signal2

Regisztráció: 2006-08-24 14:13:53

Hozzászólások száma: 41 823

Utolsó hozzászólás: 2026-06-14 12:50


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

174 312
2026. 05. 15. 22:03
262 435
2026. 05. 29. 17:05

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "OPUS Global Nyrt." topikban - 2018-06-06 19:36-ig (0 nap, 6 óra, 0 perc)


A moderálás a "OPUS Global Nyrt." topik #136533 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Off
Moderáció:
Felfüggesztés a "Est Média" topikban - 2018-07-28 09:47-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Est Média" topik #26959 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
nem kérünk a szánalmas lebeszélésedből, ezzel máshol játszadozz, köszi.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2019-05-30 13:22-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-03-31 10:21-ig (4 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #453 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-08-12 10:12-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #2722 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-27 09:52-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #4076 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-12-10 22:39-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #5234 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
szokj már le arról,hogy másokat hülyézel le
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-01-10 09:12-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-03-19 12:58-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-02-02 11:16-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Politizáljunk!" topikban - 2025-10-14 15:17-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Politizáljunk!" topik #154 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Politizáljunk!" topikban - 2025-10-22 15:01-ig (0 nap, 7 óra, 0 perc)


A moderálás a "Politizáljunk!" topik #262 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

magyarpéter és a tisza kormány vasárnap, 12:50
Még mindig kb. 100 ezer fövel többen dolgoznaka közigazgatásban, mint kellene. tehát ne aggódj, a kirúgáok ezt a számot is elérhetik összességében. Ami helyes! Hasznatalan, felesleges feladatokat ellátó emberekre semmi szükség. A gyárakban, hotelekben munkaerö-hiány van, tehát nem féltem öket.
ENEFI - THE BEST szerda, 14:02
Vagy éhenhal.
ENEFI - THE BEST szerda, 12:36
Mondjuk, ha egyben dobom rá a 100k-t, akkor aligha tud lejjebb állni.
Magyar Állampapír tulajok szerda, 08:20
Simán mehetnek 5% alá, minthogy már voltak is ott.
Üzemanyag korlátozás 2026 kedd, 16:04
#22
A késöbbiekbe nemiatt magasabb lesz nálunk a benzin, mint a környezö országokban. Az olcsó áron beszerzett tartalékokat kitáraztuk, és magasabb áron töltjük fel. Ezt beépítik majd a készletezési díjba, ami megjelenik a végsö fogyasztói árban is. Ez a nincs ingyen ebéd tipikus esete. Amit nem akarunk most megfizetni, azt megfizetjük késöbb. Sajnos a magyar gazdaság alá lett aknázva ilyenekkel.
PANNERGY - moderalt kedd, 14:43
302 ft-ért is van még...
PANNERGY - moderalt kedd, 13:27
Ha belelátnék az összes befektetö fejébe, akkor jobban meg tudnám becsülni a jövöbeli mozgást. Én magam sem tudom, hogy mit tegyek. Van 20k darabom. Adjam/tartsam/vegyem? Nem tudom. 
PANNERGY - moderalt kedd, 13:02
Egy szelvényvágás lesz, a szept. 30-át megelözö kereskedési napon. Akinél szept. 30-án zárás uán vannak a papírok az értékpapíszámlán, azok kapják meg mindkét részletet. 
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 08. 16:39
Nincs új információ, tehát ok sincs új célárat publikálni. Majd a féléves jelentés, méginkább az új hatósági árak megjelenése után.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 16:08
Itt a mi példánk. A lakásunkat egy házaspár vette meg. Az elözö lakásuk az asszony nevén volt, a miénket OSP-böl veszik meg a férf nevére. Nem is kellene nekik a 50m, csak 30, de azért felveszik az 50m-t, mert miért ne. 
Ez az intézkedés is totalisan félresikerüllt. A célját nem érte el, a költségvetés meg évtizedekig terheli majd.
 Csak a szokásos fideszes gányolás.
AutoWallis Nyrt+topic 2026. 06. 08. 10:59
https://bestsellingcarsblog.com/2026/06/czechia-may-2026-jaecoo-7-breaks-into-top-10/
"BMW (+13.5%) is the only additional Top 10 member in positive."
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 08. 10:52
A távhö átvételi ár indiferens a helyettesítö termékek árára, mivel fix, az Audi szerzödést meg nem ismerjük. Ott lehet némi potenciál többlet bevételre. èn az Audi helyében úgy szerzödtem volna, hogy degresszíven követi a gázárat az hödíj, de nem tudom, hogy így van-e.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 05. 14:49
De, politikai bunkósbot, ha egy volt párttag vezeti. Ami ab ovo összeférhetetlen.
Ahogy a megválsztßasnak is úgy kellene történnie, hogy fix dátumok vannak a választásra, mondjuk 5 évenk´net. ìgy ne,m lehetne eljátszani a joggal visszaélve azt, hogy az általam választott ember nem tölti ki az idejét, lemond, hogy még én választhassam meg az utódját. Nos, ennek az utódnak csak az elöd eredeti határidejéig szólhatna a mandátuma. hasonlóan gondolom a köztársasági elnök esetében. Sulyok, mint pót köztársasági elnök csak Novák Katalin eredeti mandátumának végéig maradhatna hivatalban.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 05. 14:45
Mondjuk a bemondás még nem megalapozott gyanú. Ugye a Galgóczi is lenyilatkozta, hogy havi 20 ezer Eurót vitt a Sesztáknak, mégsem törtét semmi. Tehát itt egyéb bizonyítéknak is kell lenni, hogy ezek az emberek át is vettek nagy összegü pénzeket. Mert ugye párszázezer forintért sem ültetünk le senkit.
Alteo Nyrt. 2026. 06. 03. 21:33
P/E alapon most éppen ennyit sem ér. Tehát elég nagy növekedést kell beleképzelnie annak, aki itt nagyobb tételt akar venni belőle.
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik 2026. 06. 03. 08:51
Melyik afrikai osrzság a szomszédunk? Melyik afrikai országban él 100 ezer magyar? Na, ezért folgalkozunk a ruszkik agresszi´javal és nem afrikai konfliktusokkal. De ha megnézed, az USA-iráni háború kapcsán is aktív a fórum. Röviden: ami érint minket, azzal foglalkozunk. 
Alteo Nyrt. 2026. 06. 03. 08:48
Ebben az Èltex Kft. ügyben történt felejelentés, vagy aaz adás-vételi szerzödés bírósági úton történö megtámadása? Ugyanis ez az ügylet semmis, miután hamis információk alapján köttetett. Azaz kérjük vissza a pénzt, és visszaadjuk a céget.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 02. 13:28
"2025-ben újabb tetemes veszteséggel zárta az évet a Magyar Nemzeti Bank (MNB) – derül ki a jegybank éves jelentéséből. Az újabb 554 milliárd forintos mínusz azt jelenti, hogy az elmúlt öt évben már több mint 3500 milliárd forintos veszteséget halmozott fel az MNB." 
A fidesz minden területen egy szarkupacot csinált az országból, amiböl alig tudunk majd kikecmeregni.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 01. 10:39
Továbbra sem értem: miért kell Sulyokhoz ragaszkodni, akit alapból még maga a fidesz sem tervezett erre a pozícióra? Miért nem jobb egy közvetlen választás?

friss hírek További hírek