offshort

Regisztráció: 2013-06-25 16:44:53

Hozzászólások száma: 6 422

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 20:23


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

O1G
160
2018. 12. 28. 21:27

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Éljen Bangóné,csak így tovább!" topikból

A moderálás a "Éljen Bangóné,csak így tovább!" topik #687 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
személyeskedés, burkolt patkányozás, banned, épp úgy ahogy Bangónéval kellett volna történnie...
Moderáció:
Kitiltás a "leves" topikból

A moderálás a "leves" topik #27161 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
máshol írjon az ilyen
Moderáció:
Kitiltás a "magyarpéter és a tisza kormány" topikból

A moderálás a "magyarpéter és a tisza kormány" topik #31 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Elmondtam mi a tema. Ha nincs hozzaadott ertek trillkodni ne ide.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-09-26 08:48-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Fejezd be a személyeskedést, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-10-14 21:16-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Titulálgass kedvedre valahol máshol, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-01-14 19:35-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
az úgynevezett "humoros" videóidat tartogasd oda, ahol tényleg viccesnek találják.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-05-18 23:39-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Szemelyeskedes
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-16 07:33-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-05-15 14:56-ig (12 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-10-28 07:01-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-04-03 21:00-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-05-04 08:09-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-05-26 09:59-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-07-12 06:38-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
A következő esetnél végleges kitiltás jön.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-01-26 06:26-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-06-08 07:39-ig (40 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
a következő félreérthető fenyegetőzésnél végleg kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-10-18 21:02-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Állampapír, tőzsde, befektetés." topikban - 2025-12-31 20:38-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Állampapír, tőzsde, befektetés." topik #283 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ha okosat nem tudsz írni akkor csak olvasgass. Pihenj egy kicsit és kipihenve gyere vissza

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 20:23
"Orbán erősebb pozícióban van" 
ez valami abszurd humor? :)))  
monty p, vagy  l'art pour l'art? ))) 
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 19:12
a szomszédba rakta be dehogynincs' 
érdemes beleolvasni a kommentekbe hogy mennyi agyhalott fideszes van még! 
döbbenet!
ha a tolvaj csuklóján nemzeti színű a karszalag, akkor az a jó' tolvaj! :)) 
amugy meg ez a ferenciorsi' űrbiztos is elég kérdéses! 
a választások elött még tulipános' mentében nyomta ezerrel a fideszes fszságokat! 
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 17:55
szerinted az elmult 16 évben nem volt semmi korrupcio, semmi lopás? 
értem én hogy kellemetlenkedni szeretnél, meg cikizni a szitut, 
ha sikerül az elszámoltatás akkor örülünk, ha netán nem akkor se olyan kártékony a tisza mint a fidesz! 
amugy szerinted mennyit lopott pl rogán? 1000-2000mrd? (megbecsülhetetlen mert a feketén lopta)
mennyit lopott a többi?  lölö/ov2000mrd, mato650mrd, tiborc300mrd .... stb ? 
(nem beszélve a Biró féle össz 60000mrd becsült összegről!)
ha netán nem lesz elszámoltatás annak rossz lenne az üzenete! 
azt jelentené hogy lehet korrumpálódni, lehet lopni, nem lesz semmi következménye! 
választáson lehet bármit igérni, senki nem fogja számonkérni! (kutyák: örök élet, ingyen sör!:))  
ha nem lesz elszámoltatás akkor viszont bukik a tisza és MP is!  lehet h idő elött! 
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 14:11
hehehe 
most látni csak igazán a fideszes agyhalottak világnézetét! 
mostmár minndenhol fontos lenne a demokrácia meg a jogállamiság, amit ök 16 évig páros lábbal tapostak! 
azt meg "bosszuállásnak" titulálják ha az uj kormány fel akarja deríteni a korrupcios ügyeket,
és ezek segítségévél a soha nem látott mértékű lopott vagyonokat! 
(sajnos igazat kell adnom Puzsérnak, a fideszes agyhalottakat ki kellene söpörni a társadalomból! 
enélkül valószínű h nem lehet demokrácia!) 
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 11:12
a fideszesek a személyi kultuszra szocializálódtak! 
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 11:11
"Stumpf: Úgy vélte, a korrupciónak és a NER-lovagok túlkapásainak bizonyos elemei még a miniszterelnök dolgozószobájának asztaláig is elértek."  
(na valaki csak rájött?) 

Czunyiné Judit a jogsegélyt nyújtó Védvonal vezetőjeként azt mondta, 
hogy olyan közbeszéd és „tiszás gyülöletkeltés” uralkodott el Magyarországon, 
amely a legrosszabb diktatúrákat idézi.  
„Lassan az az érzésünk, hogy mi fideszesek osztályidegenné válunk” – mondta,  
majd megjegyezte, hogy „a fideszesek lettek a kulákok”.  (hvg)
:
igen sunyiné, jól érzed, a fideszesek lettek az ujkulálok mivelhogy szétloptátok az országot! 
a véderő egyesülettel pedig a tolvajokat próbáljátok védeni!  gerinctelen szar alakok! 
ahelyett hogy a felderítésben és a leleplezésben segédkeznétek!  (bűnrészesek, kollaboránsok!) 
ORBÁN TAKARODJ !!! szombat, 19:00
fideszesnek lenni kb olyan mint 89/90-ben mszmp-snek vagy munkásőrnek lenni! 
hajrá viktor! :)) 
reméljük hamar előkerül lölö 2000mrd-ja vagy mato 650mrd-ja! .... stb! 
ezeket a korrupciós lopásokat senki nem merte említeni a fidesz gyűlésen! nagyon bátrak vagytok! 
"legyetek bátorak"! :))) 
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 18:37
kamu , kamuztok és konteoztok! 
csakugy mint a gyökér bedénél a 10 rendőr! 
kitalált történetek, ugyanúgy mint a jezuska meséitek! 
mind csak bemondásra és mindenki higgye el! :))
ekkora buzernyák társaság nem volt még  a magyar történelemben mint a fidesz/fideszesek! 
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 18:28
hehehe 
"miért?" 
ezt senki nem kérdezte! 
ezt csak te kérdezted magadtól! 
amugy nem kellene ideologiai kérdést csinálni egyszerű köztörvényes tolvajok ügyéből!
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 12:22
az hogy nincs semennyi igazságérzeted az nyilvánvaló! 
a mentséged annyi lehet hogy ez nálad "szakmai" ártalom, 
de ez nálad annyira kóros hogy eldobhatnád a papírjaidat! 
nehogy már azt gondold hogy a filozofiai lózungjaidba  kellene kapaszkodni
egy lölö/ov, mato, tiborc, rogán, lázár ügy kapcsán! 
ezek csak a kifogásaitok hogy legyen időtök menekülni, vagyont menteni! 
és hernyónak tartom a tolvajokat, de  mégjobban akik védeni próbálják őket! 
gyurcsányt nem akartad védeni 2006 környékén? 
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 11:53
mikor veszett el az egészséges igazságérzeted? 
szvsz már kb 10-12 éves korodban se volt meg! 
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 11:13
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 11:07
remélem novakkati az ov-s müanyag fülbevalójával felvértezve jelenik meg! :)) 
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 10:04
azt azért el lehetne magyarázni az EU-nak hogy nem egy normál, szokványos kormányváltás zajlik! 
itt a 16 év alatt maffiamódszerekkel leépített demokráciát kellne visszaépíteni! 
a maffiamódszerek ellen nem túl hatékony a jogállamiságot alkalmazni! 
a fidesz ellen csak a fidesz módszerek a hatékonyak, mégha csak átmenetileg is! 
egy boxringben nem lehet elvárni hogy valaki arc simogatással viszonozza az ellenfél övön aluli ütéseit! 
ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 09:22
"Friss hír! 
Óriási bomba! 
Az Integritás Hatóság vezetője Bíró Ferenc szerint 2010 óta 60 ezer milliárd forintot lopott el a fidesz kdnp kormány. 
Jól írtam, nem tévedés, 60 000 milliárd forintot! 
A Nemzeti Bank 650 milliárd forint, Hatvanpuszta ugye hogy csak a jéghegy csúcsa! 
Az államadósság 65 ezer milliárd forint! Közel ennyit tüntettek el!" (SZOM face) 
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! péntek, 08:24
".... nem lehet a jogállamot felrúgni" 
szólnod kellett volna a fidesznek 2010/2011-ben hogy nem lehet a jogállamot felrúgni! 
amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten ! 
ugyanazt a bánásmódot érdemli a fidesz amit ök gyakoroltak, 
nem kell a kesztyüs kéz a ganaj tolvajokkal szemben! 
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 19:09
robespierrek kellenének ide, nem jogászkodás! 
már most nevetséges ez a "jogállamiskodás" 
ennyi időt és egérutat nem szabadott volna hagyni a ganaj fideszes tolvajoknak! 
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 17:13
igaz, igaz! 
 de sohasem lehet tudni hogy mikor fogy el a türelem! 
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 16:53
elöbb utóbb felülkerekedik a népharag! 
ha nem lesz komoly, alapos elszámoltatás akkor annak az az üzenete a mostani politikus generációnak 
hogy nyugodtan lehet korrumpálódni, lopni, .... ugyse lesz semmi következménye! 

ha nem lesz komoly elszámoltatás, akkor marad az a tézis is hogy lehet bármit igérni, 
semmit nem kötelező betartani! 
(jó példa a kutyák vicce pl .... "örök élet, ingyen sör!") 

friss hírek További hírek