Fsociety

Regisztráció: 2021-05-17 10:27:20

Hozzászólások száma: 11 865

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 11:32


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 3
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

100 843
2026. 05. 30. 12:10
139 630
2026. 05. 30. 11:46

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Állampapír, tőzsde, befektetés." topikból

A moderálás a "Állampapír, tőzsde, befektetés." topik #319 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Máshol szemelyeskedj

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-05-02 17:16-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
máshol kellene bohócozni
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-28 09:05-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-07-25 08:22-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-09-14 03:26-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Gazdaság" topikban - 2024-11-08 01:47-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Gazdaság" topik #23 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Troll
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-12-23 23:46-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2025-03-07 23:07-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #29892 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Pihi
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-23 07:50-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Állampapír tulajok" topikban - 2025-04-23 08:57-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Állampapír tulajok" topik #30924 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Más válaszolt rá miért.
Én is szóltam

"Én ennyit nem írtam a forumba az elmúlt 5-10 évben összesen .Az dühít fel hogy ez a 3. Állampapír topik amit egyesek szét trollkodnak . Valamikor rengeteg Rába részvényem volt . Már nincs egy sem . Néha benézek a Rába topikba nosztalgiázni. Olvasok , de be nem írnám hogy milyen hülyék az ottaniak ,az ő döntésük.Szerintem ez a topik leginkább arról kellene szoljon amit ktamask csínál . Nem értek mindig egyet vele de ő az előnyökről és a hátrányokról beszél ,számol. Vannak előnyök .Azért veszük mert bizonyos élethelyzetben ez a logikus . És jön pár ember aki nem ismeri a helyzetünket és le fidesz bérencez nem gondolkodással vádol lenéz .Ki lehet számolni hogy pl a lesajnált MÁP+ is van amikor megéri. Ha valaki ezt vitatja mondjon érveket,ez lenne a topik célja,,nem a pedofideszezés . Részemről a vita lezárva"
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-28 07:42-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-05-28 13:41-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-06-07 16:59-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-08 19:04-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A következő fizikai fenyegetésnél kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-08 07:08-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-29 21:22-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-10-16 19:16-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Eluntuk az óvodát. Eljött a csoportos felfüggesztések ideje. Akit ez nagyon bánt, azt nem tartóztatjuk. Nem kérünk visszajelzést, a feljelentgetések 90%-a tőletek jön, erre sem időnk, sem kedvünk nincs. Cseréljetek telefonszámot, vagy oldjátok meg máshogy.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-11-19 18:53-ig (30 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-12-22 09:38-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-25 09:06-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-14 06:20-ig (40 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-15 18:48-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-15 06:51-ig (60 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-07-16 11:44-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 16. 11:32
Olaj szepen csordogal lefelé,Putyin mester biztos nem boldog,hogy csappannak a bevetelek,mikozben zsugorodik a gazdasag. Kemeny dolog a különleges hadművelet. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 11:31
Hagyd, a platán fák nem egymas mellett,hanem egymás alatt vannak náluk,hogy elférjenek. Az AI néha tud hülyeséget irni,a baj az,ha szellemi képességeid oly mértékben korlatozottak,hogy átolvasás nélkül bemasolod,amit kidob. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 11:20
Hello,majd kolcsonkerem,ha vettel,a lenti kommentedre meg a claude is azt mondta,h irastudatlan vagy. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 11:07
Na ja,hat a a tenyek,azok makacs dolgok,. Azokat szoktad te bullshitnek aposztrofalni,ha a szektad ellen szol. Mondhatnam itt a Schauer Viktor nevu fidesz csicskat,aki gazdanak adta ki magat Belgiumban,meg jopar dolgot meg. A fidesz szektasok valosag tagadasban elnek,nem meglepo,hogy te is. Hetvegen gyere lufit hajtogatni,a bohoc lemondta,de ahogy emlitettem,sem a gyerekekhez,sem magadhoz nem nyulhatsz kozben,hiaba vagy a megszokások rabja. 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 16. 09:52
Nem,vannak az egyenlők,meg az egyenlőbbek. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 09:19
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 01:07
Nálunk a gyereknek lesz születésnapi zsúr,gondoltam rád, lufit kéne hajtogatni,az talán nem fog ki rajtad úgy, mint az AI. Ja, a gyerekekhez tilos nyúlni,ez nem az a rendezvény,ahol kiélheted magad.  Ha már nem te nem sértegetsz,te gyökér,akkor én sem teszem,és várunk szerettel. A moderátoroknak meg jelezném, hogy olvassák vissza a kommenteket,amiket idehánytál,és a jelentgetéseidet aszerint kezeljék.  
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 01:01
https://atlatszo.hu/orszagszerte/2026/06/12/a-dolgozokra-es-a-kornyezetre-is-veszelyezteto-a-komaromi-akkugyar-mukodese/
_____
Szerencsére itt is lesújtott a törvény keze a fideszes érában, és ki is osztottak néhány pitiáner büntetést a srácok,akiknek a magyar emberek voltak a legfontosabbak,véletlenül sem a zsebbe rakott zseton. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 00:52
 "Nem szkta a téma helyett a vélemenyt alkotó személyes tulajdonságait támadni, velemenye miatt sértegetni. "
__
Majd betolsz egy ilyet:
"Majd rájön ez a szedett-vedett tarsaság, akiket csak Orbán eltávolítasa iránt cél kötött össze"
Azon túl,hogy mérhetetlenül primitív hozzászólás(tele helyesírási hibával),amivel egy társadalmi csoportot a véleménye (ergo a szavazata,ami jelentősen több volt,mint a te maffiádé) miatt minősítesz,sikerült fél órán belül ismét csak onmagadat meghazudtolni. A szedett vedett társaság jelen esetben úgy néz ki, hogy 2/3,ami bucira verte a szerinted egyéniben majd nagyot nyerő szektádat,papa. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 00:42
Hazudtál. Bárcsak többre futotta volta,dehát tudtam, hogy egy egyszerű,sokadvonalas agitprop vagy. Ja,gondoltam szólok,hogy rengeteg metaadatot elejtesz magadról az agitprop linkjeiddel. Az AI nem mindenkinek ott ér véget, hogy chatgpt-t megkérdezi, hogy mit írjon,mint te,valaki ennél sokkal mélyebb tudással rendelkezik,ha érted...ha nem,majd megérted. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 00:31
Tudod,iszonyat kínos, hogy folyton magyarázkodsz a melódról,meg hogy állítólag ki vagy. A kutyát nem érdekli, a köztársasági elnökös fizud sztem atom kínos volt...egy névtelen fórumon vagy, de flexelsz olyan adatokkal,amit bárki elmond itt magáról,vagy akár a dupláját...szánalmas,dehát te tudod..
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 00:26
Ok,semmi meglepő,nagy kamugép vagy. Ennyike. Hazudtál itt arról, hogy elhúzol,ha Magyar nyer, kb ennyire vagy hiteles. A többi,amit idetoltál,nos az totál érdektelen dezinformáció,nem tartozik a témához,de látom,azért a megafonnál kiképeztek. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 16. 00:22
Amit te itt összehakniztál már a 600 oldalas kamudokumentummal(álhír terjesztés), a balerina gyerek kamuweboldala szerinti adóemeléssel(álhír terjesztés),meg a többi..szóval ja, hát most már aztán tuti be fog jönni valami a nagy számok törvénye alapján,egy kicsit még tarts ki,hátha egyszer az AI nem csinál bohócot belőled sokadikra. 
____
Idézet a házirendből:
Bár a politikusoknak közszereplőként több kritikát kell elviselnie, az ízléstelen, primitív, indokolatlanul lealacsonyító, csakúgy, mint a feltehetően valótlan tényt tartalmazó hozzászólásokat ilyen esetben is szankcionáljuk.
__
Nagy csoda, hogy ennyi fakenews után te még itt vagy...
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 16. 00:15
Látom,továbbra sem sikerül bedolgozni fejben, hogy mi is az a diverzifikáció...januári cikket linkelsz be(kicsit sem cringe) ,csakhát azóta kicsit más szelek fújnak,de sebaj,neked ez támasztja meg az orosz valóságodat. Szerencsére azóta mondjuk nem egy mordori meghosszabbított kéz a miniszterelnök itthon,meg a komplett garnitúra sem Lavrov pincsijei pórázon,így esetleg mások is szóba állnak majd velünk,ahonnan olaj,gáz jöhet. De ha neked így jobb,akkor te hidd azt, hogy csak a ruszki olaj meg gáz a tuti,és minden más 5x áron jöhet csak,hát jó reggelt kívánok. 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 15. 23:51
Hát ugye a stílus maga az ember,gondolom valami jó messzi vidéki gyerek vagy,aki ebben szocializálódott,hogy ez így menő. ..na mindegy ,hát ventilláld ki magadból a múlt fájdalmait,inkább itt jöjjön ki,mint a családodon. Szivesen. 
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 15. 23:43
Mondjuk megint nettó süketelés,amit csinálsz,totál random elkezdesz valami másról beszélni,erre már más is felhívta a figyelmed. Persze te is szörnyen megszakértetted azt, hogy a diverzifikált energiaportfólió egyenlő azzal, hogy le kell válni az orosz olajról a sok "ukránbarát" szerint (ki a f.sz ukránbarát itt,azt nem tudom,szerintetek mindenki,aki nem ti vagytok)dehát sajna közel sem,de szépen toltad a ruszki agitpropot. Hiába magyaráztam/magyaráztuk, hogy nem,nem ezt jelenti, nemrég láttam, hogy megint erre futtattad ki a dolgot. Ja,valahogy azóta sem lett 1000 forint a benzin,ha elengednék a komcsi benzinárstoppot,akkor sem lenne annyi.De majd összefagyunk,mert gáz sem lesz..vagyis lesz,de majd nem úgy,naszóval ja. Bocs,ha leszarom,mennyire veszel komolyan. Volt itt riogatás,toltátok neki fullba rendesen a grizzlyvel,meg a holland focistával,aztán Oscar bácsi meg nem gyütt...
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 15. 23:16
https://telex.hu/kulfold/2026/06/15/oroszorszag-velemenynyilvanitas-maganelet-borton-orosz-ukran-haboru-hazaarulas-itelet
__
Milyen furcsa, hogy ezért nem megy itt a sírás,meg jajveszékelés..szörnyen hitelesek voltatok,mikor sírtatok az állítólagos kényszersorozás miatt. 300 euró, 16 év börtön. Csak úgy finoman,elegánsan.  
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 15. 23:12
Tényleg,ez egy háború? Már ki szabad ilyet mondanod? Azt hittem,különleges hadművelet :)
Ja,hát tudod,engem aztán nem érdekel,mi lesz ott,csak úgy a te stílusodban. A mainstream blablát is tojom le,csak neked marha izgalmas ez. Hatalmas támogatás van mögöttük? Ja,hát Kína,Észak-Korea,Irán...hát igen,ez ilyen a másik oldalon is. 4 év alatt a félelmetes orosz konzervhadsereg már majdnem elérte Kijevet :) ja,hát nem igazán, elesett egy rakat ember (mehet az érzékeny műsírás), kb értelmetlenül,mert a birodalmi törekvések nem számítottak arra, hogy alaposan beszopják. Van ilyen. Azért van annak valami diszkrét bája, hogy 4 év után, egy orosz hadsereg arra veri magát, hogy Donbaszt most már aztán lassan tényleg elfoglalja,aztán 3 napra terveztek :) meg persze az orosz gazdaság is él és virul,jó,most egy kicsit már zsugorodik , szintén az értelmetlen háborús gazdaság miatt,dehát persze ez is kit érdekel, az orosz nép majd kicsit összehúzza a gatyát. Tudjuk,te nagyon drukkolsz az oroszoknak,,meg ott vannak a gonosz globális háttérhatalmak is, de a jóságos Trump is majd jól helyre rakja őket. Lol...hagyjuk. Ehelyett lett piacmanipulálás,bennfentes kereskedés (pénteken piaczárást megvárva indulhat a támadás,Trump jr előtte 5 perccel pozícióba lép olajban..) ,hát jó reggelt kívánok.  Ide meg a végére valami random oroszhirek.ru linket képzelj el,csak hogy hiteles legyen,amit írtam.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 15. 22:42
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy azért volt szar minden,mert "elmúlt8év"..nem 8 nap,nem 8 hét,hanem év..de közben mi voltunk a legjobbak,legszebbek,és ha kaptak volna 16 év után még 8at,akkor a leggazdagabbak is. Azért ehhez kellően retardáltnak kell lenni, hogy valaki benyalja. De most természetesen legyen rend másfél hónap alatt,és mi az, hogy még nincs börtönben a teljes vezetés.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 15. 22:35
Majd golyóálló mellényben,válogatott balekok között egy magtárban.

friss hírek További hírek