Panaszt tettem neki, elhajtottak udvariasan. Pár éve még ilyenkor jóváírtak pár havi előfizetési díjat. Most semmi. Azt írják: "Már rendben működik az új telefonos applikáció is, az ErsteMarket Go." Nos, el is dőlt innen, az idén lejáró TBSZ után tiplizek tőlük.
Tegnap 4-szer kellett az app-ot teljesen elölről kezdenem, hogy beléphessek, sokszor nem sikerült. Ma sem lehet belépni. Megy a panasz nekik azonnal. Minősíthetetlen szolgáltatás, fizetőseen.
Nálam is egész nap dadog, nem frissít árfolyamot. Írok egy reklamációt nekik. Ezért kell fizetni, amikor az amcsi simán élőben jön ingyen? Ja és horror kötési díjak mellett! R. 41160. (és majd lekötik)