Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
geza77
geza77 ma, 09:54
#75480

A FO$rinton kívül mindenki nagyon optimista! Hű a román lej és szerb dínár! Lenne tőlük mit tanulni! Őket nem zavarja a háború? pedig a románok ukránokkal közös határa kb ötszöröse a magyarénak, és a háború is közelebb van hozzájuk geokilométerileg!
FO$rint                      395.679    +1.724    +0.44%
zlotyi                              4.2941  +0.0045  +0.10%  
korona  (nem vírus)   25.4506  +0.0332  +0.13% 
ződhasúEUR                 0.9255  +0.0018  +0.19% 
román lej                      4.9759    -0.0001   0.00%  
szerb dínár              117.047       +0.001   +0.00%
Josti ma, 09:52
Előzmény: #75471  Fsociety
#75479
Ha nem úgy jönnek a számok, akkor talán vége lehet a rendeleti kormányzásnak.
Fsociety
Fsociety ma, 09:49
Előzmény: #75477  EURHUF_goes_to_haven
#75478
Amit eddig,csak atomeromu es onkori penz nelkul. 
Előzmény: #75476  kisvasutas
#75477
Paks-on majd most mit fognak csinálni ? Elvették az Önkori pénzét, cserébe egy atomerőmű mellett laknak ....
kisvasutas ma, 09:32
Előzmény: #75471  Fsociety
#75476
Márpedig foci akkor is lesz ha beledöglik az ország ! Az önkorik meg termeljék ki a bevételeiket a közmunkásaikkal :) 
geza77
geza77 ma, 09:19
Előzmény: #75474  geza77
#75475
Havalóban  jól menne a zórSzágGbann, akÓrr van akit nem nudlinak, hanem szilvásgombócnak hívnának, abban van jó tartalom, nem üres, száraz, ízetlen magában! Üresen szénhidrát vitaminok, ásványi anyagok nélkül.  
https://imgur.com/a/qW5SDCo
geza77
geza77 ma, 09:11
#75474
Tegnap árral szemben erősödött a csüngőhasú pöngő (az optimista havi záró beállításra) hogy a randzséja megmaradjon.  
https://imgur.com/a/ttMlxox
Máma meg magasan felettük szabadesésben!! EJJJ rutyutyutty hová tűnt az optimista lendület? negatív lendületben a FO$rint!

https://imgur.com/a/o3Yig1B
geza77
geza77 ma, 08:54
#75473

Kicsit kakilón penderítették azzal a bizonyos lószerszámmal a FO$rintot máma reggelre... A tegnapi optimista kép mára szertefoszlott és megy le a fajanszban! 
https://imgur.com/a/uVMp0wg
Fsociety
Fsociety ma, 08:18
Előzmény: #75463  Nudli
#75470
Annak milyen logikaja van,aki minimum 3 accounttal irogat egy anonym.forumon,mert egyreszt romma tiltjak,masreszt azt hiszi,nem ismerik fel,mert annyi eszed sincs,h a ket accountnak legalabb eltero stilusa legyen. Eleg ranezni a megafon hirdeteseire,latszik a szint,ami egyben a szint,amit kepviselsz itt. Fontosnak erzed magad,velemenyvezernek,de igazabol csak rohognek rajtad,amitol erosen frusztralt vagy. 
Előzmény: #75467  N0MAD
#75469
Igen. a Ft túl erős... de majd tesznek róla a fiúk, mert jó irányba nem igazán mutat most mikro és makro környezetben sem semmi. 
Se politikailag, se gazdaságilag, költségvetés romokban, jegybank hiány az égben, és lassan jönnek a választások is.. demográfiai változások, nyugdíjj nem fenntartható pályán, de majd kitalálnak valami okossat. 
Előzmény: #75465  EURHUF_goes_to_haven
#75468
Nem értem ezt az ember optimista...
Igen befektetésekben is elsősorban a elérhető (max) kamatot nézi és nem a kockázatokat aztán jön a meglepetés.
Én most egy olyan helyzetben vagyok pl , hogy 1-2 hónap múlva számlán lesz a pénz, hogy ha akarom tudom végtörleszteni a hitelemet. (nem fogom megtenni még) legkorábban december, de most azután, hogy látom a környezetemben (németország) hogy rengeteg cég (többet tudok mondani amelyik igen mint amelyik nem) alkalmaz rövid munkaidőt, bocsát el részlegesen, vagy jelent csődöt, vagy szervezi át magát.
A kiadási oldalt elkezdtem vasmarokkal fogni (pedig nem panaszkodhatom, van mit a tejbe...).
És a hitelt is nagyon valószínű,hogy fogjuk hagyni elinflálódni. (azaz húzzuk még 1-2 évet, amit nekem optimista módon jó esélyel az EURHUF romlás majd betakar), de ha nem az se baj, mert ebben a környezetben felellőtlen döntés lenne 0 -zni magam, ha lehetséges, hogy akár az én munkám megszűnhet..  (benne van a pakliban, optimista ember nem is gondol rá, pedig simán dobhat ilyet a gép).
Tanúság ? Optimista vagyok, várom hogy jöjjön minden hónapban a pénz, forgatom, de likviden tartom egy részét, és van B-C-DZS tervem is. 
Ha neadj isten munkanélküli lennék én is és valami csoda folytán a feleségem is, akkor 9-12 hónapig albérletet és hitelt ugyanúgy fizetve tudok élni.(jelenlegi kiadásiszinten) (hitel számlán bőven van annyit, hogy ha akarom azt is tudom tolni de akkor 0,2% al magasabb kamatot kell fizetnem, hogyha nincs meg a havi beérkeztetés).
De semmi baj, te legyél optimista, add fel a lottót és várd a sültgalambot... Csak ne lepődj meg ha galamb helyett valami más jön.. mondjuk egy ordas nagy lószerszám ami a fogaid 80% át viszi... 
N0MAD ma, 07:47
Előzmény: #75466  geza77
#75467
Ne morogj csak hüsz-harminc aktív éved van! Igaz hogy egy egyetemet végzett valaki kb akkori éri el a karrierje csúcsát, de ezt hagyjuk is. 
Akkugyár szalag mellett már lehet lassú az ember, nem tudom , szerencse hogy korábban kezdheti a munkát így 35-45 éves addigra.
Szóval ne morogj, a kormány megvéd, mato zseni, a forint túl erős.
geza77
geza77 ma, 07:29
Előzmény: #75465  EURHUF_goes_to_haven
#75466
Az optimista dolgozzon napi 2 műszakban és ne kérdezzen, ne foglalkozzon semmivel és örüljön annak, hogy nem fagy éhen ezek után, mint a németek! Ha ezek után kijut a magyar csapat az eb re az iszonyat teljesítmény és világszenzáció, majd amikor elpics@zzak őket, az sem szégyen és szép volt fiuk! Örüljön, hogy csilliárdokból finanszírozva ebből is csak ennyi lesz! Ők nem is lopnak csak igaz magyar kézbe akarnak mindent biztonságba tenni ;) majd a fizetéseket éhbéren tartva elevenen kizsigerelve kihasználni a népet!
Előzmény: #75463  Nudli
#75465
Reméld a legjobbat, de készülj a legrosszabbra.. ha érted..
Optimista ember ? mit csináljon ? vegyen lottót ? vagy remélje, hogy majd Orbán meg a vej meg a Tóni meg a Lölö nem lop majd annyit és marad is esetleg valami az országból ?? 
N0MAD ma, 06:50
#75464
Vajon tizes skálán hányas szinten ostoba az aki ha meghallja hogy az ember elégedetlen valamivel, akár az időjárással vagy a golábalis felmelegédesel, rögtön azzal jon hogy “mert sikertelen vagy és dualis és nem látod milyen nagyszerű a kormány”
Komolyan ha egy papagáj csak ennyit tudna…… és még az ait-t szidják hogy ostoba és repepitív. 
Mindegy akkugyár még nem robotosított szerencsére.
Nudli
Nudli ma, 05:03
Előzmény: #75461  Fsociety
#75463
Dualis agy. Logikad alapjan tehat ha en toni akkor te a soros felek fizetesi listajan leledzel. Megolgozol/tok a penzedert a dekadens  hangulatteremtes az alap hatterfestes elvarhato,  kozeppontba helyezve a mink tisztan latjuk a sötét jovot  az armaggedont  targykort Bosch szeru megjelenitessel.  Aki szabad annak nem kotott az agya. Valodi befekteto tenyekkel dolgozik.  Normalis ember optimistan tervezi eletet. Mar mondtam kb 20-30 aktiv ev van az embernek a celjai eleresehez. Sokan keson ismerik fel es ragorcsolnek a hajo elment. 
stolz
stolz ma, 00:59
Előzmény: #75441  FR73
#75462
Nem is lesz semmi. A sok ócska jobbágynak tökéletesen megfelel ami van. Avagy előre a proletárdiktatúra útján...
Fsociety
Fsociety ma, 00:24
Előzmény: #75460  Nudli
#75461
Mondod ezt kinos magyarazkodas utan. En sohasem lattam benned semmit,csak a ki tudja hany accountodat,ami onmagaban kinos. Dehat igy tobbet tejel a Toni,ertem,nehez idok jarnak mostanaban.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók