Ahogy többen írták már e topikban is, addig nem lesz ez normális cég, amíg nem lesz lecserélve H. Kerékkötője a cégnek, a NER része volt, hazudozás/ferdítés minden téren (horvátok, orosz olaj...), nem transzparens tájékoztatás, mutyik (alapítványok, foci...), miközben vaskos javadalmazást tesz el, ugyanakkor milliárdos közpénz támogatásokat is bezsebel. Mi van NIS-el, a kóolaj import diverzifikációjával, INA, Batta mikor fog már működni...??? Kérdezem, mint részvényes.