Topikgazda: Jocek 2018. 03. 28. 15:22

Appeninn real  

545
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jocek péntek, 17:06
#70843
Z: 553
Jocek péntek, 13:42
Előzmény: #70841  Eisenburgprofesszor
#70842
Melyik 3 esik megint együtt? Na melyik hát persze hogy a triumvirátus. 4ig,  Opus, App
Eisenburgprofesszor péntek, 13:25
Előzmény: #70840  Jocek
#70841

Stacstac, Atikasz, Farkasfu , a hozzájuk hasonló játékosok hiányoznak a vételi oldalról, akik nagyobb tőkével rendelkeznek. 
Jocek péntek, 13:14
#70840
Tervez valaki venni vagy eladni egy hónapon belül?
Jocek péntek, 13:12
#70839
556 
Nyomás alatt
Jocek péntek, 11:00
Előzmény: #70837  Eisenburgprofesszor
#70838
556:/ 570 
Méltatlan a prémiumhoz, 
Eisenburgprofesszor péntek, 10:00
#70837
A Hungarian wonder kinyitott... 
kockaveto1 csütörtök, 17:09
#70836
z.568 
tomspice csütörtök, 12:01
Előzmény: #70834  Jocek
#70835
Ahogy mondod. Hulladék. Ipari
Jocek csütörtök, 12:00
Előzmény: #70833  kockaveto1
#70834
R: 555 
Ez a hulladékot
kockaveto1 csütörtök, 11:54
Előzmény: #70832  Jocek
#70833
Jocek, 11.21-kor volt az első kötés 568-on! :)
Jocek csütörtök, 09:53
#70832
R: 570
Jocek szerda, 20:15
Előzmény: #70830  kockaveto1
#70831
Melyikre gondlosz?
kockaveto1 szerda, 17:06
#70830
mi volt ma, hogy mindenhol, ahol néztem, viszonylag magas számú piaci vétel-eladás volt? z 570
Jocek szerda, 13:57
Előzmény: #70828  kockaveto1
#70829
574 
Hasít
kockaveto1 szerda, 13:02
#70828
10.45h óta nem volt kötés kb 500darab volt eddig. nincs miről beszélni.
badmanner
badmanner szerda, 11:59
Előzmény: #70826  Jocek
#70827
nagy a spread és ezt manipulációra használják.
a tegnapi záró 2k vétel után, ma reggel mindössze pár száz darabbal kötötték le. Ennyi történik, semmi egyéb.
Jocek szerda, 11:37
#70826
Megint a legnagyobbat esők között tanyázik. 
kockaveto1 szerda, 11:18
Előzmény: #70824  tmike
#70825
Szia! Én nem látok visszacsorgatást sem. Teljes az érdektelenség. Szétszakadt könyv. A vevők nem jönnek feljebb,mert mindig van vki, akinek pénz kell és adja. Ez felfele menetben is így van, csak nem így látjuk, hanem, hogy nem engedik emelkedni... Viszont eladók se nagyon vannak, és nem is jönnek lejjebb. Nagyon sok kispapírban ugyanez a helyzet, ahogy látom. Kivárás van. és nem véletlenül. Nyár, ráadásul kormányváltás van. Még a lakáspiac is kivár.  
tmike szerda, 11:04
#70824
Sziasztok! Nem írtam ,de követem a történéseket. (amik nincsenek) Szerintem semmi az ég világon nem történt. Kb az amit Jocek írt: Kicsit felhúzták és most szép lassan visszacsurgatják. Forgalom semmi,tájékoztatás semmi, Dekadá-t áprilisra igérték most június közepe lassan és semmi. Betyárok ezek ott a cég vezetésében mind. Mindenesetre a kitartóknak RESPECT.
Jocek szerda, 09:53
#70823
560 
Jocek szerda, 09:01
#70822
570 / 580
Jocek kedd, 19:35
#70821

Topik gazda

Jocek
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek