NetBroker péntek, 09:06
Tegnap 4-szer kellett  az app-ot teljesen elölről kezdenem, hogy beléphessek, sokszor nem sikerült. Ma sem lehet belépni. Megy a panasz nekik azonnal. Minősíthetetlen szolgáltatás, fizetőseen.
ERSTE NetBroker csütörtök, 14:16
Előbb beengedett a mobilon, most hálózati hiba. Fizetős szolgáltatás!
Richter topik csütörtök, 09:47
Igen. Elvileg ma kezdik kifizetni.
ERSTE NetBroker csütörtök, 09:04
Mobilon nem megy!
OTP részvényesek ide! szerda, 11:08
Ő is a NER-ről ír. Alapítvány!
AutoWallis Nyrt+topic kedd, 12:33
50 fillért! 147.5, 1.2 m óriási forgalommal.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 08. 17:01
Es még le is kötik majd. R 40500
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 20:01
Donald kacsa nem tudja, hogy a piac kamatemelésre következtet.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 17:00
40850-el indulunk neki a záró szakasznak.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 04. 17:07
40700
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 17:05
41070
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 16:53
Nálam is egész nap dadog, nem frissít árfolyamot. Írok egy reklamációt nekik. Ezért kell fizetni, amikor az amcsi simán élőben jön ingyen? Ja és horror kötési díjak mellett!
R. 41160. (és majd lekötik)
Mtelekom 2026. 06. 03. 16:33
NER bankkal nem foglalkozunk.
Richter topik 2026. 06. 03. 09:09
12100
Richter topik 2026. 06. 03. 09:04
12090
Richter topik 2026. 06. 03. 09:02
Még sehol 

friss hírek További hírek