Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter kedd, 10:28
#139000

Portfóliós hír: "Toplistás bűnözőt fogott el a rendőrség"
 
Sajnos nem orbán az...
500-1-50-1 kedd, 10:23
Előzmény: #138982  badsector1
#138999
És számít, hogy mennyi a nyugdíj??  Még mindig rászavaznak a nyugger gecik!!!
500-1-50-1 kedd, 10:01
Előzmény: #138991  ronaldinyo
#138998
De igen sokan hisznek még, hiszen most is mennyi szavazatot kaptak!!!
________
________ kedd, 09:47
Előzmény: #138996  hellforceone
#138997

az USA álljon le az öldökléssel...
lesz-e még lejjebb kedves O1G?
https://24.hu/kulfold/2024/06/25/orban-viktor-ukrajna-eu-donald-trump-oroszorszag-kreml/
hellforceone kedd, 08:39
Előzmény: #138995  szieszta
#138996
Nem igazán tudom, hogy politikájuk mely része lehet az, amivel egyet tudsz érteni. Írnál kérlek 1-2 pontot? Nem kötekedés, csak szeretném tudni, mert lehetséges, hogy hibát fedezek fel a saját meglátásomban. Amúgy ilyen pozitív pontokat szívesen olvasnék Sehmet-től is. Miért is jó a fidess? Köszönöm! 
szieszta kedd, 07:01
Előzmény: #138994  bronz
#138995

Megint mások kaparják ki a gesztenyét nekünk, mert önerőből nem tudunk sikeresek lenni.
Szerintem nincs még egy ország, ami ennyit belenyomott  a fociba és itt nem is az a baj, hogy támogatják a sportot, hanem azon keresztül (is) az államkasszából tömik a zsebeiket.
Én sok mindenben egyetértek orbánnal, de hogy minden megmozdulásuk a lopásnak van alárendelve, azt nem tudom lenyelni. Ezeknek semmi sem elég?
Nem beszélve arról, hogy ez a lopás nagyságrendekkel nagyobb, mint amiről mi tudunk, mert sokezernyi seggnyaló kiskirály is fosztogatja az államkasszát és sok kicsi sokra megy.
bronz kedd, 01:46
#138994
Örüljünk a nagy foci eb sikernek is!
Jó helyre került az az 1000+ milliárd forint 2010 óta.
A győzelem után sokkal jobb lesz például az egészségügy az oktatás, megszűnnek a várólisták, a forint újra nagyot fog erősödni a hiteles gazdaságpolitika mellett.
Ja, nem.
HuTi kedd, 00:40
Előzmény: #138982  badsector1
#138993
De már nem érdekes mennyi a nyugdíj, hiszen a nyugdíjasok nagy része önellátó. Megtermelik maguknak a kiskertben a paradicsomot, a farhátat, a földgázt és a lapostévét.
HuTi kedd, 00:38
Előzmény: #138983  Sehmet
#138992
A kormányoldalon biztos sokan elítélik Magyar Péter viselkedését, hiszen a lány állítólag elmúlt 18 éves.
ronaldinyo hétfő, 23:36
Előzmény: #138983  Sehmet
#138991
Fidesz satanistaknak már nem hisz senki.
badsector1
badsector1 hétfő, 22:10
Előzmény: #138651  Sehmet
#138990
" mint mi, akik még mindig az utódárt(ok) által nyíltan felvállalt elődpárt hiteleit nyögjük,"
    
ugye utódpártot akartál írni?
badsector1
badsector1 hétfő, 21:59
Előzmény: #138984  Sehmet
#138989
cicamisi és pomperj tudhatja, hogy programozó vagyok.
   
ekkora hatással vagyok rád, hogy rendkívüli esti írogatásba kezdtél?
:))
badsector1
badsector1 hétfő, 21:50
Előzmény: #138986  Sehmet
#138988
Én sem értem, hogy a hihető szavamból, hogy lett nálad valásos hitre való hivatkozás, de ezt a csatát egyedül kell megvívnod. :))
offshort
offshort hétfő, 20:27
Előzmény: #138983  Sehmet
#138987
te, mint az i gazság szentjogászvédője', 
neked nem furcsák ezek a videok, amik egy állítólag 1 órás balhéról készültek, 
és senki nem vett fel legalább 5 percet? 
mindegyik egy 10 másodperces felvétel? 
mindenkinek lemerült a telója vagy mi történt? 
mutass (mutassanak) már egy hosszabb felvételt! :))  
Sehmet
Sehmet hétfő, 20:08
Előzmény: #138959  badsector1
#138986
Gondolom, hallgass-t akartál írni, de most nem vagyunk esküvőn! Vagy Petya-tanfolyamon voltál, ellentmondást nem tűrő stílusból: :) "If any person can show cause why they may not lawfully be joined together let him now speak, or forever hold his peace!!" Persze, a "maradjon csendben" ugyanazt jelenti, mint a "hallgass örökre".
Sehmet
Sehmet hétfő, 19:59
Előzmény: #138959  badsector1
#138985
Ne keverd a hozzászólásokat, mert azt is rosszul csinálod! A két fogalom egészen más szövegkontextusban egészen más helyen és egészen másra vonatkozóan jelent meg.
Sehmet
Sehmet hétfő, 19:56
Előzmény: #138971  Colas
#138984

Ha az is olyan, mint a hozzászólásainak igazságtartalma, akkor nem sokára összedől. :)
Informatikus? Ne viccelj! :)
badsector1
badsector1 hétfő, 18:54
#138982
"Az átlagnyugdíj már csak a nettó átlagfizetés felének felel meg Magyarországon. 
Nő a különbség, mert az ellátást egyedül az inflációhoz igazítja a kormány.
2023-BAN MINDEN HARMADIK NYUGDÍJAS A LÉTMINIMUM ALÁ SZORULT, VAGYIS – A 13. HAVI ELLÁTÁS ELLENÉRE – KEVESEBB MINT 160 100 FORINTBÓL ÉLT HAVONTA'
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish hétfő, 18:24
Előzmény: #138974  Colas
#138981

Bár annyira egyszerű lenne a világ ahogy leírod, csak sajnos nem az :( Ráadásul amit említesz jó példa, de csak egy vékony réteg a szegények között, a többi nem "sír", hanem hallgat. Kell egyfajta út az emberi tudásban (kink-kinek vagy megjön, vagy nem), hogy a kiszolgáltatottság fogalmát és az emberi elme működését megértse - miért van szegénység.
Bizony ebben óriási szerepe lenne az államnak az oktatás révén (ugye a szerencsésebb helyzetű honpolgárok részben ezért "is" fizetnek be 5-6 vagy 7 számjegyű SZJA-t, ki-ki vérmérséklete szerint), csak sajnos pártunk és kurmányunk nem így gondolja (mármint, hogy erre kellene költeni)! Pontosan a tudatlanság (nem a dolgozni nem akarás, vagy a nem értek semmihez) és az emberi elme működése (értéktelen vagyok, nem tudok változtatni a helyzetemen és igényem sincs rá...stb) az ami újratermeli évről évre a szegénységet. 30 évvel a rendszerváltás után, pedig igenis az egész politikai lebujra nézve szégyen, hogy lassan 9 milliós társadalmunk 1/3-da szegény!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek