Topiknyitó: buythedip 2024. 01. 22. 22:09

Eurós részvények vitasarok  

Nem tudtam valamiért a 'Külföldi tőzsde' kategóriát kiválasztani, de talán segít egy moderátor ha ez a topic lesz a fórum sztárja.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oldrider péntek, 20:26
#2165
És a Lufthansa is feltámadni látszik! A Vartát hanyagolom. Túl magasan van. Be vagyok oltva belőle 10, 30 és 80 centes vakcinákkal. Ezekhez képest durván túlárazott. Polytec, Douglas, Raffeisen mindet beülősnek gondolom, de nem szeretnék beülni, de ha mégis, akkor inkább ülnék OMV-be, mert az olaj ára mozog, ezért az OMV is mozog vagy ha esik is, akkor is jól felmegy osztalék előtt, tehát ki tudok szállni belőle nyerővel.
oldrider péntek, 15:07
#2164
Ez a Hugo főnök ma belehasított! (Kár, hogy nem szólt erről nekünk.)
kiegyezo péntek, 13:15
#2163
A KRKA-ról van valami benyomásotok? Elsőre egész értelmesnek néz ki. Lehet, hogy lényegében 0 az eladósodottság?
oldrider szerda, 15:47
#2162
Ma megint nem voltam bátorak. Csak 1 Eurót adnák a Vartáért, de annyiért nem kaptam.
buythedip szerda, 11:11
Előzmény: #2160  TheSnake2020
#2161
Ha tudtam volna, hogy Ausztriába mész, megkértelek volna, hogy verj pofán mindenkit a Polytec managementből :) Mindjárt letöri a 3-at.
TheSnake2020 szerda, 10:30
Előzmény: #2133  buythedip
#2160
Közelben voltam. Egy kis túrázás tőlünk balra. BAYN adva véve sebek nyalogatva. Az alsó hetes gap betöltésé illene.
buythedip szerda, 09:36
#2158

Hellofresh 400k € eladás, TWG Ventures GmbH
Douglast, BASF-et tovább veszik (talán még júniusban vetettem fel ezt).
Egyik sem egetrengető volumen.
kisvasutas kedd, 22:39
Előzmény: #2156  oldrider
#2157
Május óta nézegettem aztán eljött a pillanat. Igazából tartani szerettem volna aztán bement 37 alá is ahonnan visszajött hamar és ez a kínlódás nem igazán tetszett a múlt héten, meg a nap végi hirtelen felhúzások vagy leütések. Naposon nekem most lefelé van az irány és majd 37 körül kezd újra képbe kerülni. Annyit hozott mint az erste kötvény 1 év alatt hozna. 
oldrider kedd, 22:19
Előzmény: #2155  kisvasutas
#2156
Igazad van, kerestél rajta, gratulálok! Idegőrlő nézni mikor vesz az ember valamit, amire számít, hogy jó és egyszercsak lezuttyan 5-10 százalékot, aztán hónapokon keresztül egyik nap emelkedik másfelet, másnap meg visszaesik kettőt. Mondjuk nem az OMV-re értettem, de sok külföldi részvény szarozik így. Itt ha van pár százalék haszon rövid idő alatt, akkor realizálni kell, mert bármely pillanatban bedobnak valami eszement baromság hírt akár a világról, akár az adott részvényről és futhatunk a pénzünk után. Pl: a Raiffeisennel is mit összebohóckodnak már! Ki mer venni?
kisvasutas kedd, 22:02
Előzmény: #2154  oldrider
#2155
 Jobb a pénzben ülni mint a bukóban jeligére pénteken adtam el mind  amit 38 ért vettem pár hete. 
oldrider kedd, 21:48
#2154
Ha így halad a Brent, egy-két nap múlva 38-ért kapok OMV-t. (Többet nem akarok adni érte.)
oldrider kedd, 20:07
#2153
Lehet holnap újra nekifutok a Vartának. Úgy tűnik azon tudok keresni. Nem jó évekig üldögélni pár százalék haszonért egyéb részvényekbe.
oldrider kedd, 13:24
Előzmény: #2151  Borisz
#2152
A helytelen az enyhe kifejezés! Az erstés fiúk szorgosabbak, dolgoznak ma is - hál Istennek!
Borisz kedd, 13:08
Előzmény: #2149  oldrider
#2151
Nekem OTP online brokerem van, és az máma az ünnepnap tiszteletére csak látszólag üzemel. Akartam venni pár cuccot Xetrán. Az OTP online brokerem piacit egyáltalán nem vett fel, limit árast felvett, de szemlátomást nem továbbította a Xetrára, csak elrakta magába valami elraktározott státuszba. Tehát a kereskedési időt nem a tőzsde nyitvatartása, hanem az OTP online broker "nyitvatartása" határozta meg. Meglepett és eléggé helytelennek tartom.
oldrider kedd, 13:02
Előzmény: #2149  oldrider
#2150
Módosítottam és el is adtam, három részletben vették meg. 2,016-on; 2,006-on; és 2,004-en vitték el. - Megszabadultam a gonosztól 😀!
oldrider kedd, 12:12
#2149
1,84-ért vettem Vartát délelőtt nem sokat. Megpróbálom eladni 2,1-en.
oldrider hétfő, 19:59
Előzmény: #2146  retektoni
#2148
Egyébként azt sem tudom mi az a Leoni (ez az én primitívségem)!
oldrider hétfő, 18:03
Előzmény: #2146  retektoni
#2147
Én vagyonokért nem, csak 5000€-ért adtam megbízást 30Centes áron, amit aztán 1€-ra módosítottam. Persze nem kaptam, amit sajnálok, mert látom 2€ felett zárt és mondanom sem kell, hogy látva a duplázást, el is adtam volna. Hogy mennyi lesz később senki sem tudja. Hogy más részvényekkel mi történt az nem jelenti azt, hogy a Vartával is az fog történni.
retektoni
retektoni hétfő, 14:42
#2146
Azért mielőtt vagyonokat tennétek a Varta-ba, nézzétek meg, hogy a Leoni esetében, mi maradt a "StaRUG Verfahren" végén a kisrészvényesek kezében.
oldrider hétfő, 12:14
Előzmény: #2144  FR73
#2145
Elfogadom, de más komolynak tartott részvények is esnek rövid idő alatt 10-20%-ot, aztán kell egy év is míg jóesetben visszamásznak oda ahol vettem.
FR73 hétfő, 12:06
Előzmény: #2143  oldrider
#2144
Ezzel én semmiképp nem próbálkozom, nem az én műfajom, meghagyom a profiknak.
oldrider hétfő, 12:00
Előzmény: #2141  FR73
#2143
Hogy mennyi lesz, azt csak találgatjuk. De aki vett nyitóban és eladta utána, az szépen keresett - 0,76-2,66€ között mozgott. Aki megjátszotta, azt nem érdekli, hogy mennyi lesz. Aki kihagyta, az vigasztalódik, hogy 10 Cent lesz meg ilyesmikkel. Tök mindegy ki veszi és miért, ha keresni lehet vele. Sok minden lehet, ez igaz!
Karvalytokes
Karvalytokes hétfő, 10:53
Előzmény: #2139  oldrider
#2142
Mit duplázni.. 4x ni...:)Örület mi megy.De csak  a shortosok adják egymásnak a kilincset.Más történet ebben már nincs.
FR73 hétfő, 10:10
Előzmény: #2139  oldrider
#2141
Ha csak valami megmentő nem jön, akkor ennek a történetnek a vége a 10 cent alatti tartomány lesz. Hullámlivasok próbálkoznak vele, de ott most nagy odafigyelés és szerencse kell.

Topik gazda

buythedip
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek