Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro hétfő, 14:14
#138960
"A magyar társadalom 39 százalékának problémát jelentene egy 100 ezer forintos, hirtelen keletkező kiadás fedezése, de még meg tudná oldani saját erőből. A megkérdezettek 32 százaléka arról számolt be, hogy nem tudna megbirkózni egy ekkora anyagi kihívással."
badsector1
badsector1 hétfő, 12:48
Előzmény: #138956  Sehmet
#138959

Megvilágítanám szàmodra hogy a lenti hozzászólásban nem hivatkoztam hitre politikai ügyben , de ha neked más a véleményed akkor most szólj vagy halgass örökre :)) 
badsector1 ma, 09:26Előzmény: #138857  Sehmet#138858
Nem hihető, hogy te soha nem magadból indulsz ki.
Ez van. :))
   
Sehmet ma, 09:31Előzmény: #138858  badsector1#138861
Javasolnám, hogy csak a vallásos hit esetén hivatkozz a hitre, mert így kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy
Ivanhoe hétfő, 12:08
Előzmény: #138939  prmiklos
#138957
Minden nemzeti, ami magyar érdek. Az, hogy mi a magyar érdek, azt Orbán és köre fogalmazza meg. Minden más magyarellenes és nem nemzeti. A konzervativizmussal ugyanez a helyzet. A Fidesz és KDNP konzervatív, minden más - ebbe beletartozik az Európai Néppárt is - háborúellenes és liberális. Nem olyan nehéz megtanulni. :) Néha még így is keverednek ellentmondásba saját magukkal, akár néhány héten belül is, de ez nem zavarja őket (pl. "háborúpárti Néppárt" vs. KDNP-s néppárti frakcióban ülő politikus).
Sehmet
Sehmet hétfő, 11:47
Előzmény: #138955  badsector1
#138956
Elmagyaráznám, hogy te a "hit"-re hivatkoztál politikai ügyben, amire én azt írtam, hogy számomra tények vannak a politikában, nem hit, és számomra csak a "vallásos hit" az a hit, amit követek, a politikai hitet nem. Lehet, hogy számodra ez túl bonyolult és belezavarodtál, de bizonyára van, aki érti. Hogy ebbe hogyan keverted bele a "hihető" szót, máig sem értem. De nem gond, ha valaki nem ért valamit, de akkor legalább kérdezzen! :)
badsector1
badsector1 hétfő, 11:33
Előzmény: #138954  Sehmet
#138955
A modorod, a nem megfelelő válaszaid közönségesek és zavarosak, a hihető szóból neked a vallási hit jött le, teljesen tévesen.
Voltál te a topikon, de sokáig tartott a mellébeszélős válaszod megszülése. :))
Sehmet
Sehmet hétfő, 11:12
Előzmény: #138947  badsector1
#138954
A stílusod, az inadekvát válaszaid alpáriak és logikátlanok. Amikor nem vagyok a topicon az nem azt jelenti, hogy a te agymenéseiden gondolkodom, mivel azokat nem lehet követni.
badsector1
badsector1 hétfő, 10:44
Előzmény: #138951  Cicamisi
#138952
"Írd már le, hogy mitól "Moszkovita?"" szót én is hallottam, de a "mitól" nincs köztük, de ez nem az én hibám :))
    
Neked van életed, hogy mindig velem kötekedsz?
Ma még testemmel nrm foglalkoztál. :))
Ha te nem látod, hogy az orbán kormány egyetlen célja minél több közpénz átirányítása a saját zsebüke az téged minősít.
Nem hülyéztem le senkit, aki rosszul látja a valóságot , de az javaslom, hogy ne nézzen fideszpropagandát éjjel nappal.
A választási csalás akkor is választási csalás , ha neked tetszik a végeredmény.
Cicamisi hétfő, 10:06
Előzmény: #138947  badsector1
#138951
""óradóként viszed tévútra a mai fiatalságot"  szót hallottam életemben de  "óradó" nincs köztük, de ez biztos az én hibám :(
Egyébként neked van életed, amit nem az orbángyűlölet hat át? Vagy már csak ez az egy boldogságod van, hogy itt éjjel-nappal  írogatsz össze-vissza  mindent, naponta letolvajozod a kormányt és lehülyézel mindenkit aki másképp látja a jelen helyzetet. Rossz lehet tudni, hogy még sokáig így marad minden!  
csendben hétfő, 09:03
#138950
Betelt a pohár...:2024. június 24. 08:24 Az Európai Unió jogi megoldást dolgozott ki annak érdekében, hogy negligálja Magyarország vétóját az orosz befagyasztott vagyonból származó nyereség felhasználása ellen, hogy fegyvereket vásároljon Ukrajna számára – írja a Financial Times. Ez a lépés szabaddá teheti az utat a G7-ek számára, hogy 50 milliárd dolláros hitelt nyújtsanak Kijevnek és ne kelljen megvárni az EU konszenzusos döntését.
ronaldinyo hétfő, 08:57
#138949
geza77
geza77 vasárnap, 20:52
#138948
""67 ország versenyképességi rangsorában Magyarország a 42. volt 2010-ben.
Idén az 54.   Előre megyünk, nem hátra.""
badsector1
badsector1 vasárnap, 20:09
Előzmény: #138943  Sehmet
#138947
ezen a balfácán válaszon gondolkodtál ennyit? :))
A hihető szó használata nem hitre való hivatkozás, ne keverd össze őket, remélem csak kamu, hogy kűlső óradóként viszed tévútra a mai fiatalságot.
   
lassan olvasd a lenti posztokat, ha nem érted meg, akkor olvasd el őket újra és újra.:))
badsector1 ma, 09:26Előzmény: #138857  Sehmet#138858
Nem hihető, hogy te soha nem magadból indulsz ki.
Ez van. :))
   
Sehmet ma, 09:31Előzmény: #138858  badsector1#138861
Javasolnám, hogy csak a vallásos hit esetén hivatkozz a hitre, mert így kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy
Karvalytokes
Karvalytokes vasárnap, 18:26
Előzmény: #138939  prmiklos
#138946
Az illegàlis migrànsok menekültnek való àtcimkézése is kizàró ok.
A felsőközéposztàly szétadóztatàsa úgyszintén.
offshort
offshort vasárnap, 17:55
Előzmény: #138939  prmiklos
#138945

konzerv parancsolatok: isti-be kö hinni, 
mert az egyiptomi, római, és görög istenek már kihaltak, 
vagy felfalta őket a mostan bálványozoztt fő isti, mint ner a kishalakat, 
és isti hívés közben fekete pólóban a nélküledet köll énekölni, 
és aki elég tehetséges, az a refrének között benyalhat egy fő fidesznyiknek! :)) 
ha jól csinájja' és még 3-ig el tud dekázni is, akkor akár köztielnök vagy gazságügyiminiszter is lehet! :)) 
bronz vasárnap, 17:43
Előzmény: #138941  ronaldinyo
#138944
Ideje lenne még párezer milliárd Ft-ot belenyomni a magyar fociba.
Holnaptól a gyalázatos teljesítmény után tessék minimum duplázni a béreket, a havi minimum 5-7 millió Ft már nem motiváló számukra. Tessék 5-7 millió eurót adni nekik, akkor majd hátha... 
Ha rajtam múlna, nagyon cudar idők jönnének a magyar focistákra. Csak piaci alapon engedném működni. Ha van szponzor, focizzanak, ha nincs, mehetnek dolgozni, de az állam csöcsein egy se éljen.
Sehmet
Sehmet vasárnap, 17:39
Előzmény: #138926  badsector1
#138943
Szánalmas, minden előzményt és alapot nélkülöző az a magyarázkodásod, amiben olyanra hivatkozol, ami már szintén magyarázkodás volt.
.
De ne add fel, mert még szükséged lehet erre a módszerre, ha már minden ellenérved - szokás szerint - elfogy. 😃
bigyula vasárnap, 17:24
#138942
"A finn jobboldal örül, hogy a Fideszt nem vették fel az ECR frakciójába
.
„Helyesen cselekedtünk az ECR-ben, kint tartottuk a putyinistákat. Remélhetőleg a többi frakció is így fog tenni” – fogalmazott Sebastian Tynkkynen, a Finnek Pártjának frissen megválasztott EP-képviselője arról, hogy a Fidesz végül nem csatlakozik az Európai Konzervatívok és Reformerek pártcsaládjához."
ronaldinyo vasárnap, 17:00
#138941
ma kiesünk és orbánnnak ez nagyobb büntetés mint sok más-de nembaj meghosszabbitjuk bicskéig.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek