1 éve 4röl 13ra húzták, mindenféle hír nélkül. Most vesznek egy Termálfürdőt, nem lottora megy a pénz, szóval érték kerül be, bevételi forrás, akár évek múlva pedig magasabb áron lehet akár eladni is.
az alja már tudható, a teteje kérdéses. megjött a hír, hétfőig van időm átgondolni hogy hogyan tovább. Eddig nem mertem beleugrani de 2ft még jó vétel lehet. Meglátom leszek e elég bátor hozzá!
A kispapírok egy részének az az értelme,hogy a legszegényebb spekulánsok átadják megtakarításuk egy részét tehetősebb spekulánsok részére, néha kibocsátók részére. Ez itt nem így lesz, bízik benne az,aki veszi. Van példa azért arra is,hogy minden csoda 100 napig tart. Ritkán ... A legjobbakat azoknak akik bármilyen sztoriban bíznak. De azért 1.4 alá illene stop loss...
most az a kérdés hogy 1 valakihez került?Mert ha igen akkor jelentési kötelezettsége van mert 5% fölé ment! Ha viszont 3 külön álló személyhez akkor nem tudjuk meg soha csak a részvénykönyvből.
MULTIHOME Nyrt.