Ferrari
Igen csak ülök és csodálkozok... hogy mire FEL??? :D főleg a Luce bemutató után gondoltam jó vétel lesz 240 en EUR -ban természtesen! :D (S besírok h a kövi bővítésem 270 nél álmondtam meg ..de nem léptem meg...tehát továbbra is áll: "csak a kezemet figyeljátek mert BUKOK" a kontríindikáció Pápája..szerény tisztelettel! :D :D :D
Igen csak ülök és csodálkozok... hogy mire FEL??? :D főleg a Luce bemutató után gondoltam jó vétel lesz 240 en EUR -ban természtesen! :D (S besírok h a kövi bővítésem 270 nél álmondtam meg ..de nem léptem meg...tehát továbbra is áll: "csak a kezemet figyeljátek mert BUKOK" a kontríindikáció Pápája..szerény tisztelettel! :D :D :D
Eurós részvények vitasarok