"Orbán erősebb pozícióban van"
ez valami abszurd humor? :)))
monty p, vagy l'art pour l'art? )))
ez valami abszurd humor? :)))
monty p, vagy l'art pour l'art? )))
Regisztráció: 2013-06-25 16:44:53
Hozzászólások száma: 6 422
Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 20:23
A moderálás a "Éljen Bangóné,csak így tovább!" topik #687 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "leves" topik #27161 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:A moderálás a "magyarpéter és a tisza kormány" topik #31 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A moderálás a "Állampapír, tőzsde, befektetés." topik #283 sorszámú hozzászólása alapján történt.