Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet ma, 09:26
Előzmény: #133570  bronz
#133587
Ideológiai függetlenség, mint olyan, nincs! Mások pedig sokkal jobban "hajlanak" balra. De még egyiktől sem hallottam, hogy nagy győzelme lesz "doktor szöszinek" 2016-ban. A jelenlegi "élcsapata" olyan emberekből áll, akik már 1990 előtt is pozicionálták magukat, elcseszték a rendszerváltoztatást, taxisblokádot ért a tevékenységük, majd 2008-ban államcsőd-közeli helyzetbe sodorták az országot. Ez lenne az új és jobb csapat? Mindenhonnan a legrosszabbak a múltból. Azért ennél még én is többet vártam tőle. Olyan jogerőss embereket. De a múlt továbbél! :) Hogyan is lesz meteorból meteorit?
geza77
geza77 ma, 09:13
#133586

Hont András :                    Ugyanaz az ellenzék, valami új kéne.  
Új ellenzék jelenik meg 
                       Hont András :          https://imgur.com/a/vibQWDL
geza77
geza77 ma, 09:05
#133585
Ennyit tudok elmondani Hont Andrásról:    https://imgur.com/a/dRxTmBP
longforewer ma, 07:47
Előzmény: #133583  maxwax
#133584

Annyira a gyűlölködés szítására, a szavazótábor összetartására és a propagandára koncentráltak, hogy elfelejtettek kormányozni közben.
A szakemberek előtt régóta nyitott problémák eszkalálódnak, pedig már évek óta lehet olvasni a magyar vezetés hibáiról, téveszméiről. 
A magyar gazdaság hajója a tengeren sodródik, eddig napsütés volt, csendes volt a tenger, nem foglalkoztak a korhadó gerendákkal, a szivárgó vízzel, csak süttették a hasukat a napon a tengerészek, tehették, hisz a hajó utasainak 2/3-a a legjobb tengerÉSZnek látta őket,  most pedig kezd beborulni az ég és vihar közeledik, egyre több kabinba folyik be a víz, a vitorlák elszakadtak, a kormány beragadt, a kapitány egyre kevesebbet jelenik meg a hajóhídon, a vezetők cselekvés helyett meg csak szónokolnak, egyre kevesebb az élelem, ami van, az már silány minőségű és nem jut mindenkinek, a finomabb falatokat egymás között osztják szét, már rég megfeledkeztek a hajó utasairól és már egymás elől is lopkodják a kisebb adagokat.
maxwax
maxwax ma, 06:52
Előzmény: #133582  longforewer
#133583
Sirok a fajdalomtol olvasva Bod Peter Akos irasat. 
Ilyen melyre jutottunk Orban kormanyzasanak koszonhetoen. 
longforewer ma, 06:46
#133582

Az orbáni sikerek:
"Nem sok olyan bizonyosság volt a rendszerváltozás óta a magyarok fejében, mint az, hogy fejlettebbek vagyunk Romániánál. 
Mostanra azonban már ez is megdőlt. 
Az egy főre jutó GDP-ben leelőztek, a fogyasztásban pedig már messze előttünk járnak" - pf
-
Az Orbán kormányok Magyarország történetének legkárosabb kormányai!
Ráadásul támogatják a pedofilokat!
longforewer ma, 06:44
Előzmény: #133556  Sehmet
#133581

Ez jó: 
"ugyan folyik MP ellen egy lightos lejárató kampány"
Hány pedagógus éves fizetését dobta már el a fidesz ebben a lightos verzióban?
Elismerés, hogy leírod: "lejárató kampány"
Ez beismerése a fideszes mocskolódásnak.
-
Szerinted ki ellen, mikor folytatott még lejárató kampányt a fidesz az elmúlt években, mekkora összegtől tekinthető már nem "lightosnak" a fideszes lejárató kampány?
boerse ma, 06:21
Előzmény: #133556  Sehmet
#133580
Ebben is igazad van, persze ez a " tömegek manipulására szolgáló módszer", és jelen van a magyar médiában.
" Szeretem "az üres frázisokat, mint a szektorsemleges, stb.
"
dexter csütörtök, 23:36
Előzmény: #133577  dexter
#133578

Na ezt akartam íeni, de félre ment:
Ezek alapján a fidesz szerint sem jött be a kamú mónika show... sőt valószínű többet ártott.
dexter csütörtök, 23:34
#133577

Lázár szerint Varga hülyeségeket beszélt...
Ezek szerint a fidesz sem jött be a kamú mónika show... sőt valószínű többet ártott.
Bajban lesznek az orbánhívők a kognitív disszonancia miatt. 
 
https://www.youtube.com/watch?v=jtKUjWeHSu0
boerse csütörtök, 23:21
#133576
Nem gondolom hogy az ostoba, sokszor személyeskedő plakátüzenetek használnak az országnak.
Ennél sokkal többet érdemlünk, és nem a politológusok, elemzők, szakértők véleménye kell hogy legyen a mérvadó.
boerse csütörtök, 23:20
#133575
Nem gondolom hogy az ostoba, sokszor személyeskedő plakátüzenetek használnak az országnak.
Ennél sokkal többet érdemlünk, és nem a politológusok, elemzők, szakértők véleménye kell hogy legyen a mérvadó.
bronz csütörtök, 21:17
#133574
Egyre jobban fogy a levegő pedofilmosdató Balog püspök körül.
https://24.hu/belfold/2024/04/18/balog-zoltan-zsinat-birosag-feljelentes-puspokseg/
bronz csütörtök, 19:42
#133573
https://444.hu/2024/04/17/106-ujabb-reformatus-ertelmisegi-irta-ala-a-balog-zoltan-lemondasat-kero-nyilt-levelet
Le ne mondjon! 
Maradjon csak, ezzel segíti a Pedofidesz bukását, úgyhogy hajrá! Tessék maradni! :)
bronz csütörtök, 17:50
Előzmény: #133563  bigyula
#133572
Kiskőrösön se engedték Somogyi Andrást fellépni, a helyi Pedofidesznek ez annyira nem tetszett volna, ha fellép.
bronz csütörtök, 17:49
Előzmény: #133566  boerse
#133571
Én egyik közvélemény manipulálónak sem hiszek, lényegében mindegyik húz valamelyik irányba és olyan számokat hoznak, ami nekik kedves lenne.
Jó példa volt erre anno mind a Jobbik, mind a Mi Hazánk (szándékos?) alulmérése.
bronz csütörtök, 17:46
Előzmény: #133568  Sehmet
#133570
Nálad beragadt ez a Hont lemez.
Követtem én is sokáig, hogy mit nyilatkozik, de hetek óta egyértelmű már, hogy nem független, sokkal jobban hajlik a Fidesz irányába.
realmadrid csütörtök, 17:24
Előzmény: #133563  bigyula
#133569
Normális? Lehet rosszul tudom de tudtommal Koltai ráadásul nem is politizál nyíltan, nem hangoztatja állandóan hogy ő ellenzéki. De ha az is, ez egy művészi fellépés. Ezek nem normálisak. 
Sehmet
Sehmet csütörtök, 17:12
#133568
Mit is ír Hont András doktor szösziről?
Facebook
Sehmet
Sehmet csütörtök, 17:10
#133567
A Publicus majd közli az "objektív" közvéleménykutatási adatokat. Pulai már 2022 április elsején is megmondta, hogy fej-fej-mellett a Fidesz és az ellenzéki összefogás. :-D
boerse csütörtök, 16:52
#133566
Várjunk csak azzal hogy honnét " vesz el szavazatokat" Magyar Péter.
Én nem hiszek senkinek, miután a közvélemény kutatások eredményei nem objektívek
Vackoros csütörtök, 16:15
#133565
Vackoros csütörtök, 16:07
Előzmény: #133534  dexter
#133564

Köszönöm, jobb kétszer mint egyszer sem.
Sajnos én sem tudok minden aljas mocskosságán rajta lenni pedobandának, pedig igyekszik az ember:))
bigyula csütörtök, 15:53
#133563
"Koltai Róbert színművész a Facebookon osztotta meg, hogy nemkívánatos személy lett Ócsán, ahol, miután a helyi művelődési ház felkérte egy önálló estre, két hét múlva lemondták a meghívást, mondván: a polgármester nem engedélyezi."
.
https://index.hu/kultur/2024/04/18/koltai-robert-nemkivanatos-szemely-fellepes-ocsa/
.
Akik két napja felháborodtak orbánc prüsszeli gyűlésének "betiltásán", azok most is hallathatják a hangjukat hasonló vehemenciával.
sityaki csütörtök, 15:49
Előzmény: #133558  troli
#133562
Megjegyzem, a határozat (décison,) és az állásfoglalás (résolution) két abszolút külön dolog, ahogy az öt párt és az öt pártcsalád is... Ennyit az újságírókról.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 11:30
Előzmény: #133553  bronz
#133556
Ideológiai függetlenség nem létezik! De várjuk meg a végét! Nem a baloldali médiumok döntenek, hanem a nép. Nekem furcsa, hogy - ugyan folyik MP ellen egy lightos lejárató kampány - de a Fidesz egyébként nagyon csendben van, csak a kötelező hozza. Ellenzékváltás lesz! :)
Pajtika csütörtök, 11:28
#133555
A korábbi évekhez hasonlóan idén is közadatigényléssel kérte ki a lap a Fővárosi Törvényszéktől, hogy hány helyreigazítási ügyben marasztalta el a bíróság a HírTV, a közmédia, a Magyar Nemzet, a Mediaworks, a Pesti Srácok, és a TV2 csapatát.Az élen a Magyar Nemzet végzett, ami ellen 10 keresetet indítottak tavaly, ezekből 7 esetben elmarasztalta a lapot a bíróság, 6 ügyben teljesen, egyben pedig részlegesen.A második a megyei lapokat összefogó Mediaworks lett, ők 7 perből 5-öt buktak el, a harmadik pedig az Origo, ami 6 ügyből 4-et vesztett el a bíróságon.
A független sajtó ellen a bíróságtól kapott adatok alapján összesen 27 keresetet nyújtottak be, ebből 4-et vesztettek el, a 24.hu és a HVG.hu is egy-egy pert bukott teljesen és részlegesen. Az RTL, a Telex és az Átlátszó az összes ellene indított pert megnyerte, a Magyar Hang és a 444 ellen pedig nem indított sajtópert senki.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 11:28
Előzmény: #133552  Pajtika
#133554
Oda én is elmentem volna gyermekkoromban, még énekelni is, de sajnos az elődpárt nem engedett! Az utódpárt(ok) pedig apró kis lépésekkel azt is elfoglalták. De ez csak egy momentum volt. :)
bronz csütörtök, 11:26
Előzmény: #133551  Sehmet
#133553
A "független" Hont, akinél csak kiderült, hogy mégsem akkora független, akárcsak Ceglédy komája.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 11:03
#133551

Magyar Péter támogatói (vicc kategória):
.
Facebook
euler csütörtök, 09:41
Előzmény: #133548  maxwax
#133550
A gazdasági összeomlás nem akarom/nem akarom kérdése. 
Az már szinte itt van, az emberek egyharmadának napi valóság, de nekik nincs hangjuk, ill. elnyomja a hangjukat a propaganda. Sőt, leginkább őket meghülyítve nyomja apátiába őket.
A NER-nek kell megroggyannia gazdaságilag, az sokkal látványosabb lesz, mert elindítja a belső harcot a strómanok és az állam csecsén lógók között. És már erősen apadozik a közpénz tej.
(Elköszönök, mert a napi rutinom most elszólít, de úgy látom lényegében közös nevezőn vagyunk.) 
maxwax
maxwax csütörtök, 09:34
Előzmény: #133547  euler
#133549
off
A "hosszu elet" apropojan: 60+os vagyok, ha ez fontos. 
on
maxwax
maxwax csütörtök, 09:29
Előzmény: #133547  euler
#133548
Induljunk ki abbol, amit irtal. Legyen egy gazdasagi osszeomlas? Koszonom, de nagyon nem akarom, sokakban frissen el meg 2008. Ott is az igazolodott, hogy a tarsadalmi csoportok tetejet csak minimalisan csapta meg es nekik pillanatok muve volt felallni. Eletek munkaja olvadt el, es a tobbseg azota is csak kuzd - hany ember veszitette el a csaladjat, baratait, mert tonkrement, mert a bajban levo fertoz. 
Termeszetesen atgondoltam en is, hogy szavazok a korabbi ellenzeki partomra, es megnezem, mire fog jutni a teljesen friss ero - tudom, a fideszbol jott, amit en zsigerbol utalok -. En a rendszervaltas idejen a DEMOKRACIAra szavaztam, hogy valasztasokon doljon el, ki kormanyoz. Arra nem szamitottam, hogy a liberalis ORban ennyi valtozason fog atmenni es sajat vagyonanak tekinti az orszagot, jobbagyainak bennunket.
euler csütörtök, 09:11
Előzmény: #133546  maxwax
#133547
Ne vedd a lelkedre, csak apropót adtál, hogy leírjam amit gondolok, mert "nem vagy egyedül", ahogy írtam is. És nem a Sehmet-félékkel akarom ezt "megbeszélni".
A helyzetet lehet jól látni annak is aki nem tudja a kiutat. Én se tudom, de sokszor tapasztaltam hosszú életem során, hogy legalább a jó irányt eltaláltam.
A rendszer bukása vagy megbuktatása a legkevésbé se kell, hogy forradalmat jelentsen, amitől az Isten óvjon bennünket. De a választások nem járható út, a rendszer lényege, hogy általa "rendezett" választásokon legyőzhetetlen. Legvalószínűbb, hogy egy gazdasági összeomlás kényszeríti távozásra (menekülésre?) a maffiát, vagy egy mindent elsöprő kompromat. Új arcoktól várni a változást, az bizony kissé naív narratíva. De lehet, hogy inkább a mindent eluraló APÁTIA jobb helyzetleírás.
(Hadházyt nem mentegetem, nem szorul rá.)
maxwax
maxwax csütörtök, 08:55
Előzmény: #133542  euler
#133546
Messze nem vagyok naiv, mert ezt tuti nekem cimezted. 
Hadhazy pedig sulytalan. Semmivel nem ert el eredmenyt, nehany cikk es ennyi. O is legtobbszor csak akkor "talal meg", amikor penzre van szuksege.... Viszont ezt mas partok eseten is elmondhatom.... A penzem, a szavazatom jo lenne, de ha irnek nekik, akkor jo esetben kapnek egy automatikus valaszt, de utana nema csend. 
Szerinted kire kellene szavaznom? Forradalmat kellene csinalnom? Ha a 15 eve ellenzekben levo partoknak nem sikerult, akkor miert varod ezt tolem vagy mas egyszeru szavazotol?
maxwax
maxwax csütörtök, 08:45
Előzmény: #133541  euler
#133545
Nem latok a jovobe, fogalmam sincs, mit hoz a jovo. Ebben az orszagban az emberek megszoktak, hogy gondolkoznak helyettuk, lehet haborodgni, de nem fog valtozni semmi, es szamtalan az atkosban megszokott kliseket hozhatnek, de nem teszem. A "gyurcsanyozason" bizony mar sirni sem lehet, mert mar tobb mint 15 eve (!) nincs hatalmon. Jott utana Bajnai es egy profi csapat, de roluk soha senki sem szeret beszelni, pedig ok sem fideszesek voltak...
Semmit nem latok rozsaszin kodben, mert a boromon erzem, a szememmel latom a mikrokornyezetemben, hogy nagyon nem jo a helyzet es 34 evvel a rendszervaltas utan rohadtul nem itt kellene tartani. 
A magyarok nem fognak ujra forradalmat csinalni, ebben nen is remenykedj. Ahhoz sokkal kenyelmesebbek es ugy vannak vele, majd a masik kikaparja nekik a gesztenyet. Akinek ez nem tetszik, az szavaz ellenuk vagy elhagyja az orszagot es a gyerekeinek, unokainak mar biztos jobb jovoje lesz, o pedig mondhatja, miert nem hamarabb indult kulfoldre.
bronz csütörtök, 08:37
Előzmény: #133543  bronz
#133544
Indul a lovas kadét honvéd képzés Kiskunhalason. :))
euler csütörtök, 08:30
Előzmény: #133541  euler
#133542
Eredetileg csak  az alábbi anyagot akartam betenni Hadházytól, de elolvasva a kissé naív helyzetértékelésedet, (nem vagy egyedül vele, ne aggódj! :), csináltam neki egy felvezetést.
.
Szóval itt tartunk, az állammaffia elsősorban a Keresztapát szolgálja természetesen. (A poszthoz csatolt képek is beszédesek.):
"... miközben SZINTE a teljes hulladékbizniszt a MOL-nak adta az állam, az ún. inert hulladék (nem veszélyes építési törmelék) kikerült ebből a körből. 
Mit ad Isten, Orbánék gánti bányáját fogják ezzel évtizedeken keresztül feltölteni, évtizedekig hatalmas, új üzletet biztosítva a Családnak.  
A Dolomit Inert Kft nevére kiadott engedély szerint 2024 elejétől 2077-ig évente 400 ezer tonna hulladékkal töltheti fel a gánti dolomitbánya gödrét. Természetesen nem ingyen, a náluk lerakott hulladékért fizetni kell amnak , ahol az keletkezett.. Ez napi 32 teherautóforduló-többletet jelent. (Ahogyan a hvg korábbi cikke írja: 400 ezer tonna óriási mennyiség, Budapestről évente 650-750 ezer tonna háztartási szemetet szállítanak el.) ..."
https://www.facebook.com/hadhazyakos/posts/pfbid0yM1y7676B3mphVTpoDwCCiBoKzMVHgMPawCpfDj5pbJeGhYraBrWQm8R2qCjPq4ul
euler csütörtök, 08:21
Előzmény: #133537  maxwax
#133541
Nem azért vagyunk nagy bajban amit szinte rózsaszín ködben láttatsz, hanem mert egy állammaffia épült ki, ami leuralt MINDENT kis hazánkban. Még a lelkeket is.
Választásokkal innen nincs kiút, csak a rezsim bukásával vagy megbuktatásával. Ezt vár(ta) a nép MP-től, de úgy látszik ez el lett napolva, nincs kormánybuktató "anyaga".
Jelenleg szépen simul bele a kialakult (párt)rendszerbe, elhitetve sok ellenzékivel, hogy a váltás akadálya Gyurcsány ! Lehet, hogy nem tudatosan de nagy szolgálatot téve ezzel a fidesznek.
Ha kihúzza a rezsim 2026-ig, igen kemény lesz a döbbenet akkor, amit az a felismerés fog okozni, hogy a fidesz nem "tud" veszíteni, aztán lehet azon meditálni, hogy mi volt ebben MP szerepe.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek